|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema materine dušice
25.2.2006 9:56:53   
nat30
Ali obstaja še kakšna druga krema z materino dušico razen Justove?
hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 10:00:10   
žužu
mi imamo justovo in smo zelo zadovoljni. ni pa primerna za dojenčke, ker je premočna. zato za malega uporabljamo v primeru prehlada kremo sivke, ki mu pomaga.

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 11:22:29   
nat30
Žužu, a Justovo Sivkino kremo uporabljate? To pa imam... Nisem vedela, da jo lahko uporabim tudi pri prehladu.
Mi, prosim, napišeš, kako jo uporabiti pri prehladu? Jo lahko uporabim že pri dvomesečniku?
za kaj vse pa uporabljaš sivko, razen pri prehladu?
Hvala.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 11:32:27   
bskrle
Mi imamo VIks iz Italije, a za majhne otroke ni, sem jim raje grela kamilice.

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 12:51:26   
m@j@
s sivkino kremo ga (jo) namaži po prsih ali pod noskom, ampak res z majhno količino, ker je zelo močna.
Jaz sem sivko uporabljala tudi proti krčem, napenjanju, sem masirala trebušček v smeri urinega kazalca in isto po podlatkih- ful pomirja.
Sem jo pa uporabljala že zelo zgodaj- od 2 mesecev naprej.

lp,

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 19:41:51   
Spark
Kje pa se dobijo te Justove kreme???
In zakaj se uporablja ta z materino dušico?


_____________________________

*Kart, ki jih dobimo v roke, ni mogoče zamenjati, od nas pa je odvisno, kako bomo igrali*

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema materine dušice
25.2.2006 20:16:38   
Šoni
Nat30, Justova krema materine dušice je primerna tudi za dojenčke, samo v zmerni količini. Ne maži pa z njo otroka pod nosom ali po prsih, če ima šele dva meseca. Otročka lahko namažeš na podplatih in mu ne bo nič škodovalo. Ker imajo malčki na podplatih zelo tanko kožo, se krema hitro absorbira in ker koža tam ni tako občutljiva ni nobene kožne reakcije. So pa pred časom punce pisale, da so otroci dobili izpuščaje zaradi te kreme in sicer je res bolj agresivna, saj vsebuje tudi evkaliptus, ki pa tako malo kožo draži. Jaz našega malega mažem kar po podplatkih, dobro vmasiram in malemu je taka masaža celo všeč. Nam je zelo pomagalo, ko je bil naš 5 mesečnik, sedaj že šestmesečnik prehlajen in ni mogel dihati skozi noska. Jaz ga nisem mazala po prsih, ampak sem mu kremo namazala na slinček, čisto malo ker ima močan vonj in slinček je čez dan nosil in vdihoval kremo. Ponoči mu pa lahko, če imaš eterično olje sivke  navlažiš brisačko, na njo dodaš dve kapljici ali celo samo eno eteričnega olja sivke in vse skupaj položiš na radiator. Pomaga proti prehladu. Ko je pa otrok malo starejši, ga pa s to kremo lahko namažeš tudi po prsnem košu, če se bojiš kožne reakcije, pa prej prsi namaži s kakšnim otroškim mlekom za telo.

Lp Šoni

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema materine dušice
26.2.2006 11:03:45   
nat30
Spark, Justovi izdelki se dobijo le pri njihovih zastopnikih. Poglej na spletno stran:www.naturaljust.si 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema materine dušice
26.2.2006 11:11:12   
nat30
Hvala vsem za odgovore. Res nisem vedela, da je tudi sivka uporabna proti prehladu. Že upoštevamo nasvete in upamo, da naša dvomesečnica ne bo staknila kaj hujšega.

ŠE nasvet za starejše otroke in odrasle: Zelo dobro se obnese tudi Olje 31. Par kapljic daš na toplo krpo, ki jo položiš na prsi ali na zgornji del hrbta. Če čez čas ponovno ogreješ (npr. z likalnikom), je učinek večji. našemu štiriletniku zelo pomaga.
Kadar me boli grlo ali se me loteva hripavost si toplo krpo s kapljicami za čez noč ovijem okrog vratu. Pri začetku nahoda pa vohamo in vdihavamo hlape.


(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema materine dušice
26.2.2006 20:50:45   
KODA
Mi uporabljamo to kremo od Justa pri prehladih,pa nam pomaga.
Moj dragi ima celo zbirko teh krem.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema materine dušice
27.2.2006 11:14:08   
bombonček
Mi jo uporabljamo pri prehladih je res super (od justa seveda)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema materine dušice
27.2.2006 13:34:42   
žužu
ne, materine dušice se ne sme uporabljati pri dojenčkih!!!!!
krema sivke pa je primerna za dojenčke, z njo lahko namažemo dojenčka ali blazino na kateri spi. uporablja se tudi pri vnetju sinusov, za pomiritev, proti nočnim moram pri otrocih zelo pomaga, pomaga tudi proti komarjem. mi smo se na morju mazali s sivko vsak večer.

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema materine dušice
27.2.2006 13:43:39   
žužu
zelo priporočam pa tudi mandljevo mleko od justa za temenca. našega mažemo po glavi, jih skoraj nima.
preverjeno dobra pa je tudi slezenovčeva kopel, ki jo uporabljam za otroke in dojenčka. po njej ni suhe kože, pa še ful diši.
eterično olje mete je super proti slabljenju v avtu. kapljico v popek.
pa še kaj bi se našlo.
v glavnem z justom smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?