|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 10:52:19   
Rubin.
Povsod, no skoraj povsod ko berem, piše da se lahko dojenčkom dodaja skuta za otroke. Zdaj pa me zanima kakšna skuta je to in kje se dobi? Ve katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 11:05:43   
cicido
Jest nasi kupim kar navadno 100g skuto ljubljanskih mlekarn. Vcasih ji not zamesam kaksno sadje ali keks, da malo spreminjam okuse.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 11:06:53   
cicido
Obstaja pa tudi sadna, mislim da okus marelice in borovnice. Je tudi 100g od LM.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 12:37:24   
Tricia
...in pa tiste male sadne, pakirane po 6x50g od Ljubljanskih mlekarn ali pa od Fruhtscverge (pardon ce nisem prav napisala user posted image ) - po 3-je različni okusi. Jaz kupujem banana+jagoda+marelica od ljubljanskih mlekarn.
Mogoče obstaja še katera znamka...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 19:47:39   
tincci
Samo une od LJ mlekarn imajo notri ful cukra! 

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 19:55:13   
anckabancka
Jaz kupim čisto navadno Merkatorjevo in notri vmešam kako sadje in malo jogurta.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 20:16:52   
Anonimen
tincci, sam tolk:
sestavine: sveži sir, smetana,posneto mleko v prahu, jedilna sol, gostila/stabilizatorji, citronska kislina.
kje je tuki sladkor user posted image

Drugač pa, ja mi kupujemo pasirano skuto od LM pa jo damo v veliko jedi eno žlico. Drugač pa ne kupujem Fruchzwerge in teh stvari, rajš dam sadni jogurt (LM) ali pa to skuto pa notri sadje user posted image

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SKUTA ZA OTROKE
10.2.2006 20:35:38   
MajaPRO
Tudi jaz bom naslednji teden, ko bo mali dopolnil 6 mesecev, začela uvajati skuto in jogurt. Pediatrinja mi je svetovala, naj mu dam navadno pasterizirano skuto (manj mastno) in zraven zmešam kako sadje. Lahko pa tudi zmešam skuto in jogurt. Teh Fruchtzwergov in podobnih zadev pa se naj izogibam. 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?