|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrhnika
22.2.2006 18:39:45   
tanja_r
a se mi lahko oglasi tista mamica s katero sva se dopoldne dopisovale in je tudi iz vrhnike. mislim da ji je ime nekaj na "a" (anja??- nisem pa sigurna)
lp tanja

_____________________________

*tanja*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrhnika
23.2.2006 10:57:09   
ANJA5
Nisem taprava....sorry

Lp, anja
(ti odgovarjam tukaj, ker trenutno ne morem posiljati z.s.)

(odgovor članu tanja_r)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrhnika
23.2.2006 11:18:08   
tanja_r
no vseen hvala.

se vedno iscem tisto mamico ki sva se vceraj pogovarjale in je rekla da je iz vrhnike
imela sem oglas da nudim varstvo (sem zvedla da se ga ne sme imeti in je bil potem zbrisan, tako da ne vem s kero vrhncanko sem se pogovarjala)

tako da vse mamice iz vrhnike - javite se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*tanja*

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?