|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Denarna pomoč MOL
28.2.2006 23:11:12   
Anonimen
Zdaj je dokončno.
Od 01.01.2006 dalje Mestna Občina Ljubljana podeljuje socialno šibkejšim staršem denarno pomoč ob rojstvu otroka. Polni znesek je približno 63.000 SIT, vlogo pa se odda na obrazcu za enkratne pomoči MOL, ki ga dobite in oddate na CSD, tako, kakor za DSP. Denarna pomoč je odobrena in tudi nakazana presenetljivo hitro, saj ima ta pomoč prednost pred nekaterimi ostalimi in zato za izplačilo ni potrebno čakati na povratnico in pravnomočnost odločbe. Denar nakažejo v roku enega tedna od tega, ko vi dobite domov odločbo, saj jo CSD istočasno pošlje vam in njim. Pogoji za pridobitev so enaki kakor za izredno DSP.
Velja pa za vse otroke, rojene od decembra 2005 dalje (če sem jaz prav razumela), nisem pa opazila nobenega roka, do kdaj (po porodu) je potrebno oddati vlogo. Tako, da vse lahko še poskusite.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Denarna pomoč MOL
1.3.2006 14:36:04   
Alisa
Kje pa dobimo ta obrazec, v knjigarnah?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Denarna pomoč MOL
1.3.2006 18:52:00   
Anonimen
a samo občina ljubljana ?

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Denarna pomoč MOL
1.3.2006 19:46:03   
flecker1
Včeraj se je sestal Mestni svet v MO Velenje, od 1.1.2006 rojeni otroci so upravičeni do enkratne den. pomoči 20.000 sit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Denarna pomoč MOL
1.3.2006 23:27:37   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: pettyy

a samo občina ljubljana ?


Vsaka obcina dela po svoje. Za Ljubljano pise na njihovi spletni strani. Drugace pa poklices na svojo obcino in ti povejo.

Ljubljana daje tudi narocnino za pol leta za Moj malcek (se mi zdi), ampak od koga pa to dobis pa nimam pojma ... jaz nisem dobila se nicesar!! Katera kaj vec ve o tem?

Lp, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Denarna pomoč MOL
2.3.2006 0:53:56   
Anonimen
Omenjena pomoč v tem znesku velja samo za Ljubljano, obrazec pa dobiš na CSD ali si ga natisneš sam na Internetni strani MOL-a.

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Denarna pomoč MOL
2.3.2006 14:30:20   
soncece24
V torkovem večeru sem brala, da bodo odslej tudi v mb občini dajali pomoč ob rojstvu in sicer 25.000 + recepti za adaptirano mleko do 6. meseca (za tiste ki ne dojijo)!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Denarna pomoč MOL
2.3.2006 20:54:35   
Lonči79
V Celju tud dajejo enkratno pomoč za novorojenčke v višini 25.000 SIT.
Me pa nekaj zanima, to pomoč uveljavljaš v občini, kjer imaš stalno prebivališče, a ne?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Denarna pomoč MOL
3.3.2006 9:33:19   
ursa_p
Lonci79!

Ce jaz prav vem v obcini, kjer ima OTROK stalno prebivalisce (pri meni imava namrec vsak svoj naslov in vsak svojo obcino).

Lp, Ursa

(odgovor članu Lonči79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Denarna pomoč MOL
3.3.2006 14:06:14   
bonbončica
žIVJO!

A mogoče kera ve kako je s tem v novem mestu?

LP

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Denarna pomoč MOL
3.3.2006 14:12:40   
kofetek2010
občina Škofljica daje 20.000 sit neto, obrazec je na  http://www.skofljica.si/html/modules/Obrazci/novorojenci.doc user posted image

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Denarna pomoč MOL
7.3.2006 14:31:46   
kapesanta
A katera ve, če v Trbovljah tudi dajo kaj za novega/o meščana/ko? Zdej ko je na veliko govora o povečevanju rodnosti na Slo bi se v bistvu lahko zganile vse občine in nam vsaj malo pomagale....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
8.3.2006 11:04:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Denarna pomoč MOL
8.3.2006 11:34:59   
kapesanta
kje si to prebrala?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
8.3.2006 11:39:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Denarna pomoč MOL
28.3.2006 15:21:57   
kapesanta
mislm kaj dajo na večanje natalitete..... od hudiča so.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?