|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorke
5.4.2006 10:31:51   
anajmad
Imam prošnjo.Primorke,če mi lahko pomagate,če obstajajo kakšne kapljice v Italiji proti krčkom in kako se imenujejo?
Hvala že v naprej za odgovore.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primorke
5.4.2006 10:42:00   
beti 1
Obstajajo, mi smo jih dobili za Žigo, ampak se na žalost ne spomnim, kako se kličejo. Je pa v njih enaka učinkovina kot v Sab-simplex, tko da je zelo verjetno vseeno, katere kupiš.
Leta 2003, ko smo jih mi rabili so punce o tem veliko pisale, ampak tega zdaj v iskalniku na žalost ne dobiš več. Če maš koga, ki približno zna Italijansko ti jih pa lahko prinese iz vsake lekarne čez mejo.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primorke
5.4.2006 11:16:54   
Anonimen
Mi smo jih kupovali v Miljah v lakarni,pa za hudiča se ne spomnim imena.
Pa saj ni važno.Greš v lekarno pa poveš,da rabiš le gocie(goče)contro le colice per neonato pa ti bodo dali.Sicer pa privat kontaktiraj Seleno,on je še na svežem spominu,ti bo znala povedat.

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primorke
5.4.2006 11:57:25   
Sibil_
Plantex v naših lekarnah bolj pomaga, vsaj po mojih izkušnjah.user posted image
So pa homeopatske granule Colikind (nekaj podobnega), ki baje tudi pomagajo.
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primorke
5.4.2006 12:30:15   
lin
Milicon Gocce,samo moraš obezno povedati da je za otroka ker imajo tudi Milicon gocce za odrasle

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primorke
5.4.2006 17:07:21   
alenkica
Mi smo jih imeli, mislim,da se imenujejo Mivax, ali nekaj takega.

So pa super, naš je malokrat imel krčke, ampak ko jih je imel, smo mu dali te kapljice in je v roku 15 min, pomagalo. Res so super, krčkov pa ni imel zaradi njih.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primorke
6.4.2006 11:03:24   
tulip
Milicon kapljice, pa pomagajo bolj malo. Nam je pediatrinja svetovala eno zeliščno zadevo iz lekarne v Gradisci d´isonzo, imena ne vem. Zgoraj omenjene granule so baje tudi fajn.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primorke
6.4.2006 18:22:00   
Jasna_B
Moj mali sicer nima krčev, mi je pa kolega povedal za ene kapljice, ki jih baje imajo samo v Dravogradu in ti jih lahko pošljejo po pošti. Pri njemu so imeli krče in ko so malemu dali te kapljice je par minut na veliko podiral kupčke in spuščal vetrove, pol je blo pa dobro. Če želiš se lahko pozanimam za naslov lekarne in ime kapljic.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primorke
6.4.2006 20:00:52   
sharpy
Mi smo mu dajali Milicon gocce in se je po njih prav lepo sprdkal in pokakal.



_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Jasna_B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?