|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke
28.11.2005 12:08:57   
lana38







Izračunala sem si PDP in dobila datum 2.8.2006. Torej sem prva avgustovka user posted image  med vami.
LP


< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.4.2006 10:46:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgustovka
28.11.2005 12:22:52   
yennika
LANA,ČESTITKE TUDI OD MENE!user posted image user posted image user posted image

SREČNO IN ZDRAVO user posted image !

Aja, kak dolgo ste delali na bebici?

< Sporočilo je popravil yennika -- 28.11.2005 12:27:09 >

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgustovka
28.11.2005 12:26:28   
ela78
LANA, ČEEESSSTTTTIIIIITTTTTAMMMMMMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jest bi bla tud rada avgustovkauser posted image
Čuvaj se pa svojo pikico user posted image

lp, elauser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgustovka
28.11.2005 12:29:04   
petraz
Čestitke bodoči mamici!user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgustovka
28.11.2005 12:58:32   
hati
user posted image  user posted image  user posted image  čestitke user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgustovka
28.11.2005 13:28:02   
lana38
Hvala vam za čestitke.user posted image  Na user posted image  smo delali 15 mesecev.

_____________________________

lana38

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgustovka
28.11.2005 17:05:40   
mkk8
Živjo Lana!
Sva že dve! user posted image  V petek sem naredila nosečnostni test, ki je bil pozitiven (juhej) in tudi moj rok je 2.8.2006, kar je še toliko lepše zame, saj je moj rojstni dan 8.8. user posted image  Pa še pikica nama je v prvo uspela, za kar sva neizmerno hvaležna!

Mateja

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgustovka
29.11.2005 12:27:22   
lana38
Upam, da se nama tudi druge čimprej pridružijo, da nas bo še več user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mkk8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgustovka
29.11.2005 21:22:00   
stuhica
ojla lana,

srčno uipam da se ti bom lahko pridružila čez 2 -3 dni bom ponovno delala test( sm nardila BC mini pa se mi je zdelo da vidim črtico pa mi je moj reku da on pa čist nič ne vidi) zdej sem pa tko razočarana ampak upam da sem noseča ker znaki so že tapravi ampak me je tudi strah!? Sicer res pa je da  moram še do 1.12. počakat k bo mimil 1 m od zadnje  user posted image  A ti si že bila na pregledu pri G!? Kolk časa si pa pol že noseča?! 5 tednov mogoče!? Prosim te drži pesti zame!?
Tebi pa želim lepo nosečnost ter zdravo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgustovka
30.11.2005 9:35:02   
lana38
5 tednov ja. Pregled imam 6.12.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avgustovka
1.12.2005 15:08:46   
mkk8
Zdej sva midve z Lano že v 6. tednu!
A veš kdaj so pa meni dali prvi pregled: 4.1.2006 in se mi zdi čisto prepozno in bom šla prosit G da mi naredi potrditev nosečnosti še pred božičem, ker bi res rada kmalu vsem povedala.
Stuhica, ti pa kar pogumno, tudi jaz sem prvič delala test 18.11. in je bil negativen, midva pa čisto žalostna. Se je splačalo dober teden počakat na veselo presenečenje. Sem pa že skoraj od začetka čutila spremembe v prsih - boleče, napete in zrasle so!

Mateja

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avgustovka
1.12.2005 15:12:57   
marty5
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avgustovka
3.12.2005 18:33:33   
stuhica
MKK in lana čestitam obema in se vama ppridružujem kot avgustovka Zadnja M je bila 30.11. se pravi pda imam PDP 5-6.8.2005  a sem prav zračunala Sem ful vesela ampak me pa tud skrbi  kaj bo moram se pa v pon naročit na pregled! Upam da bo vse ok !!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avgustovka
4.12.2005 8:37:46   
lana38
stuhica!
Kar pogumno in nič razmišljat, da bo kaj narobe. Vse bo OK.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avgustovka
10.12.2005 23:14:59   
miši
stuhica, računati moraš od prvega dne zadnje M. Najboljše,da greš na koledar ovulacije, vneseš podatke pa bo, pomojem boš kak teden pozneje imela.

