|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kroji, knjige, revije za sivanje za dojencke/...
31.1.2006 15:15:19   
MarijaPo
Zivjo,

imam nov sivalni stroj in bi zelela kaj sesiti za mojega otrocicka, ki se bo rodil maja.
Gledala sem ze po knjiznici in v februarski burdi (kjer so samo kroji za obhajilo?), pa nisem nic nasla.

Ali katera ve, kje bi se to naslo? Pozna katera kaksno knjigo, revijo,... kjer bi bilo kaj vec o tem? Lahko tudi preproste stvari, razne zavesice, baldahincki, dekice,...
Kar koli, kar lahko zasijem in ima navodila.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
31.1.2006 15:26:32   
klavdijas
Včasih so bile burde za malčke. Veliko boš dobila v kakšnih italjanskih revijah. Poglej v Maksiju v trafiki, ki ima res veliko revij.  Jaz sem za našega ta malga kar vse zašila sama, razen bodijev, tudi žabice.
Piši mi privat pa se bova zmenili.
Lp,

                Klavdija

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
31.1.2006 15:50:12   
barba
So burde italijanske in nemške za otroke. Manjših krojev kot za velikost 86 še nisem zasledila. V klasičnih burdah so tako majhni kroji približno 2x na leto. Jaz uporabljem sam nemške (stvar navade).

Lahko ti jih nekaj posodim, če hočeš.


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
31.1.2006 18:23:30   
Dejča
Obstajajo prav posebne izdaje revij za otroke (Burda ipd.) in imajo tudi cotke od št. 62 naprej - vem iz prve roke, ker je tašča šivilja in non stop kaj šiva naši pupi.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
31.1.2006 18:31:13   
tinica
Najboljš je da greš v kakšno trgovino z blagom in tam če seveda imajo lahko posebej naročiš samo kroje katere želiš . Jaz vem, da pri nas lahko v eni trgovini z blagom naročim samo kroje katere želim, ker ona ima takšno posebno burdo malo večji format v kateri so samo oblačila brez krojev, ker kroje pač posebej naročiš katere pač želiš. Kroje potem dobiš v roku 2-3 dneh. Imaš pa v tej burdi vse od posteljnine, žakeljčkov, igralne blazine in pa seveda oblačila.

Lp, Tina


_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
31.1.2006 18:35:49   
artista7
Pojdi v knjižnico Otona Župančiča, v mesto, je najbolj založena-v čitalnico in tam poišči kako staro burdo. Jaz sicer lahko vprašam za kako stvar tudi mojo mamo, ki je bila včasih kratorka v jutranjki in je nama s sestro marsikaj sešila. Piši na privat, če bi te zanimalo.
user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kroji, knjige, revije za sivanje za dojen...
2.2.2006 13:19:06   
Taja Nagaja
V Maxi-ju na oddelku z blagom imajo Burdine kroje, ki jih lahko kupiš posamezno.user posted image Imajo kroje za vse velikosti in vse priložnosti (dojenčki, otroci, odrasli, svečane priložnosti, pust...). Upam, da boš našla kaj uporabnega. Kroji so narejeni tako, da jih samo izrežeš - glede na velikost, na njih je označena tudi zahtevnostna stopnja in količina blaga, ki ga potrebuješ. user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?