|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje in dojenje...nikakor nama ne znese
20.2.2006 11:55:35   
Maša
Pozdravček,

ne vem več kaj naj naredim.....do 6.meseca sva se polno dojili in potem postopoma začeli z uvajanjem hrane....vse je lepo sprejela...je zelo dober jedec in rada je prav vse kar sem ji do sedaj ponudila.....no sedaj smo stari 8.mesecev pa nama enostavno ne uspe spustiti kaksnega obroka hranjenja. 
Recimo takole pribilžno zgleda najin vzorec, ki je vsak dan drugačen saj še vedno nimava ustaljenega vzorca spanja user posted image

- 8.oo h dojenje
- 11.oo h sadje
- 14.oo h kosilo-zelenjavni obrok......ki ga velikokrat poje le par žličk potem pa v jok in hoče dojenje....
- 17.oo h dojenje
- nekje med 18.oo in 19.oo h večerja-žitna kašica
- pred spanjem dojenje ...nekje okrog 20.oo h

+ nočno dojenje


Ali je takšno hranjenje dobro za 8.mesečnika? Bojim se da ne bi bilo vsega preveč,mislim da se ne bi reveč najedla?

Hvala za  vaša mnenja.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uvajanje in dojenje...nikakor nama ne znese
20.2.2006 11:57:02   
Maša
ups narobe sem napisala...ne uspe nama spustiti obrok dojenja...kosilo recimo

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uvajanje in dojenje...nikakor nama ne znese
20.2.2006 12:39:39   
bskrle
Pri nas se je tudi pri 8. ALI 9. meseceih zaustavilo. En ali 2 obroka, vse ostalo sem dojila.
Če imaš mleko, potem ni težav. Pač naredi tako kot jaz, ki sem do 11 meseca dojila vse razen  obeh malic. ENo sem odstavila pri 13., drugo pa pri 16. mesecih.

Se otrok pri tej starosti že zaveda dojenja in  ga pač zahteva.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uvajanje in dojenje...nikakor nama ne znese
20.2.2006 15:28:40   
anckabancka
Nša je star 7,5m in imava zelo podoben urnik hranjenja. OB 8h dojenje, 11h-sadje, 14-15h kosilo 17-18 jogurt ali dojenje in piškot, zvečer riževa kašice in pred spanjem (hodimo spat precej pozno) dojenje....  Zraven pa mu večkrat ponudim še zizo. Npr. kako uro pred kosilom, če še nimam kuhano ali dve uri po kosilu, pred spanjem za pocrkljat, zvečer namesto kašice... Tako, da se poleg ostale hrane še kakih 4X dojiva...  user posted image

Meni se ne zdi, da bi tvoja punčka preveč jedla. Če se ne redi preveč in poleg dojenja je tudi drugo hrano, mislim, da ni nič narobe.

Ali spije vedno vse pri tebi, ali se mogoče le odžeja?

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uvajanje in dojenje...nikakor nama ne znese
20.2.2006 21:54:00   
lelaval
Tudi moja se pri 8 mesecih čez dan še 5 doji. Pa se sploh ne obremenjujem s tem, ker imam ful mleka. Važno je, da vse, kar druge hrane zaužije, tudi poje. In, da vsak dan dobi zraven zize še sadje in zelenjavo, pa mesek. Bo že kasneje več jedla.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?