|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego
21.5.2006 19:24:09   
pearl
Pozdravljene!
Odločam se za voziček Peg perega in sicer model pramette.
Ima katera izkušnje s tem vozičkom in kakšna je razlika med Peg peregovim Plikom P3 Completo, ki se mi zdita podobna.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego
21.5.2006 19:54:29   
lin
Prijateljica ga ima in je zelo zadovoljna z njim.
Premette je pomoje boljši ker je lahko otrok prve mesece obrnjen proti tebi brez da bi rabila košaro. 

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego
21.5.2006 21:20:55   
Anonimen
Mi imamo pramette, zaenkrat zelo zadovoljni user posted image user posted image . Je takšen, kot smo pričakovali-lahek za zložit v avto, gre skoraj v vsak prtljažnik, za po mestu in asfaltu je super okreten, lahko ga umijemo.

Material je dober; mi kar pogosto potujemo z avionom & ga vkrcamo med prtljago, pa se do sedaj ni še nič polomilo.

Gre po makedamu, za po pesku in gozdu pa ni.

Razlika s Completo mislim, da je v tem, da imaš v Completo posebej košaro, pri Pramette pa ležišče (od novorejenčka naprej) obrneš in dobiš voziček za sedet. 

(odgovor članu pearl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego
21.5.2006 22:40:46   
fricka
Zelo zadovoljni. imamo ga eno leto in je izredno praktičen, lahko zložljiv, pralen,... Uporaben od prvega dneva naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peg perego
21.5.2006 22:41:45   
poliloni
Mi imamo Pliko P3 in smo zelooo zadovoljni!user posted image
Predvsem zato, ker ima trdo košaro za otroka (naš je bil v njej skoraj 6m), ki je snemljiva - če ti npr.na sprehodu zaspi, ga potem skupaj s košaro daš dol in neseš v stanovanje! Pri nas smo to košaro uporabili za posteljico,ko smo 2xprespali drugje, pa še zibaš jo lahko. Pri Premette pa te košare ni, otrok je v športnem delu, a obrnjen proti tebi (tudi pri P3 je proti tebi obrnjen). Sicer pa si malo poglej na njihovo uradno spletno stran in ju primerjaj!
Meni je bil bolj primeren Pliko in smo ga zato kupili, sicer pa je stvar okusa.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peg perego
25.5.2006 22:26:19   
natalia
super je!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peg perego
29.5.2006 20:31:52   
london
mene tudi zanima kaka je razlika med modeloma.
Pa s katerim ste zadovoljne-s pramette ali P3 Pack?user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peg perego
29.5.2006 22:03:59   
natalia
p3.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu london)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: peg perego
29.5.2006 22:13:57   
Anja**
Imamo P3 pramette in smo super zadovoljni! user posted image  user posted image  user posted image

Razlika med P3 classico in pramettejem:
- pramette lahko obrneš k sebi (za prve 3 mesece) in otrok leži čisto spuščen
classico pa se ne da čisto spustit in ga ne moreš imeti obrnjenega k sebi.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: peg perego
31.5.2006 8:33:17   
Anonimen
Jaz sem se raje odločila za model Venezia, ker se ročaj obrača naprej/nazaj in lahko imaš k sebi obrnjenega tudi večjega otroka. Se mi zdi super voziček, primeren od rojstva. Material je isti, veliko stvari je zelo podobnih. Bistvena razlika pa je v načinu zlaganja. Je tudi malenkost cenejši kot Pramette.
2. izbira pa bi bil Pramette, ker lahko imaš vsaj novorojenčka obrnjenega k sebi.

(odgovor članu Anja**)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: peg perego
31.5.2006 11:55:46   
zaliga
Ojla!

Jaz pa sem dobila voziček Peg perego, pa moram rečt, da nisem najbolj zadovoljna!
Uporabljali še ga nismo, saj še našo pikico čakamo, a sem pričakovala lažji voziček, pa pojma nimam kak se "odpre", ko je zložen, pa v avto tud ne gre drugam, kot na zadnji sedež! Obupana sem, pa sem mislila kak fajn, ko sva kupla trikolesnika pa je ful velik, a dosti lažji za zložit in spet razstavit!
Punce a je kaka varka, moraš kaj stisnit ali kaj podobno, da ga lahko "odpreš"??
Hvala za pomoč že v naprej!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: peg perego
31.5.2006 12:12:41   
melodija
Zaliga, katerega Peg Peregota pa imaš?

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: peg perego
31.5.2006 12:17:08   
zaliga
Pojma nimam kateri model je, nič ne piše,  neki bolj stari, mislim, da vsaj 2 leti!
Sem pa že ugotovila, kje tiči zajec! Tu zgoraj pri ročaju moram nekaj stisnit...pa gre!
Sem pa mislila, da se da sedišče obrnit tak, da ga jaz vidim, pa na žalost ne gre!
Mislim, da ga bova kar v skladišče prestavila in uporabljala mogoče kasneje, ko bo naša pika že malo večja!
Moraš pa ga vzet, če nekaj dobiš...Hvala vseeno!

(sem zdaj nekaj brskala in našla, mislim, da je Pliko)


< Sporočilo je popravil zaliga -- 31.5.2006 12:28:31 >


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: peg perego
31.5.2006 14:59:36   
Anonimen
Zaliga, to je fora konkretnih marel, da so zložene zelo dolge. In jih je včasih problem dat v kuferam. To je bila pika na I pri naši odločitvi - Venezia se zloži kot knjiga in gre komot not. Pa ne zavzame bistveno več prostora. 

