|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko in riževi kosmiči - kateri?!
15.3.2006 19:14:49   
TVN
Ojla!

Dejte mi povedat, katere riževe kosmiči vi mislite, ko govorite o "rižolinu"? Tisti pravi rižolino od Kolinske se meša s pravim mlekom in vodo, jaz pa bi rada dala rižka v adaptirano mleko (Hipp2). Kolikor sem uspela pregledati po policah Muellerja, DM-a in Spara, obstajajo samo riževi kosmiči (mislim da od Milupe), ki se mešajo z adaptiranim mlekom. Vsi ostali so s pravim mlekom ali pa varianta na žlico, kar pri nas za zadnji večerni obrok ne pride v poštev.

Prosim za konkretna imena proizvodov, ki pašejo v adaptirano mleko in se pijejo po steklenički.
Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 19:37:24   
petja
Jaz vem samo za Milupine ...

Tukaj je link http://www.kolinska.si/sl/blagovne_znamke/otroska_prehrana/milupa/rizeva_zitna_kasica/

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 20:02:30   
Janeja
Jaz Lei v mleko dajem Riževo žitno kašico od Milupe (Reisflocken).


(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 20:19:30   
sjug
Kje je težava? Saj je vseeno, kaj date v rieve kosmiče. Dodajam jih (tiste od Kolinske) k vsem možnim zelenjavcam celo sadju - jabolka, samo z vodo jih pa ne bi mešala, ker je čisto zanič. Meša se jih lahko z adaptiranim mlekom, z lastnim mlekom (če se kateri da pumpat), z navadnim mlekom 3,5 % mm ali pa za zgoščevanje npr. špinače in blitve. LPSandra

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 21:30:42   
poliloni
Mislim, da lahko vse rižke, ki naj bi se mešali z mlekom, le da ti uporabiš adpt.mleko!

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:00:44   
benika
Jaz našemu 6-mesečniku dajem riževe kosmiče od Bebija in jih mešam z adaptiranim mlekom.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:20:41   
jakaracman
Seveda  lahko riževe kosmiče mešaš z adaptiranim mlekom, če jih daš v flaško jih daš čisto malo.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
15.3.2006 22:25:12   
Seven*
Najboljsa je itak Alnatura iz DM-a.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko in riževi kosmiči - kate...
16.3.2006 10:44:58   
TVN
Ja, saj to me zanima, če lahko mešam z adaptiranim mlekom namesto s pravim! Na škatlah namreč nikjer ne piše tega, razen seveda na "Reisflocken" od Milupe. Povsod drugod je napisana uporaba polnomastnega mleka.

Torej, kot vidim, lahko vse rižke mešam z adaptiranim mlekom in ji dam po steklenički. Hvala za nasvete!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?