|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolegica in njen fant
18.10.2006 12:54:35   
Taula
Ne vem če tema sodi ravno sem, vendar ne vem kam naj jo dam. Imam probleme z kolegico oz. njenim tipom. Skupaj sta od spomladi in že na začetku je tipo delal njej težave, ker jo je dajal na pavzo zaradi bivše. (da bo z bivšo dokončno razčistil) Seveda je ona meni vse to povedala tako da nisem mogla biti nevtralna. Jasno je bilo da mi dečko ni simpatičen, vendar sem ji rekla da bo ona živela z svojo odločitvijo. Kasneje ko sem ga spoznala sem mnenje delno spremenila, ker sem videla da je ona srečna z njim in tudi on se mi je zdel da je nor na njo. Včeraj smo šli vsi trije na pijačo in tortico, moj dragi ni imel časa ker je bil v službi. Pogovor je bil rahlo napet, ker je njen dečko cel čas razlagal kako da naj pazi kaj je, da se ne bo zredila..itd. in seveda ni niti mene spustill v komentarjih. Da naj se pazim, da me bo dragi zapustil, da je slišal da sem bila včasih bolj suha, in da je pohvalano da poskušam shujšati, ker pač je potrebno skrbeti zase. Ok...sej to jaz vse razumem, samo kaj to njega briga?user posted image Seveda nisem bila tiha in sem mu rekla da jaz jem kar hočem in da nimam bebca za tipa, ki mi ukazuje kaj naj jem in kako naj se vedem. To zadnje sem malo lepše povedala ampak je razume kaj hočem povedati.
Ko je kolegica šla na WC mi je rekel da ima prošnjo zame...in jaz seveda kaj pa želi. In tipo reče da me prosi naj ne vplivam tako slabo na njegovo punco? Prosim?! Da slabo vplivam glede tega da hodiva na konkretna kosila (pač ne jeva ravno solato za kosilo), da slabo vplivam ker nisem tako ambiciozna kot ona (vpisala je magisterij, jaz pa ne), da slabo vplivam ker ji trosim neke čudne ideje v glavo (v smislu ker ji jaz reče naj se postavi zase in da nej ne bo njegova lutka)  In potem danes dobim njegov SMS (ne vem kje je dobil telefonsko) da je lepo da sva se pogovorila in da naj upoštevam njegove želje, ker bo drugače mogel ukrepati. Problem pa je da kljub temu da očitno slabo vplivam na njo, da naju je povabil z lubim če bi med prazniki šli na njegov vikend. Hm....zakaj že, če semuser posted image na zemlji?
Vem da sem jaz čudna in da nisem nevtralna, vendar se mi zdi da jo tipo hoče kontrolirati. Njo poznam že 10 let in vem da se je spremila ful odkar je z njim. (to je sicer njena prva resna zveza), samo žalosti me ker postaja neka lutka ki dela vse na njegov ukaz. Ne vem kaj naj naredim...na vikend ne bova šla, ker se bi tam po moje pobili, z kolegico se pa očitno lahko družim samo če je on zraven. Dragi je rekel naj jo pustim pri miru da bo sama spoznala da jo dečko omejuje. Mogoče bi mogla to narediti?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 12:55:10   
Taula
Uf...šele sedaj sem videla da je malo predolg post. Sorry.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:00:41   
igralka
TAKOJ ji povej! Saj si vendar njena prijateljica, ne njegova.

_____________________________

Dragi Bog, daj mi pogum, da spremenim tisto, kar lahko,
daj mi moč, da sprejmem tisto, česar ne morem spremeniti,
in daj mi razum, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:03:40   
Taula
In kaj nej rečem...tvoj tipo je čuden? Ker imam občutek da bo isto kot je bilo pri bivši....ko sem rekla da se mi zdi da je to čudno in da ni bivše prebolel, sem bila jaz grda ker ji ne privoščim sreče in nisva govorili nekaj dni. In sem ji pač rekla da bo sama živela svoj life, potem se je pa pomirila.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu igralka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:04:04   
vesna.com
Glede na naslov je kolegica,glede na post prijateljica.Velika razlika.Če je kolegica se sploh ne obremenjuj,če pa je prijateljica ji stoj ob strani in tudi ko(če) bo ugotovila to kar ti vidiš s svoje perspektive že zdaj,ji stoj ob strani in ji ne govori "saj sem ti rekla".

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:08:49   
mojca*
TAKOJ ji odpri oči!!! Z njim se ji ne bo lepo godilo v življenju! ta tip je za moje pojme psihopat. povej ji za sms-pokaži in za vajin pogovor in grožnjo! kaj pa misli da je da ti grozi da bo moral ukrepati!!! halo?????
če ti bo zdaj zamerla, bo enkrat spoznala da si imela prav. za njeno dobro upam, da bo to čimprej.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:11:06   
Anonimen
Vse ji povej kaj ti leži na duši, pokaži ji sporočilo, skratka vse ji povej po resnici, tudi kaj si ti misliš. Konec koncev se poznata 10 let, onadva pa?? Aja od spomladi..user posted image

V glavnem, če jo imaš res rada ji pusti naj se sama odloči. Verjetno bo imela malo časa za tebe a naj te to ne prizadene, čas bo naredil svoje, tudi tvoja kolegica mora očitno izkusit kaj je življenje. Ona ne vidi tega, kar vidiš ti in to je čisto logično.