(odgovor članu zaliga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: peg perego
31.5.2006 16:33:11   
Kalina
Jst sm na zacetku tud hotla prammete, pa sm se premisnla oz mi kr ni bil vec vsec, oz hotla sm imeti celi rocaj, ne pa rocke, tko da sm se odlocila za PP Centro. Edin problem je ker pikica ne bo obrnjena k meni, ampak pravijo da je primeren za novorojencke. Tko da a je to ful problem, ce je obrnjen v nasprotno smer?user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: peg perego
31.5.2006 17:31:01   
*goldfish*
Mi imamo tudi PP Pramete. In sem tudi kolebala med P3 Complete, Venezia ali Pramete. In kocka je padla na Pramette.
Zakaj?

Ker pri Complete rabiš to okorno košaro, ki je pol čez nekaj mesecev itak več ne potrebuješ. Pri Venezia me je mučilo to zlaganje v knjigo in ne v marelo ( takrat še nisva imela karavana in je bilo vprašanje če bom ga lahko dala v mojega golfa?) Pri Pramete pa ne rabiš košare, samo plast blaga se obrne in z zadrgo zapre in imaš ali košaro (gledaš dojenčka) ali športni del (dojenček je obrnjeni vstran).
Pol pa sva še itak zraven kupila lupinico Prima Viagio in ko je bil malček v športem delu in sem ga hotela gledati sem ga lepo dala v lupino, pritrdila vse skup na voziček in smo šli na potepuser posted image . Lupinica pa je itak od 0-13 kg. Zdaj pa je naš mulc že malo bolj radoveden in se itak vozi samo v športem delu in gleda naprej.
Je pa to zelo fanj, ker mi smo veliko se vozili z avtom in ko je mali zaspal med vožnjo, si lupinico enostavno vzel ven in jo pritrdil na voziček.

sem pozabila napisati: uporabljamo voziček 15 mesecev in ni nič v okvari, barve še vedno sveže, če ravno smo ga že valda 100-ič prali.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: peg perego
10.6.2006 17:58:56   
pearl
S svojim dragim sva se odločila in  kupila pramette. Malo še moram potrenirati, ker se mi zdi, da če ni dobro zložen, zavzame preveč prostora.
Vsak vaš napotek je bil dragocen.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: peg perego
12.6.2006 9:51:15   
tinkatonka
Mi imamo tudi pramette. Sicer sem zadovoljna z njim, ampak pri delu za novorojenčka me je skozi motilo, ker se mi je zdelo da moj sin visi na glavo. In tudi res je visel. Ne vem zakaj je visel, ampak ko smo kupovali voziček je zgledalo vse oh in sploh dobro, ko pa daš notri 4kg težko štruco pa kr nekam visi na glavo navzdol. Če bi se še enkrat odločala bi kupila drugačen voziček za novorojenčka.

Zdaj ko ga imam pa že v športnem delu (zanekrat še čisto spuščenega), pa sem zelo zadoovljna.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: peg perego
12.6.2006 10:04:02   
Aja32
Jaz imam vse od peg perega - prvo sva kupila (oz. moja mama) Peg perego classic Golf... maš košaro + športni del. Zdaj sva pa kupila P3... Z obema vozičkoma sem zelo zadovoljna. LP A

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: peg perego
12.6.2006 10:06:10   
Aja32
Kalina - ful mojih kolegic je imelo tak voziček, da so novoroječki gledali stran od mame, pa ni bilo nič narobe... Prej ali slej ti rata otrok tako firbčen, da ga začne zanimati tudi okolica. Tako, da mislim, da ne bo nič zamudil...

LP A

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: peg perego
12.6.2006 12:27:51   
PiaM
Saj ne gre zato, da otrok ne vidi tebe, ampak ko je slabo vreme - ful piha veter ali pozimi,ko je bolj mrzlo pa piha v otroka. Meni je na podlagi nakupa prvega vozička pri prvi hčeri in sedaj pri drugi to najbolj odtehtalo odločitev pri izbiri vozička!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: peg perego
14.7.2006 11:38:35   
Ženkica
Podzravljene.

Zanima me, če morda katera ve koliko stane nova zimska košara za novorojenčka s trdo podlago, ki paše na voziček Peg Perego Pramette???
Nikako ne dobim številke njihove trgovine da bi jih vprašala.

lp

Ženkica

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: peg perego
14.7.2006 12:35:29   
katarina2004
Mi smo izredno zadovoljni z Pramettejem edina stvar, ki pa drži je to, da res malo visi (na zacetku, ko imas obrnjenega proti sebi)ampak ta problem smo odpravili tako, da smo podlozili brisaco. Drugace pa je zelo enostaven,dosti lahek, super se zlozi, prevleko lahko peres v stroju....jaz ti ga priporocam!

LP

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: peg perego
18.7.2006 20:05:39   
Anonimen
www.mami.si

Vse cene, telefonske,...

Drugače pa lahko cene preveriš tudi v spletnih trgovinah, kot sta Babycenter in soncek.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: peg perego
18.7.2006 22:33:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Podzravljene.

Zanima me, če morda katera ve koliko stane nova zimska košara za novorojenčka s trdo podlago, ki paše na voziček Peg Perego Pramette???
Nikako ne dobim številke njihove trgovine da bi jih vprašala.



Za prametta ne rabiš košare, ker je kombiniran voziček.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?