|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 17:15:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


In to sem ugotovila danes popoldne, ko sem ležala zraven hčerkice in me je nekaj prešinilo, da je sreda že zdavnaj mimo....

Kako mi je uspelo - NE VEM! Ko sem pa točno vedela za datum in že od zadnjega pregleda odštevala tedne do novega...Počutim se grozno in bi se najraje v zemljo pogreznila. Kot da sem popolnoma neodgovorna in da mi je čisto vseeno za mojo pikico. Pa mi ni. Samo, če ti enoletna hčerkica vzame toliko energije in skrbi... očitno mimogrede pozabiš.

Hja, kako se prva in druga nosečnost resnično razlikujeta. V prvi imaš časa za vse. Še preveč. V drugi pa.... no..., se ti zgodi tole!

No, tako. Pa lep pozdravček,
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 17:28:49   
juma
Se zgodiuser posted image .Mislim pa ,da to ni tok velik greh,da bi mogla bit zato anonimna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 17:33:30   
Wahoo RR




No, sej ni nč hudga....pač pokliči, povej da ni šlo in če lahko dobiš nov datum. Zelo dvomim da bi te zdej naročili šele čez 1 mesec.

Se je pač zgodilo, noben ne bo mislil,da si neodgovorna zaradi tega. Kar mirno:)




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 17:49:35   
KMALU
jaz bi sla kar tja in sestri povedala kaj se je zgodilo.., po moje te bodo takoj vzeli, le pocakati bos morala malo, ker so nekateri ze naroceni...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 17:51:33   
stuhica
smo pač vsi le ljudje pokliči in prosi če te lahko naročijo drug teden! V glavnem ne sikiri se preveč!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
27.1.2006 19:28:24   
Lara28
Nič se ne sekiraj, tudi jaz sem "zamudila" na zadnji pregled. Sodelavka je zbolela in sem obtičala v službi. Pa sem poklicala, in sem lahko prišla že naslednji dan. Vsaj tu imamo nosečnice prednost. Le pogumno pokliči in boš že uredila!

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
28.1.2006 0:05:09   
lelaval
Ne sekiraj se, zato, ker si pozabila it na pregled, še ti ne more bit vseeno za pikico. Pokliči in se lepo opraviči, pa boš dobila nov datum.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
28.1.2006 0:31:54   
KODA
Se zgodi.Ne živciraj se zaradi tega.Pokliči in se opraviči in prosi za drug datum.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
29.1.2006 19:43:50   
Anonimen
Hvala vam punce, se že malo manj sekiram. Čeprav nerodno mi je pa še vedno 100/uro in me je kar groza poklicati jutri tja....

Upam le, da me ne bodo "kaznovali" tako, da me bodo naročili kar čez tri tedne, ko je itak na vrsti morfologija....

No, kar bo pa bo!

Pa-pa!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
29.1.2006 19:48:48   
soncicaT
Meni se pa to ne zdi nič takega...če si pozabila, pač si...kaj zdaj...

Reci, da enostavno nisi utegnila prit in da jih pač lepo prosiš za novi termin, čimprej seveda...ne rabiš se nekaj opravičevat.

Poleg tega ne greš zaradi njih na pregled, pač pa zaradi sebe in user posted image .

Če se počutiš ok, sploh ni panike in sem skoraj 100% ne bo nihče obremenjeval s tem. Poleg tega pride vsak dan veliko nosečnic tja, in sem sigurna da je že katera druga tudi pozabila, oziroma odpovedala...

Ti le pokliči jutri, pa bo kmalu vse ok.

Jaz si datume vedno zapišem na kaki koledarček in glede tega moram rečt, da imam kar skrb...sem pa že pozabila na kake termine, brez skrbi..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozabila sem iti na pregled!!!!
30.1.2006 7:41:20   
puncica
Mislim da ni panike, vsakmu se lahko zgodi, tudi jaz sem pozabila v četrtek klicati za izvid in zdej čakam na poldne ko dela moja ginekologinja pa se jaz tud sprašujem kako sem lahko pozabila a ok, zdej je že kar je. Jaz bi na tvojem mestu lepo poklicala pa povedala tako kot je, pa če te lahko naročijo čim prej.

LP


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?