|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje zaradi sperme?
8.5.2006 20:33:38   
Anonimen
S partnerjem sva dve leti kot zaščito uporabljala kondom. Sedaj pa sva začela delati na user posted image  in opažam, da me po tem, ko mi notri spusti spermo v nožnici malo peče. Nekaj časa samo. user posted image
Poleg tega imam občutek, da bom dobila vnetje. Me namreč malo peče, ko grem lulat.
A je možno, da dobim vnetje zaradi sperme? user posted image
Am... ker sem ga že, par mesecev nazaj, ko sva ravno tako sexala brez kondoma.
A se je kaj podobnega zgodilo še kateri?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje zaradi sperme?
8.5.2006 21:12:46   
Anonimen
Ja jaz sem se zdravila od 16 leta.

Zaradi prekomernega umivanja sem si sprala vso mlečno kislino v nožnici in podrla ravnovesje.
Da so to ugotovili, je trajalo kar lep čas. Do takrat so me zdravili samo z Canastenom, ampak to itak ni pomagalo. Ko so ugotovili, da sploh ne proizvajam več mlečne kisline, so mi dajali svečke, s katerimi sem vzpodbudila ponovno nastajanje te kisline. S časoma je bilo bolje, ne pa čisto.
Peče pa grozno, saj nožnica nima zaščite. Pri meni je bilo tako hudo, da mi je sperma nožnico dobesedno požgala, prav tako pa je partner imel ranice na spolnem udu. Hudo res. Midva sva si pomagala tako, da ni končal vame, ampak to ni rešitev. Če gre tudi pri tebi za tak primer, jim omeni mojega. Mogoče bodo lažje ugotovili zakaj gre.

Čim prej reši težavo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje zaradi sperme?
8.5.2006 21:15:14   
Primoza
Povsem možno, ker je pH nožnice kisle, sperme pa bolj bazičen, se pravi da lahko škodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje zaradi sperme?
8.5.2006 21:21:26   
Anonimen
A potem bi bla rešitev, da se neki časa ne umivam? user posted image

OK, resno. A se je to lahko zgodilo zaradi teh intimnih mil, ker jih uporabljam. Navadnega mila ne, intimno pa.
Kake težave pa lahko imam zaradi tega, ker bi rada namreč zanosila? user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje zaradi sperme?
8.5.2006 21:29:21   
Anonimen
Intimno milo naj ne bi vplivalo na ph v nožnici. Meni je urolog reku naj si umivam tamalo z jogurtom, nekatere si pa tampone z jogurtom not tlačijo. Baje so bakterije in mlečna kislina podobne kot naravna favna in flora v nožnici.

Ampak vseen pejd do ginekologa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje zaradi sperme?
9.5.2006 15:59:08   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka
Zaradi prekomernega umivanja sem si sprala vso mlečno kislino v nožnici

Samo eno vprašanje. Kako? S tušem? Z milom? V nožnici? Morda se sliši neumno ampak si sploh ne predstavljam kako. Ali lahko poveš kako?
Prekomerno umivanje spolovila razumem, nožnice pa ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnetje zaradi sperme?
9.5.2006 16:15:13   
Anonimen
Ma ko sem bila stara 15, 16 let, so fantje v šoli govorili, da češple smrdijo po ribah. Non stop so se drli za dekleti in nas zafrkavali. Meni je šlo to strašno na živce in rekla sem si, da moja pa že ne bo smrdela user posted image .
Takrat sem bila ravno v puberteti in že tako sem se non stop umivala, ker pa sem hotela biti res čista, sem si curek vode usmerila naravnost v nožnico in si jo spirala... pa večkratno umivanje z milom...
Neumno neumno...

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vnetje zaradi sperme?
9.5.2006 19:23:31   
Primoza
Poskusite raje tisto idejo z jogurtom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vnetje zaradi sperme?
10.5.2006 0:57:49   
Anonimen
Baje so bakterije in mlečna kislina podobne kot naravna favna in flora v nožnici.
 Sorry sorry, ampak sem se morala nasmejatuser posted image user posted image user posted image Kakšno živalstvo pa prebiva v tvoji nožnici?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vnetje zaradi sperme?
10.5.2006 6:57:16   
Anonimen
Pajki, ki pletejo mreže user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač kam pa bakterije spadajo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vnetje zaradi sperme?
14.5.2006 15:59:49   
Ancy
Mene tud peče sperma, tko da večinoma ne končuje vame...
Sem pa prebrala, da so pač ene ženske 'alergične' na spermo. Mene tudi peče po tem, ali pa če grem lulat, drugače pa nimam problemov s favno in floro user posted image tam spodaj..... Samo sperme očitno ne prenese, kako bo ko bomo delali na user posted image pa nevem, to bomo kasneje razmišljali.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vnetje zaradi sperme?
14.5.2006 16:08:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Mene tud peče sperma, tko da večinoma ne končuje vame...
Sem pa prebrala, da so pač ene ženske 'alergične' na spermo. Mene tudi peče po tem, ali pa če grem lulat, drugače pa nimam problemov s favno in floro user posted image tam spodaj..... Samo sperme očitno ne prenese, kako bo ko bomo delali na user posted image pa nevem, to bomo kasneje razmišljali.....



Hja tut mi smo mislili, da sem elergična na spermo in to 6 let. 6 let bolečin za brez veze.
Žal smo premalo seznanjeni s tem, kako pomembno je ravnovesje v nožnici in še ko kdo odpre temo o tem problemu, je nazadnje nekaterim smešno. In nenavadno, ravno tistim, ki imajo enak problem.
Flora in favna v nožnici-ja res zelo smešno user posted image

Aja razmišljati potem je že prepozno. Zame so bili prepričani, da zaradi tega sploh ne bom zanosila.
Pa sem vztrajala, tako da še 2 meseca, pa bom zibala.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vnetje zaradi sperme?
14.5.2006 19:24:09   
Anonimen
Flora in favna v nožnici-ja res zelo smešno



Sramežjivka - ni smešno. Meni je to urolog dobesedno tako rekel. In ko imaš tam probleme sploh ni smešno. Je bil pa edini, ki mi je res pomagal, pa čeprav z jogurtom (aja jogurt pa mora bit LCA). No sej pol je tud G rekla, da je to še najboljše, da se ravnovesje vzpostavi, ampak zakaj za user posted image  ni takoj povedala? Ko sem se pritoževala.

Smešno pa se je zdelo bivšemu, ko sem imela na jogurtih označeno kteri so za umivanje in kteri za prehrano.
Ampak pomagalo pa je. Je pa res, da sem se samo umivala ne pa izvedla tamponske terapije. Ampak če pomaga, zakaj pa ne poskusit?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?