|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   matematični kenguru
3.3.2006 18:48:02   
MIN
kakšne so naloge za prvošolčke?a so to mogoče take ki jih dobiš na internetu?pa kolk časa naj bi to vse skupaj trajalo?no če katera kar koli ve o tem naj mi plis,kaj napiše.saj nekaj sem že slišala in sem bila seznanjena s tem sam rada bi pa še več vedla
hvala lp min
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: matematični kenguru
3.3.2006 22:04:10   
brina_3
matematični kenguru se piše 90 minut
naloge so podobne nalogam ki jih učenci rešujejo v šoli pri rednem pouku
če učenec prej konča lahko prostor pisanja zapusti po 45 minutah.
tu pri mlajših menda še ni sedežnega reda,pri učencih predmetne stopnje pa je določen tudi sedežni red.

lep pozdrav

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: matematični kenguru
3.3.2006 22:36:51   
kofetek2010
poglej na tem linku, mogoče najdeš kaj uporabnega user posted image  https://www.dmfa.si/InfoServer/InfoServer.dll/prikaz 

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: matematični kenguru
4.3.2006 8:05:41   
lenika
Matematični kenguru se v prvi triadi piše 45 min.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: matematični kenguru
4.3.2006 14:43:25   
Gina
Naloge so v glavnem bolj logične in otrok obkrožuje pravilen odgovor. Za nepravilno obkrožen odgovor dobi minus točke, tako da je boljše, da nič ne obkroži, kot da naredi narobe. Aja, ponavadi so pri mat. keng. boljši tisti otroci, ki imajo razvite specifične spretnosti, predvsem logično razmišljanje, ki nima nujno veze s samo matematiko, zato je skoraj vedno med najboljše rešenimi nalogami pol otrok takih, ki v matematiki sploh ne blestijo. Po drugi strani se pogosto dogaja, da otroci, ki jim sicer ma leži in jo brez težav rešujejo, tukaj sploh ne dosegajo več kot povprečne rezultate. Tako da to tekmovanje ne kaže na znanje mat., ampak na čisto specifične sposobnosti ponavadi.

Je pa res, da staršem zelo veliko pomeni, če je otrok na nekem tekmovanju dosegel nekaj, s čimer ni nič narobe, narobe pa je, če se zaradi enega takega tekmovanja starš počuti prizadetega, ker otrok ni ne vem kam prilezel.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?