No, tudi jaz sem vsekakor z vami, druga polovica avgusta user posted image , za pregled se bom dogovorila v ponedeljek, tudi jaz upam,da bo pred novim letom.
čaw!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avgustovka
12.12.2005 20:50:22   
melitkica
Sem nova user posted image .  Drugače pa sem avgustovka 22.8.2005. Moram se še naročiti za pregled in vem, da bom nekje po novem letu prišla na vrsto.

Lep večer še naprej vam želi Melitauser posted image

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avgustovka
13.12.2005 8:34:27   
Jessy
Vsem novim user posted image user posted image user posted image , ki ste avgustovke iz srca čestitam in vam želim čimlepšo in zdravo nosečnost!!! user posted image  Oglašam se pa zato, ker sem tudi jaz bila avgustovka in imela rok 2.8.2005.

Srečno!!!

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avgustovka
13.12.2005 11:19:39   
Tiamo
Kako čas beži, lansko leto sem jaz naredila test in postala avgustovka z rokom 5.8, rodila 31.7.2005. Vsem čestitke in lepo nosečnost... Tia74

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avgustovka
13.12.2005 12:39:22   
nanka
Tudi jaz se pridružujem čestitkam vsem vam, ki boste postale avgustovske mamice. Jaz sem imela zadno M 30.10, pdp so mi določili za 6.8. in tudi isti dan se je rodila naša beba.
Lepo nosečnost vsem

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avgustovka
13.12.2005 19:48:07   
Vesna
no pa se vam pridružujem še jaz.29.10.zadnja M. rok imam 6.08.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avgustovka
13.12.2005 19:51:29   
magnolija
Jaz bi se vam tud pridružla, jutr mam prvi pregled, me že kr mal stiska.
PDP 11.8user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avgustovka
13.12.2005 21:11:03   
melitkica
magnolija jutri nam sporoči, kako opraviš. user posted image

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avgustovka
14.12.2005 15:13:42   
magnolija
Pozdravljene user posted image !
Danes nismo nič kaj pomembnega zrihtali, bris so mi vzeli, na UZ pa čez en teden, saj bom potrpela.
Sem bila mal kregana, ker bi mogla it na odvzem brisa že septembra. Sem dans ful razočarana, da se ni zdravnica isto topila ob tem, da sem nosečka, kot vsi drugi, ampak je bla čist hladna, še rekla, je, zakaj se nisem prišla pred zanositvijo posvetovat k njej, ker bi mi priporočala, da bi jemala folno kislino, pa sem bila cela srečna, ko sem ji lahk povedala, da jo že pridno papam 2 meseca sigurno!! To jo je mal utišalo, ampak mene pa vseen ni potolažlo.
Tak to je to, drage moje, danes ni moj dan, sem se kr mal zjokala, ko sem prišla do avta, ker me je prizadela taka hladnost.user posted image
Vam pa želim več sreče!

Najhuje je to, da sem tu na tem forumu dobila občutek, da so vse ginekologinje full prijazne, pa sem naivno verjela, da se bo moja razveselila, da sem user posted image .

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avgustovka
14.12.2005 16:59:51   
saraja
Tudi jaz se vam pridružujem cenjene avgustovke! user posted image user posted image user posted image user posted image ! Rok imam 16.8., danes sem bila pri G, tako, da je danes zame srečen dan!!

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avgustovka
14.12.2005 18:35:06   
stuhica
Ojla moje drage avgustovke user posted image !
Včeraj sem bila pri G in pravi da naj bi bilo vse uredu in da najbrž ni IMN ! Hu se mi je oddahnilo ker sem bila še prezgodnja je rekel da bova kej več videla čez 2 tedna tko da imam ponovni pregled 27.12. Srček se še ni slišal in samo gestacijska vrečka je bila vidna! Videla sem svojo pikico ki je še tko majhna. Samo molim in upam da bo vse uredu!
A drugače se ve ostale avgustovke dobro počutite!  a ste se že kaj zredile?! Meni tolko energije zmanjkuje čist sem zmatrana po šihtu ko ožeta cunja!

no se še slišimo

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?