|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREHLAD-PLAŽA?
25.7.2006 13:07:09   
lin
Pozdravljene!
Naša Lin je že ene 4 dni prehlajena.Vročine nima, je normalno no mogoče malo manj,ogromno pije,vsako tolko pokašlja ima pa  nosek totalno zamašen in nikakor ji ga nemorem fajn spucat.
Večkrat na dan ji ga sčistim s pumpico in fiziološko pa nič ne pomaga.
Veliko ljudi mi je reklo naj jo peljem na plažo v morje da se malo potunka da se ji sčisti nosek.Mislite da ni nevarno da bi se še bolj prehladila?
Smo z obale tako da imamo do plaže samo par metrov pa me zanima kaj menite ve,bi jo peljale v morje?
Pa še neki me zanima.Če ima katera izkušnje z električno pumpico za nosek?Se kupi v lekarni in stane cca.8.000,baje fajn spuca nos.Jo katera ima?Se jo splača kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREHLAD-PLAŽA?
25.7.2006 13:23:37   
vesna.com
Draga moja!Moji 21-mesečnici teče iz nosu že 10 mesecev brez pretiravanja in brez dneva prestanka!Drugače nič bolna ali prehlajena ali vročina, samo iz nosa curi.Ne pomaga nič!10 dni smo bili na morju , jo vsak dan potunkali(to ji je všeč in se ob tem smeji,da me ne bi katera takoj kregala),pa ni pomagalo nič.Tako da mogoče to ni ravno rešitev glede na to da ni dolgotrajno in bi res lahko še kako vročino fasala.Ti sam fizio pa pumpo pa bo.Glavno da teče da se ne zabije.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREHLAD-PLAŽA?
25.7.2006 13:51:12   
skuštrana
Pri naši 18 mesečnici smo že večkrat z morjem rešili prehlad. Na celini je bila prehlajena in prehlajena, ji je teklo iz nosa. Smo prišli na morje (že celo maja, ko še ni bilo ravno naj za kopanje) in tamala pač vedno navali na vodo in ji je nos full spucalo. Ves tisti smrkl ji je ven potegnilo. In tako letos že kake trikrat. Malo ji naj pride morska voda v nos pa boš videla kako bo šlo ven. Boljše kot vse pumpice in fiziološke raztopine skupaj. Morje res pomaga, ampak samo v primeru, če nima vročine in je drugače ok.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREHLAD-PLAŽA?
25.7.2006 14:38:44   
lin
Vesna.com
Ma naša Lin ima zamašen nosek in ji neteče nonstop vem.Že dosatikrat ko je bila prehlajena smo to rešili s pumpo in fiziološko samo nikoli ni imela tako zapopanega.
Lenka s
Sem se odločila da tudi mi danes poskusimo z tunkanjem itak za to je ni treba prosit ker se že sama tunka,pa še ful ljudi mi je to svetovala pa bomo probali.Sem pa ta čas klicala še v ambulanto ker sem rabla še neki drugega in sem sestri omenla kopanje pa je rekla da če nima vročine naj kr gremo tako da danes gremo na čofotanje.Upam samo da r4es ne faše še kaj hujšega.
Hvala za odgovore

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?