|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v kolkih
1.10.2006 14:02:38   
sončnica22
Zdravo,
dajte mi povedat ima še katera bolečine v kolkih? Slišala sem, da znajo boleti medenične kosti, ampak meni se zdi še malo prezgodaj sem v 32t 6/7! Je potrebno stopiti k ginekologu?
Lepo vas pozdravljam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 14:07:21   
jazz
Se dogaja ja,jaz sem bila zaradi tega pri zdravnici,ker skoraj nisem mogla hodit in skupaj sva ugotovili,da jaz počivam in spim izključno na hrbtu......PREPOVEDANO!!!! Samo na boku je ok. Od takrat sem se posilila in odvadila ležanja na hrbtu in bolečine so izginile po dveh dneh!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 15:21:51   
Naja30
Uh, mene kolki bolijo že ena dva meseca, pa sem v 33t zdaj. Ampak to je zato, ker sem imela ob rojstvu izpah kolka in je to pač stara deformacija. Tam dol se pa vse mehča in posledično me je začelo že tako zgodaj bolet.
Ti priporočam, da delaš kakšne vaje za kolke. Sama imam dosti manjše probleme, odkar hodim na jogo.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 19:15:17   
naja78
vse ok! ne paničari,širijo se ti medenične kosti,daj si polšter med noge ponoči ko spiš!
vse se širi,zato boli.lahko počakaš do srede.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 19:18:09   
eva1
Mene so začele boleti neznostno okoli 30 tedna-bolelo je k user posted image 10x na noč sem se mogla it sprehodit, na hrbtu nisem takrat več spala, ker nisem mogla, po porodu je minilo!


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 21:01:16   
SaaS
Mene so v drugi nosečnosti zadnji mesec, mogoče mesec in pol. Ponoči. Spala sem na boku in po nekaj časa me je začel boleti spodnji kolk, tisti na katerem sem ležala. Celo noč sem se zato obračal z enega boka na drugega. Samo zaradi tega nočnega (ne)spanja sem imela že "poln kufr" nosečnosti. Drugače sem se pa počutila zelo v redu.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v kolkih
1.10.2006 23:03:41   
muki1
Žal normalno.
Mene so tak grozno boleli, da sem se zjutraj komaj privlekla iz postelje, ko sem se razgibala, je bilo boljše. Pa zdaj proti koncu spet.
Kot je rekla Naja78, podloži se z pojštri, jaz zmeraj dam enega velikega ( tistega z kavča) med noge, pa je boljše.
Rahlo boljše user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v kolkih
2.10.2006 7:22:05   
SaaS
Ja povštri so fajn, čeprav mene je vseeno bolelo. Sem imela enega med koleni, enega pod trebuhom in enega pod glavouser posted image .

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v kolkih
2.10.2006 8:43:54   
naja78
uj muki...user posted image user posted image user posted image

upam da pol saj hitr rodiššššššššššššš!!!user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?