|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Številke čevljev, copat ...
23.3.2006 19:54:28   
petja
Men to ni čist nič jasno ...user posted image  Kaj zaboga je 17, 18, 19 ... user posted image  Fora je v tem, da smo stari 4 mesece in bi ji rada kupila kakšne kulske copatke ali pa supergice (user posted image ), ker zdaj imamo še vedno samo nogavičke. Ampak ko pridem v trgovino, pa nimam pojma, kaj naj ji vzamem. Pa vse te otroške zadeve so tako zapakirane, da ji jih ne morem probat al je pa tamala tako zapakirana v vozu, da se mi je ne da ven dajat.

A mi lahko razložite, katera številka (približno) bi prišla v poštev za nas. Aja - vem, da imajo dojenčki različno velika stopala (tako kot odrasli) - rabim vsaj neko povprečje user posted image .

Hvala!

_____________________________

Lp, petja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Številke čevljev, copat ...
23.3.2006 20:11:28   
bobek05
precej trgovin ima zraven št. dodano tudi po mesecih (npr. od katerega do katerega meseca)...

ne vem ti svetovat glede št., ker ima naš pprecej veliko nogo in ko smo nabavljali "konkretne" copatke in čevljčke so mu nogico izmerili v trgovini

vsaj pribl. velikost pa boš dobila še otroku izmeriš podplat (od zadaj pri peti daj nekaj ravnega in potem naj ti jo nekdo pomaga držat pokonci, ti pa z metrom pribl. izmeri velikost) - pa fajn je da je copat/čevljček malenkost večji

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Številke čevljev, copat ...
23.3.2006 20:21:29   
Cikica
Ja pa ko boš v trgovini vprašaj prodajalko,ona bi morala vedet.Tako da upam,da ti bo uspelo kupiti frajerske copatkeuser posted image  lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Številke čevljev, copat ...
23.3.2006 21:20:36   
ALINA55
Poskusi v Pikapolonici, kjer imajo nogavičke, na katerih je prišit usnjen podplat, in zgleda, kot da so copatki. številke so takšne, kot so konfekcijske. Mi smo z njimi zelo zadovoljni, pa še nogavičk pod njimi ne potrebuje.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Številke čevljev, copat ...
24.3.2006 7:25:35   
babylove
Pri 4 mesecih boš rabila max. 15 -16, pa še to bo verjetno preveliko.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Številke čevljev, copat ...
24.3.2006 8:32:32   
tincci
Mi imamo pri 4.5m številko 16, tamala je ful velika punca, so ji pa glih prav.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Številke čevljev, copat ...
24.3.2006 9:06:53   
muc muc
Jaz ti pa svetujem, da mu zmeriš podplat, številke pa gredo takole:
8cm-12 ; 8,7cm-13; 9,4cm-14; 10cm-15; 10,7cm-16; 11,4cm-17; 12cm-18; 12,7cm-19; 13,4cm-20; 14cm-21; 14,7cm-22; 15,7cm-23; 16cm-24

Upam, da ti po tole bolje pomagalo.

Lep pozdrav

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?