|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 15:22:41   
tanyak
LEPO POZDRAVLJENE...

A mi lahko katera iz izkušenj pove, kako so se obnesli BABYLOVe izdelki pri vaših otročkih...zdi se mi dokaj ugodna in imajo celo paleto izdelkov, sam ne vem ravno kako je pri sami kakovosti...ali naj raje posežem kar po Nivejinih izdelkih za dojenčka (nahrbtnik od Niveje)? Hvala vsem za pomoč...

Tanja

__________________________________________________________
PDP 25.03.2006 Materinstvo je najlepši dar življenja...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 15:28:09   
polona2
Jaz kupujem Babylove pleničke in občasno Babylove Sensitive robčke za ritko. Robčke in kozmetiko za hčerko imam vso od Buebchen, je pa res, da je od otroka samega odvisno, kako se kakšna kozmetika obnese. Lahko, da
tvojemu otroku Buebchen ali Babylove sploh ne bosta ustrezali, zato za začetek rajši kupi tiste male vzorčke šampona in kopeli, pa tudi hladilno mazilo dobiš v  mini embalaži.

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 15:41:41   
Seven*
Se strinjam z Polono.  Vse je odvisno od koze. Mi smo z izdelki BLAZNO zadovoljni. Kvaliteta za malo denarja. Kopujemo pa prakticno vse od Babylove.

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 16:54:49   
morskadeklica
Mi imamo plenice babylove, kremo za obraz in čistilne robčke prav tako babylove. Edina stvar, ki mi pri babylove ni všeč, je krema za ritko, ker se ne razmaže tako lepo kot Bubchen. Kar se pa kakovosti tiče, pa je že napisano. Odvisno je samo od otročka. Moja user posted image  naprimer ne sme nositi pleničk pampers (kljub temu, da so tako opevane) ima po njih vneto ritko.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 16:57:56   
Seven*
tudi nas jakob ne prenasa pampers izdelkov..

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 19:33:29   
KODA
Nisem še nikoli probala te kozmetike.Bom pa jo preizkusila.Za probat je.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BABYLOVE IZDELKI
30.1.2006 20:45:23   
BlankaT
Mi uporabljamo Babylove planičke, vlažilne robčke, kremico za obraz (za tavečega) in jaz uporablja plazinice za zize v času dojenja. Občasno pa še kaj drugega. Sicer pa kot so že predhodnice napisale, vse je odvisno od otroka.
Npr. moj sin ni prenesel zelenih Pampersk in sedaj je s tamalo isto. Žal je tako, da so ti naši mali srčke na začetku poskusni zajčki.

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BABYLOVE IZDELKI
2.2.2006 9:10:37   
NRMM
Midve imava celotno kozmetiko za dojenčka od babylove in sem zelo zadovoljna user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BABYLOVE IZDELKI
3.2.2006 9:56:13   
spacey
Mi pa ne uporabljamo prav nič od kozmetike! Zakaj pa?!

Če je vneta ritka namažemo z Bepanthenom ali pa praško pasto, če je res potrebno .. olje uporabljamo vsake toliko pri kopanju in za telo imamo kremo narejeno v lekarni (olivno olje) in za obrazek Bepanthen krema.

Naj povem le to, da sem tudi jaz v nosečnosti kupovala kot zmešana vse po spisku, pa za darila sem dobila veliko...no na koncu pa ne uporabljamo nič! Škoda kupovat, ker res ne veš kaj boš potreboval oz. kaj bo otročku odgovarjalo.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BABYLOVE IZDELKI
3.2.2006 11:39:59   
eya
Babylove-kje se jo pa da kupit?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BABYLOVE IZDELKI
3.2.2006 12:09:39   
zaliga
V vseh poslovalnicah DM-a!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?