|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočna formula
14.6.2006 18:20:41   
DEJANA
Danes sem v neki reviji zasledila, da obstaja Novalac nočna formula, ki naj bi dojenčka bolj nasitila in bo posledično dalj časa spal. Ga je mogoče katera že poskusila? Sama razmišljam o tem, vendar sedaj uporabljava formulo proti kolikam in se bojim, da ne bi kaj škodilo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočna formula
14.6.2006 18:55:40   
natalia
pri nas ni bilo neke razlike.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu DEJANA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočna formula
14.6.2006 19:04:00   
DEJANA
A potemtakem ne deluje oz. se je ne splača kupovati?

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočna formula
14.6.2006 20:56:11   
Seven*
In potem svizec zavije cokolado. Kaj vse se bodo se spomnili za spanje otrok.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu DEJANA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočna formula
14.6.2006 21:57:56   
sazi
Mi smo jo probali.
Kaj pa vem, če je bil kak strašen efekt.
Zagotovo nič revolucionarnega, mogoče se pa pozna, da spi 1 uro več, kot prej (med obroki). Ampak to mi zdaj ni več tako pomembno, saj se v vsakem primeru ponoči zbudi za 1 obrok in potem vstane med 6:30 in 7:00, pa ne zaradi lakote, ampak ker je naspan. Da bi pa zdržal celo noč, če jo zdajsestavi 5+5ur, si pa ne predstavljam - zagotovo ni odvisno od mleka.
Ker imam mleko doma, mu ga dajem za nočni obrok (za "večerjo" dobi pa v flaško riževo kašico).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočna formula
15.6.2006 9:50:19   
Maleal
Kolk pa je cena te formule?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočna formula
16.6.2006 9:37:37   
sazi
Cena je nekaj žez 1.800 sit. Je pa cena v lekarnah različna.
Ko sem kupovala Novolac AC1 (proti krčem), sem v LJ našla cene od 1856 do 2104, najceneje je bil pa na Obali, ampak se ne spomnim več koliko (nekje okoli 1700, se mi zdi).

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?