|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LEŽANJE
24.3.2006 13:26:50   
Anonimen
user posted image  Zdravo! Eno smešno vpprašanje, ampak kaj čmo take smo nosečnice! Ste mogoče kaj slišale na katerem boku je potrebno ležati v visoki nosečnosti? Lep sončni dan
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:28:00   
Anonimen
Se mi zdi da na levem..
Joj,upam da sem prav napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:30:49   
smokvica
mislim jaz sicer danes prvič slisim da je kera starn bolj pomemebna od druge ,imam že eno punčko staro 4 leta in jaz sem pri njej spala tako da mi je blo udobno pa ni blo pomembno na keri strani tako da spi kakor ti ugaja in te ne tišči,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:33:03   
viv_
Baje da na levem...

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:39:00   
krfjolca
Na levem. Smo se učili pri prvi pomoči, da je treba nezavestne obrnit na desni bok, če je pa noseča, pa na levega. Na desni je namreč ena od glavnih telesnih žil, in če nanjo pritiska otrok, je ženska v nevarnosti, da se prekine dotok zraka.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:52:55   
Anonimen
user posted image user posted image jaz že zdaj vedno spim na levem boku, kak fajn se mi ne bo treba privajat na desnega, ker na desnem pa sploh zaspat ne morem, dokler se ne obrnem na levegauser posted image

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 13:53:32   
mojčika
Drži, da je leva stran boljša, zaradi pretoka krvi, je pa moj otroček že nekaj tednov obrnjen tako, da brca v levo stran, če se vležem na levi bok me tišči, če na desnega, pa ne, saj ima tam otroček trup. Tako ga lepo poležem na posteljo in nič ne tišči. Vleži se na tistega kot tebi in otročku paše, res pa je, da ni dobro ležati na hrbtu, to pa tako verjetno veš.user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 14:09:25   
Lili2
Do katerega tedna pa se lahko leži na hrbtu, meni namreč prav paše ležanje na hrbtu, sem pa v 26. tednu?

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 14:09:27   
Katjusa
Tud jst sem slisala da je terba spat na levem ampak je to prakticno skoraj neizvedljivo da bi celo noc spal samo na levem boku tak da jst se napravim tak da mi najbolj pase pa nej bo desno al levo sam da se udobno spi.... sem pa zadnje dni opazla da me ce spim na desnem kislina matra tko da se pac potem ze zaradi tega raje nastavim na levega...  Se pa dostikrat zalotim da spim skoraj na trebuhu.... mi ze pase tko da se ne sekiram! pravijo da dokler je mamici udobno malemu nic ne fali:)

LP Katja

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 14:17:56   
Reja
Levi bok naj bi bil tisti pravi. Se vedno tako naštimam, zbudim se pa na hrbtuuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 14:18:48   
Anonimen
Hvala vam za odgovore in vaša mnenja! No lepo nosečnost vsem skupaj, pa da bomo vse povile zdrave bebike! Lepo popoldne

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 17:47:21   
lelaval
Pravijo, da na levem. Takrat naj bi bila posteljica najbolje prekrvavljena. Ampak jaz sem do konca ležala tudi na hrbtu, če mi je bolj odgovarjalo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 17:49:39   
Anonimen
JA NA LEVEM, SAM JS RES NE MORM SKOS NA LEVEM boku ležat, še na obeh izmenjaje zlo težko mi kr noge odrevenevajo! alohk že rodim da bom spet lohk na trebuhu spala

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LEŽANJE
24.3.2006 23:34:07   
KODA
Naj bi bilo na levem.Jaz sem poskušala zaspati  na levem,pa tudi na desnem boku,kar mi je bilo bolj udobno,pa sem se na koncu zmeraj zbudila tako,da sem ležala na hrbtu.Kar mi pa ni najbolj ustrezalo.Tudi drugače nikakor ne morem spati na hrbtu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LEŽANJE
25.3.2006 21:33:47   
kapesanta
jaz se tudi trudim spat na levem boku, včasih pa se zbudim na hrbtu, al pa na desnem boku...
Pa obvezno blazina med nogama, pa blazina pod rebram.
Enkrat sem brala o takšni posebej oblikovani blazini za nosečke, pa zdej nikjer več nič ne najdem o njej.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LEŽANJE
25.3.2006 22:22:05   
3new!yes!!
aha, na levem

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LEŽANJE
26.3.2006 8:25:19   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta
Enkrat sem brala o takšni posebej oblikovani blazini za nosečke, pa zdej nikjer več nič ne najdem o njej.


Včeraj sem jih videla v Arielu. So jih ponovno dobili. Ta velike.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LEŽANJE
26.3.2006 16:26:51   
kapesanta
Hvala Barbs
A jo ima mogoče katera doma? In kako je spati z njo?
Jaz se vsako noč zbujam z mravlinci v nogi (in to ne na tisti na kateri spim), pobiram povštra izpot pri možeka (veselje ob tem ko ga zbudim je neizmerno) in spet vsa procedura nameščanja...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?