|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:04:39   
Minka Pobalinka




V sredo dobiva obiske - 5 oseb + midva z user posted image .. jedlo nas bo 7.

Glede na to, da imam malega user posted image  , ki mu izraščajo zobki in je temu primerno sitkan, poleg tega ima trenutno še "mama" sindrom in se mi stalno vesi po naročju pač nimam ne vem koliko časa in energije, da bi cel dan vihtela kuhalnico.. torej KAJ NAJ JIM SKUHAM?? Nekaj dobrega, nekaj kar ne zahteva hude priprave in cel dan časa.. HELP !


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:07:43   
nynna
mesno lasagnjo. Al pa fondi, kjer morjo pa itak sami delat ti sam mal umakc narediš, pa se lustno je.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:10:20   
Anonimen
Jaz sem za obiske spekla piščančka ki je bil nadevan z filo ,pa tudi kremenatle v omaki z pečenim krompirjem in zraven solata.ni veliko dela s tem

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:11:45   
tinica
polnjenega piščanca, pečen krompir, malo zelenjavnega riža in pa solotao.
Meni je to full dobro.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:16:07   
rija
Jaz bi za tako veliko ljudi naredila en velik lonec chilli con carne. Skuhaš ga lahko zvečer, ko daš bebico spat. Naslednji dan samo pogreješ, je itak boljši, daš v vsak krožnik malo kisle smetane, zraven postrežeš koruzni kruh. Če pa se ti da, kupi še kakšne mehiške omake, seveda se ne matraj in jih ne pripravljaj sama, pa daj koruzne čipse zraven in imaš odlično predjed.....

Pri meni to vedno pali in obiski so več kot zadovoljni. Pa ni glih klasika, ki jo itak jejo vsako nedeljo doma....user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:17:34   
rija
Joj, punce, a z otrokom v eni roki bi ve piščanca filale???user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:18:59   
lex
Kaj pa če prejšnji večer skuhaš kak golaž, pa polento zraven?
Mesno lazanjo, pečenko kropir in solato, kake spešl testenine - take na izi?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:34:37   
Marogica
ALi pa si omisli fondue, sirov ali mesni. Se počasi je, ni dosti priprav, pa malo drugače je.

Rija, jaz piščanca tudi brez otroka na rokah ne bi filala........user posted image user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:36:27   
abi
fondi je zelo zanimiva stvar pa še zabavat jih ne bo treba ker imajo delo z palčkami.....

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:37:38   
rija
Če glih nimaš posode za fondue, kakšna je alternativauser posted image

Aja, posodi ne fondiju...user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 21.8.2006 22:38:10 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 22:41:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Če glih nimaš posode za fondue, kakšna je alternativauser posted image

Aja, posodi ne fondiju...user posted image



BOlj težko, če nimaš "gorilnika" spodaj. Pa tudi posodi za sirov in mesni fondue sta različni. Sirova je vedno iz gline/keramike, zelo široka in glinenim ročajem. Drugače se sir prime kot hudič, no pa saj tudi za to obstaja finta(Švicarska praksauser posted image )-s česnom posodo namazat, pa posodo vedno s hladno vodo umit.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
21.8.2006 23:11:51   
Minka Pobalinka
Ja fondi in chili sta fajn ideja za kakšne mlajše obiske, za te, ki bodo v sredo pa bo potrebna klasika.. Pa itak nimam fondija, chilija pa ne znam skuhat. user posted image user posted image

No res bom "nagačila" eno kuro in sicer jutri popoldan. Moj user posted image  bo varuška, ker je to itak njegovo maslo, jaz bom pa lepo vse pripravila, tako, da v sredo samo zmečem v pečico. Priloga bo pomfri ( hvala bogu za friteze in že pripravljen pomfri user posted image  ) , solate imajo že pripravljene v Intersparu, samo začinit jih je treba.. no in to bo to. Se res že veselim.. user posted image user posted image


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
22.8.2006 8:57:09   
Anonimen
Če pa se ti ne da kure filat, pa lahko en lep zajeten kos pečenke (najbolje v dveh delih - da se bo speklo) v pečico rukneš.
Pa kakšna juha spredaj tastarim in tamladim včasih paše. Saj je lahko "goveja" -  tista iz kocke.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obiski - kaj za kosilo??
22.8.2006 9:59:53   
Anonimen
JAz delam ponavadi:
- pečenega piščanca na mrežici pa zraven kuhan riž in solato
- telečjo pečenko z rožmarinom pa zraven dam še pečt krompir
- mesno lazanjo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je hrana na piknikih varna za nosečnice?
Sezona piknikov je že v polnem razcvetu in vsi komaj čakamo dobrote z žara. Kaj pa nosečke? Si lahko privoščite jedi z ž...
Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?