|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jasli MB - LUPINICA
16.7.2006 23:24:07   
Talči
Hoj, mamice!

Septembra gremo v jasli - Lupinica na Teznu. Zanima me, kako ste kaj zadovoljne tiste, ki ste imele (imate) svoje sončke tam. In če ste bile nezadovoljne - zakaj? Je kakšna stvar, na katero moram biti posebej pozorna?
Prosim mnenja, zelo mi boste pomagale.
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jasli MB - LUPINICA
17.7.2006 10:58:40   
Blacky30
Ooooo, a v jasli greste??? user posted image Ti, ti, nič ne poročaš, jaz pa sem tako mislila na vas. Hitro na raport!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jasli MB - LUPINICA
17.7.2006 22:01:05   
Talči
Očitno ni nobene mamice, ki bi mi lahko kaj povedala, svetovala....
user posted image user posted image user posted image

Blacky, se javim....na privat...

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jasli MB - LUPINICA
17.7.2006 22:59:39   
bobek05
Talči, mi bomo našega tudi dali sept. v jasli na Tezno, ampak v Pedenjped tako da ti ne morem pomagat user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jasli MB - LUPINICA
18.7.2006 6:51:38   
Andra
Mi pa imamo naša dva v jaslicah na Teznu (Lupinica) in smo ful zadovoljni. Vzgojiteljice so krasne, otrokom se res posvečajo, so jim kot mame. Veliko so zunaj, ustvarjajo in ogromno jih naučijo.
Tezenski vrtci so najboljši v Mariboru. Dokaz za to so starši, ki svoje otroke vozijo iz oddaljenih občin, kljub temu, da imajo na poti do Tezna, kar nekaj vrtcev.
Meni osebno je bilo zelo všeč, ker v jaslicah naredijo otroku spominski album. Tam so shranjene slikice in zapisi od otrokovega vstopa v jasli, pa do dne, ko jih zapusti. Ko sem to dobila v roke, sem jokala... res lepo.
Niti dneva mi ni bilo žal, da sem dala oba v jaslice že z enajstimi meseci.
Na uvodnem sestanku ti bodo tako vse povedali, tako da si lahko popolnoma brez skrbi.

Lep dan!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?