|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj dva gosta obroka?
27.3.2006 20:10:08   
Minka Pobalinka



Kdaj ste začele z 2 obroki?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
27.3.2006 21:17:56   
poliloni
Ravno to tudi mene zanima, saj je naš ta mal star 7 mes. in smo že tako bolj pozno začeli uvajati gosto hrano (alergije na vse živo) in mu bom sedaj najbrž dopoldne začela dajati en obrok sadja - za kosilo ima pa obrok zelenjave...
Me prav zanimajo še ostali odgovori....

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
27.3.2006 21:44:37   
tulip
Kmalu po prvem gostem obroku. V bistvu smo iz tega, da je jedel ob 10h sadje+piškot in se ob 12h dojil, prešaltali na ob 10h sadje+piškot, ob 12h mineštrco, dojenje kasneje (13.30, 14h) .
Ko je postal lačen za se dojit, je dobil mineštrco oz. zelenjavo, pa se ni upiral.
To je bilo kmalu po 6mes in pol, z uvajanjem smo začeli pri 4mes, prvi obrok pri 6mes, brez mleka in podobnega - sum na alergijo. 

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
27.3.2006 21:46:07   
muha1
Po sedmem mesecu. Zjutraj mleko 230ml, potem malica: košček sadja. Ob 12h kosilo, popoldanski obrok: sadna kaša, skuta,... Za večerjo pa spet mleko 250ml. In to je vse user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
5.4.2006 13:14:00   
tincci
Jaz ji že sedaj kombiniram.
-  zjutraj sadno kašico (beri nekaj žličk: jabolko, banana, hruška) in zvečer riževo kašico (1-2 žlici suhe snovi), ALI
-  zjutraj sadno kašico (beri nekaj žličk)in za kosilo zelenjavo (nekaj žličk: korenček, bučke, danes bomo sprobali cvetačo) ALI
- za kosilo zelenjavo (nekaj žličk) in zvečer riževo kašico (1-2 žlici suhe snovi)

Skratka, po filingu, odvisno kaj ji paše. Velikokrat dobi tudi samo en obrok, odvisno od dneva.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
5.4.2006 13:49:36   
soncek&luna
mojemu sem ta teden zacela uvajat 3 obroke bolj goste hrane... ker je zacel zavracat mleko, mi drugega ni preostalo....
no zjutraj dobi mleko+piskotek (bolj redko)
za kosilo - zelenjavna kasica + caj
popoldan - sadna kasica +caj+ vcasih mleko
zvecer - mleko zgosceno z rizevimi kosmici, vcasih dam not se piskotek

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
8.4.2006 22:49:59   
smrka
Tam nekje od 7 mesca starosti bi otrok moral dobit 2 obroka goste hrane. Jest nasi dajem za kosilo in zvecer.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj dva gosta obroka?
9.4.2006 9:37:20   
Dashenka
Kmalu po začetku uvajanja prvega. pri 4m.

Dva mlečna obroka smo tako v celoti nadomestili z sadnim oz. zelenjavnim pri 6m.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?