|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim vašo pomoč!
13.3.2006 7:16:53   
Sulfinija
Pozdravljene!

Punce jaz bi vas prosila za vaš pomoč,ker sem resnično vsa panična.
In,da vam povem kaj se mi je zgodilo.Danes zjutraj se občaim,ker hodim na injekcije ivf in na desno prsi imam lepotično piko in,ko sem si oblačila gor modrček se mi je nekako po nesreči zadelo in se mi malo pikice načelo in malo mi je kri tekla.Postala sem vsa panična.Povedala sem sestri,ki mi daje injekcijo in ta mi je rekla,da nam se potlažim,ker bi to bilo najbolje,da se odstarni,ker me moti in je pač nevarno in,da bo povedala tole zdravnici kaj se mi je zgodilo in bom jo jutri počakala kar v ambulanti,da se zmeniva.
Punce kaj menite ve?Naj se še pred IVF tole odločim,da mi naredijo tale majhen poseg ali naj raje počakam?

Za vašo tolažbo in odgovore vam bom iz srca hvaležna in se vam lepo zahvaljujem!

LP MOjcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim vašo pomoč!
13.3.2006 7:32:15   
karina
Jaz bi na tvojem mestu si dala "odstranit".Sama sem imela kar eno veliko lep. piko sicer na predelu hrbta pa sem si ga dala odstranit.Poseg nič ne boli in si v manj kot 10-tih minutah fertik.
Pošljejo ga v vsakem primeru v analizu, če bi šlo  za nevarno znamenje.Če pa si si ga ranla in ti je tekla kri pa idi čimprej da odstranijo, da se ne bo zaradi tega pripetljaja še kaj s to lepotično piko zakompliciralo.
LP

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim vašo pomoč!
13.3.2006 8:52:31   
naja78
ej mojči900

ne paničar.
pri nas v skužbi,no zdaj me ni tam,ker sem user posted image .....vidim to vsak dan.
verjetno je to tvoje znamenje dvignjeno iz kožne površine,zato se to največkrat nardi.
zalepi si gor kak trakec,da se ne boš skos ranila.

ponavljam ni panike,spelji ta mesec to do konca cel postopek.to si greš lahko odstranit tudi ko si user posted image .
mislim da ni nujna zadeva in itak je pomoje dolga čakalna doba za odstranit.prijavi pa se.ker boš znervirana in saj veš ....vse za sabo potegne.


še 1x ne delaj panike.

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim vašo pomoč!
13.3.2006 9:09:32   
Sulfinija
Joj hvala ti kako si me ti sedaj pomirila.No samo jaz bom vseeno pokazala zdravnici ker sem že vsak dan zaradi teh špric.Ja res je to je gori na koži in vidi ven kot ena lepotična pika oziroma bradavica je rjave barve in vmes takole ven vidi kot da bi bio gori na tej rjavi barvi nekaj suhega.No še enkrat hvala ti za odgovor.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim vašo pomoč!
13.3.2006 11:36:32   
naja78
ni blema.delaj se kot da te pike ni.moj jih ma sigurno naj manj 100 po celem telesu.
ko bo čas si le zdrihtaj,ni ti pa treba hitet.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?