|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vir
26.3.2006 20:06:20   
chips
Ali je bila katera na otoku Vir-u.Ali imajo kje kakšno plažo za otroke?? Kako se vam je zdelo.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vir
26.3.2006 20:11:52   
tt79
Vir oziroma naselje Lozice na Viru=romsko naselje (pa nisem nacionalist)

Katastrofa!user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vir
26.3.2006 20:16:50   
sezam
Mi smo bili lani na Viru. laže so tko tko. V samem centru mesta je ena plaža, ki nam je še najbolj odgovarjala. Je delno betonirana, delno pa peščena. Dostop v vodo je po stopnicah. d začetka je kar nekaj časa plitka voda, nato pa globja.

Vir je drugače še otok v nastajanju. Vščeč mi je bilo, ker je bil zvečer mir, kar pa ga pri malih user posted image  potrebuješ.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vir
27.3.2006 9:11:25   
Janeja
Čist odvisno na kateri konec Vira greš.

Mi smo več let hodli tja, prijatelji imajo vikend v zalivu ob Kuli (obzidje - znamenitost Vira) in tista plaža je res super. Peščena, v vodi pa mivka in to ziher 100m daleč od obale, globina pa men do kolen. Za otroke pravi raj. Sam to je bilo par let nazaj, zdaj je pa baje ful gužva tam in ni več tolk super.

Povej kam mislite it, pa lahko to mojo kolegico vprašam če pozna.


(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vir
10.4.2006 10:04:13   
tamala83
mi gremo letos na vir, pa me zanima, če ja kaj sence. kraj ne vem kako se imenuje, vem smo, da je pogled na Pag - če kaj pomaga
vglavnem, kaka je plaža tam

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?