|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvič na morju - spremembe ritma?
17.7.2006 20:40:22   
bobek05
Mene pa zanima če se je kaj spremenilo med ali po vrnitvi z morja - mislim pri vaših malčkih... Kaj v zvezi s spanjem (so spali manj, več, isto...), glede hrane (so jedli manj, več, isto...), so dili kakšen zob več, so več tečnarili, so ozdraveli/zboleli, jim je sonček pasal ali ne, jih je postalo česa strah, so se kaj novega naučili, so doživeli kaj "prelomnega" kot npr. prvič brez plenic, se rešili dude, flaške ipd. ....

Mi imamo kar nek ustaljen ritem in me res zanima kako bo morje vplivalo nanj... Sicer že zdaj ogromno spi (3x na dan po vsaj 1 uro in ponoči cca. 11-12 ur), verjetno pa bo na morju še bolj izčrpan (od plavanja, sprmembe zraka itd.)... Bomo vidli. Kako je bilo pa pri vas?

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
17.7.2006 21:26:13   
Magi*
vsakič, ko se vrnemo od koderkoli, se nam vse obrne na glavo in rabimo spet najmanj 1 teden večernega tuljenja preden začnemo lepo spatiuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
17.7.2006 21:26:25   
marcela
Za starejšo se spomnim, da je pri enem letu, ko je bila prvič na morju prvič v življenju celo noč spala.  Cel teden je spala cele noči, doma ne več. Je bila namreč do treh let zelo problematična za spanje. Pa tudi v senčki borovcev je večkrat zaspala čez dan. čeprav je bila še dojena je skoraj izključno jedla le sadje, da so me kar zize bolele se še spomnim to. Doma je pa spet se še hotela dojit. Sin je bil prvič pri desetih mescih in se je drl kot user posted image , če sem mu le pete v morje pomočila. Mala je bila prvič pri dveh mesecih in je zelo pridno in veliko spala tako podnevi kot ponoči.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
17.7.2006 22:23:31   
Stajerka
Mi smo bili prvič na morju s šestimi meseci. Prva dva dni smo lovili ritem: težave s spanjem...nato, ko sem user posted image  opazovala sem ugotovila, da je na morju veliko več spal in jedel (enkrat več)! Ko smo se vrnili domov, smo se ponovno prva dva dneva lovili, nato pa je ujel stari ritem spanja in hranjenja.

user posted image  Uživajte na morju.

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
17.7.2006 22:37:39   
Ro-La
čimmanj se z vsem obremenjuj in uživajte na dopustuuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
18.7.2006 6:52:06   
anitaz
Midve imava isti ritem na morju, kot doma. Zato se s tem ne obremenjujem user posted image  

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
18.7.2006 7:02:34   
diva 4
Mi tudi nimamo nobenih sprememb.Imamo enak ritem doma in na dopustu - kjerkoli že smo.user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
18.7.2006 7:13:56   
SaaS
Mi smo imeli na morju malo drugačen ritem, ampak ko smo prišli domov, je bilo spet po starem.  

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
18.7.2006 8:19:54   
Magi*
ja, saj mi tudi furamo enak ritem kamor gremo. ampak, če ni možnosti, da spi v svoji sobi, je doma cel halo, ko jo hočmo dat nazaj v njeno sobo.

ah ja, saj bo boljš. eni otroci zelo lepo spijo, niso zahtevni, z drugimi (beri: z našo) se je treba non stop pregovarjati in ne popustiti niti za 1mm, ker smo takoj spet na začetku. mala ima pač moj karakter, voljo in močuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvič na morju - spremembe ritma?
18.7.2006 8:26:04   
al1*
Moja dva nista imela s počitnicami nikoli težave. Vedno smo se bolj ali manj držali ustaljenih ritmov spanja in hranjenja. Z taveliko smo bili prvič na morju, ko je bila stara 2 meseca, s tamanjšim pa v toplicah, ko je imel 4 mesece.
Tavelika se edino kot dojenček ni hotela kopat v morju pa smo ji dali mali bazenček in je čofotala v njem.


_____________________________

lp


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?