|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novorojenček v avtu
24.4.2006 9:17:02   
mojčika
Kje imate avosedeže, spredaj ali zadaj, kakšna so pravila glede vožnje dojenčka, sama bi sedež imela spredaj, da jaz vidim mojo punčko in ona mene, ko vozim.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 9:32:32   
ursi
V kolikor vozim sama, imam lupinico spredaj, v obratni smeri vožnje. V kolikor iamte airbag, je le tega potrebno za sovoznikov sedež izklopiti. Tudi če je lupinica zadaj, mora biti obrnjena v nasprotni smeri vožnje (gledati mora nazaj).

Lp

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 9:41:31   
ajdaN
Jaz ga imam spredaj da ga vidim in če je treba (kakšno bruhanje) ustavim. Pa na semaforju  ga mal pogledam pa mal "počvekava" pa dudo mu popravim pa gremo naprej.

Sem pa dala izklopit airbag. Če imam fantov avto je pa zadaj, ker airbag ni izključen. Meni je lažje če ga med vožnjo vidim kaj dela.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 9:50:49   
sazi
Lupinica mora biti obrnjena v obratni smeri vožnje, pa na sprednjem sedežu ne sme biti, če imate airbag (oz. lahko, če se ga da izklopiti).
Mi malega vozimo zadaj, ne glede na to, koliko se nas pelje. In se je kar navadil. Bo po mojem tudi potem lažje, ko bo šel v večji sedež in bo že navajen sam sedeti zadaj.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 9:53:22   
zoya24
Mi smo tudi malega vedno v lupinici vozili zadaj. Je pa res, da se ful rad vozi in ponavadi itak vedno zaspi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 12:44:06   
Anonimen
Mi ga vedno vozimo za sovoznikovim sedežem, obrnjenega kontra. S tem, da novorojenčka (to je do 1. meseca starosti) NIKOLI nisem vozila sama. Šele pri treh mesecih sva se na krajše vožnje odpravila sama. Na daljše (cca 130 km)pa zaenkrat še ne upam.


(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 16:26:36   
soncek&luna
do 4.meseca v lupinici spredaj (izklopljen airbag) .... zdaj pa v sedezku zadaj... uziva full k naprej gleda

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 21:07:27   
makica
Jaz sem nehala prakticirati vožnjo spredaj, ker sem se zaradi tega z avtom zaletela. Sem malo sem pogledala proti njej in nisem opazila, da je avto pred mano naglo zabremzal in kljub temu, da varnostna razdalja ni bila tako majhna sem se mu zaletela v rit. Sicer škode ni bilo veliko, vendar pa me je izučilo. Od takrat tudi če sem sama z njo se vozi zadaj. 

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novorojenček v avtu
24.4.2006 21:13:52   
KODA
Oba smo vozili zadaj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novorojenček v avtu
27.4.2006 17:26:19   
katja pv
Jaz sem svojega user posted image od prvega dne dalje vozila zadaj in to za voznikovim sedežem, ker sem imela tako lažji vstop in namestitev v avto. Prav iz razloga kot ga navaja makica, sem se raje odločila, da nimam otroka spredaj, saj odvračanje pozornosti s ceste ni varno tako zate kot za otroka. V kolikor se je jokal sem se pa ustavila in pogledala kaj je. Lupinice so tako narejene, da se kljub bruhanju otrok ne zaduši, saj ima dvignjeno vzglavje. S sedenjem zadaj nismo imeli težav in jih niti ne pričakujem.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novorojenček v avtu
27.4.2006 23:31:46   
Pajaca
Iz porodnišnice smo se peljali tamala zadaj, jaz spredaj in tako je ostalo do sedaj.... no ja sedaj ima družbo. Če sem sama ali smo vsi, vedno je tako. Sem se pa res kmalu začela voziti sama okoli z mulcem, pa nobenih problemov....

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novorojenček v avtu
29.4.2006 7:41:11   
SaaS
Jaz, sem ga od vsega začetka vozila zadaj. Tudi jaz sem tega mnenja kot Katja, če bi bil spredaj, bi se preveč ukvarjala z njim in premalo gledala na cesto. Mali je bil večinoma priden, če pa je jokal, pa se je hitro pomiril, če sem mu kaj zapela. Če je bilo pa hudo, sem pač ustavila. Največkrat je pa itak takoj zaspal.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novorojenček v avtu
29.4.2006 12:25:08   
Lejči
skoz smo jo vozili zadaj, nikoli problemov user posted image .

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?