|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny v tujini
24.5.2006 15:53:29   
Nety
Čau mamice!
Mene pa zelo zanima, če je katera že kupovala vozičke v tujini (Avstrija,Italija)? Zanima me voziček Quinny Buzz, pa nevem kje čez mejo se ga da dobit oz. ime trgovine, kjer bi ga lahko kupila?
 
Vnaprej hvala....
Nety
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny v tujini
24.5.2006 19:44:03   
baby baby
Jaz sem našega pred dvemi leti kupila v Baby One na Dunaju - trgovsko središče pred Dunajem. Poglej na njihovi spletni strani babyone.at. Sicer pa ni bilo kakšne bistvene razlike v ceni (če šteješ še bencin pa itak ne). Takrat je bila boljša izbira....kako pa je zdaj pa ti ne morem povedati.

(odgovor članu Nety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny v tujini
24.5.2006 23:45:47   
pravljica
po moje je že pri nas toliko akcij, da se ti ne splača v tujino ponj...razen kakšen ebay, ampak tudi tu je že kar nekaj rabljenih med oglasi (po tem sklepam, da niso ravno tako uredu in praktični, kot mnogi mislijo-mo, saj še niso tako dolgo na tržišču, da bi se že morali "obrniti" user posted image  )

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny v tujini
25.5.2006 10:12:12   
tanja981
kar se quinny vozičkov tiče ga dobiš v avstriji (celovec, graz) v toysu ali kiki ampak je cena ista kot pri nas.... tako da ne vem če se ti ravno splača... midva sva ga kupla pri nas (sicer speedy) ker je bil cenejši kot v avstriji (cca 15.000 SIT)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny v tujini
25.5.2006 18:41:47   
Anonimen
Jz sem tudi celo študijo naredila glede cen. Quinny speedi SX sem kupila preko sončkove spletne strani (59.000). Je bil najcenejši. Na e-bayu je bil celo najdražji! Celih 386$! V baby centru pa je bil 64.000 sit. V Avstriji so bili tudi nad 60.000.

Bi samo opozorila tiste, ki dajo na modele večji pomen: V baby centru prodajajo  lanske modele Quinny-ev, vendar za isto ceno, kot letošnje modele. Mene je to malo zmotilo.

(odgovor članu tanja981)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny v tujini
28.5.2006 19:00:35   
ninocka
Quinniji kar vsepovsod drzijo isto ceno. Jst kupujem se zappa (drugac mamo 3XL conforta), pa je se zmer najcenej prek Soncka.
Po  moje se ti ne splaca v tujini kupovat, razen ce nimajo res kaksne ful hude akcije.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.6.2006 21:14:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny v tujini
20.6.2006 20:33:32   
brbr
Tudi jaz iščem Buzz v tujini, pa zaenkrat nisem našla nič, kar bi se splačalo. Sporočim, če kaj odkrijem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?