|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje na medvedih
8.6.2006 14:46:23   
Anonimen
Mogoče je pa res butasto vprašanje (mož pravi, da je), ampak mene je včeraj naenkrat nekaj zaskrbelo. Ana ima v posteljici 10 medvedov vseh velikosti in pasem in niti pod razno ne pusti, da bi šel kateri "na svoje spat". Ko pa sem jo šla zvečer zadelat, sem opazila (kot vsak večer prej, ampak prej nisem panike zganjala), da ona večino noči preleži na teh medvedih. Blazno rada ima namreč, da si vse možne brundote nabije pod trebuh in se potem zvrne nanje in tako potem spi celo noč. Tudi ko se premetava, ima slej ko prej spet nekaj pod glavo, vratom, hrbtom... Skratka, vsa je skrivenčena user posted image

A bi ji to lahko kakorkoli škodovalo za hrbtenico, mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 14:48:12   
viv_
Dokler so medvedi plišasti ni panike... Ko bojo pa iz sosednjih vasi, tapravi, pol pa mati v akcijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 15:09:47   
lex
Dokler je moj Medved -ek še doma v svoji potelji kar ne skrbi. pri nas je tud ena pikapolonica zašla do Aleksa

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 16:34:03   
nita
ko bi le naša hotla met kaj plišastega polag v postli mogoče ne bi klicala sredi noči maama, maaaama, maaaaama, ....dokler je ne dvignem in pocartam.
ja, še prehitro bo zrasla in se cartala pri kom drugemu  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 18:11:35   
Anonimen
A povšterček ima? Če ga nima, ji ga probaj poturit, kakšnega bolj nizkega. Drugače ima pa Tibor tudi medveda pod glavo, pa ne prav majhnega, včasih skupaj s povštrom. Meni se tudi ne zdi ravno fino to.

(odgovor članu nita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 18:27:00   
muki
Meta,

tudi naš ima nabutanih kar nekaj pliškotov ob sebi - no kakor kdaj, včasih več včasih manj.  In tako tudi spi ves zverižen. Ti pa povem, da tudi takrat ko pliškoti niso bili dovolj pridni da bi spali poleg njega ni nič lepše spal. Pod njim je bil zverižen kovtrček in odeja. Pa smo bili na istem - pardon na slabšem - ni bil pokrit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 19:26:28   
KBM
Naša ima tudi obvezno zraven Flokija brez njega ne zaspi!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu muki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje na medvedih
8.6.2006 21:20:16   
babylove
Po moje že ni v redu za hrbteničko, saj pravijo, da bi naj spali na ravni in trdi podlagi.

Mene pa skrbi nekaj druga: naš fantek se z glavo zarine med medote, zato se bojim, da se ne bi zadušil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje na medvedih
9.6.2006 9:23:57   
piščanc
naša tud tako spi, celo posteljo ima založeno in najraje se stisne me vse medvedke.

pa žiga tud ponoči v igrače rine in se stiska

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje na medvedih
9.6.2006 9:37:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Če ji paše pa naj.Moja hči je v postelji imela vse silne punčke Barbike pa vso plišasto zalego,tako,da si je komaj zase prostor našla.
Timi pa s seboj nosi avijone,pa motorje.To so pa kovinske igrače,no predstavljaj si,ko ti vse to pod hrbet v spanju prideuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje na medvedih
9.6.2006 10:02:59   
corfu
Tudi naš junak spi na medvedkih če mu jih pa v postelji primankuje se  pa namesti na odejo in vzglavnik, potem sem pa v ritiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje na medvedih
10.6.2006 13:11:51   
bini
user posted image user posted image joj Meta.. bod vesela da spi...
ma jest bi tud že plačala, da bi bil vsaj pol noči kak medved zadosten nadomestek mene user posted image ...   

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje na medvedih
10.6.2006 14:00:44   
Anonimen
moja ma tut v pojstli tolk te plišaste golazni da je včas tut vidn ni vn iz nje. pol od teh še podnev vlač s sabo okol??!! in tut sem jo narajmala da je spala na keri izmed njih, sicer si jih bl pod glavo daje namest povštra. ene 2x pa mislm da je spala na njih popolnoma skrivenčena tko da se je zutri zbudila s tapravim heksenšusom. tulila je k zver. prvič smo šli k dohtarju k sem mislna da jo ušes boli ampak se je skazal da je res vrat ker glave tut obračat ni mogla. dobila je močn sirup prot bolečinam pa v enem dnevu je bla pol dobra. no to se ji je zgodil 2x do zdej. igrače ma pa še skos v pojstl k jih ne pusti preč dat oz zvečer k zaspi jih ene pol odstranim da ma saj plac kje spat :)

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje na medvedih
11.6.2006 12:55:11   
dory
Mja maju je anitaz prnesla enga psa, k se mu je ocitno dopadel v tocno tistem trenutku in brez njega ni spanja...da ne omenjam se ostale krame,ki ni plisastauser posted image  od traktorjev do bagarjev....poleg tega spi pri meni in si loh predstavljas...jest molim da cimprej mine ta obsesijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spanje na medvedih
14.6.2006 11:07:19   
m_m
Čuj Meta. naša spi vsa skrivinčena, pa nima nobenih medotov zravn. Dva, ki sta v kinderpetu, jih zbrca v kot, ona pa na kolenih zaspi. Prav rit ma v luftu. Al pa na hrbtu leži pa noge na steno obesi. Pa jo popravim, in čez nekaj časa spet isto. Jim že paše tak. Malo pa le pokontroliraj, da ima mala nos zunaj. Jaz sem se že bala, če je plenico preveč k obrazu tiščala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?