< Sporočilo je popravil nivess -- 18.10.2006 13:23:28 >

(odgovor članu igralka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:13:21   
Zahi
Zgleda da je tale tipček zelo posesiven.. izgled mu je najbolj važen in zato pač skrbi..
iz tvojega posta sodeč, je totalen kreten in pozer..

če tega tvoja kolegica ne vidi potem bo zelo boga v življenju..

na tvojem mestu se nebi preveč vmešaval.. pokaži ji pa SMS, ki ti ga je poslal.. naj sama presodi..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:19:06   
baguSka
Jst bi jo pa poklicala in vprasala, kako se ona strinja s tem, kar je on reku. In ce bo ona rekla, da nima pojma o cem govoris, ji seveda povej. Vse. In tudi sms ji pokaz. Nej ve.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:21:56   
Taula
Kolegica/prijateljica..jaz to jemljem isto.Poznam jo 10 let, tako da sva si kar blizu. Saj razmiišljam da bi ji danes kaj rekla ko grem k njej zvečer.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:22:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: igralka

TAKOJ ji povej! Saj si vendar njena prijateljica, ne njegova.


Absolutno! Takoj ji povej, povej kaj tip po tvojem namerava. Če sta res pravi prijateljici je to tvoja dolžnost. Taki tipi delajo samo zgago. Najbolje bi bilo, da se ga čimprej reši in ga preboli. Take ljudi je težko spremenit, ker želijo samo kontrolirat svet okrog sebe in zaradi tega gredov  skrajnosti. Če že sedaj ima tak vpliv na njo, je popolnoma pečena, če bo zveza postala resna.

(odgovor članu igralka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:25:40   
Taula
Sej SMS imam shranjen..samo piše dejansko samo to kar sem napisala....Lepo da sva se pogovorila včeraj. Prosim te da upoštevaš moje želje, ker bom drugače prisiljen ukrepati. LP

On si lahko izmisli bogve kaj je mislil z tem SMSom

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:25:52   
tanikaa
In kako mislijo gospod ukrepatiuser posted image  Joj, naj bi meni grozil...pač je ne bi dobro odnesel, poleg mojega dolgega jezika user posted image

Mislim, da je prav, da poveš vse skupaj kolegici/prijateljici. Vendar bodi pripravljena na to, da ti itak ne bo verjela oz. si bo zatiskala oči. Ti svoje opravi. Zaradi svoje mirne vesti. Ona pa se bo potem itak odločila po svoji lastni presoji, čeprav imam občutek, da ne bo glih jasna presoja...je zaslepljena z zaljubljenostjo. Edino upanje je, da je ta zaljubljenost mine in ko bi bil čas za ljubezen...da bo takrat odprla oči.


Sicer pa se zavedaj nekaj. To je njeno življenje. Na silo odpreti oči ji ne boš mogla. Tvoja "dolžnost" je, da jo opozoriš, da ji poveš svoje mnenje, svoj vtis...ona pa kakor hoče. Ne izvajaj pritiska na njo. Živi svoje življenje, in pusti naj ona živi svoje. Prej ali slej bo prišlo vse na svoje mesto. Kako se bo zanjo končalo, pa je itak odvisno od nje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:28:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sej SMS imam shranjen..samo piše dejansko samo to kar sem napisala....Lepo da sva se pogovorila včeraj. Prosim te da upoštevaš moje želje, ker bom drugače prisiljen ukrepati. LP

On si lahko izmisli bogve kaj je mislil z tem SMSom


mislil.. hmm.. ukrepati??

Kaj ti misliš.. pomoje je tipček malo nasilne narave.. skuša podjarmiti tvojo kolegico.. in tebe spraviti stran iz njenega življenja/vpliva..

pokaži ji SMS.. vprašaj kaj si misli o tem..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:34:02   
Taula
Upam da ni nasilen. Tipo je drugače huge, ker je vsak dan na fitnesu. (ima očitne komplekse) in jemlje ne vem kake tablete vse in je na posebnih dietah da bi imel večje mišice. Sem pa brala da te tablete lahko povzročijo povečano agresivnost. Ma udaril mene ne bo, nje pa upam da tudi ne.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:41:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Upam da ni nasilen. Tipo je drugače huge, ker je vsak dan na fitnesu. (ima očitne komplekse) in jemlje ne vem kake tablete vse in je na posebnih dietah da bi imel večje mišice. Sem pa brala da te tablete lahko povzročijo povečano agresivnost. Ma udaril mene ne bo, nje pa upam da tudi ne.


vse jasno.. narcisoiden bilder user posted image user posted image poznam jih ene par..

takim je ZELO pomemben videz svoje punce.. vsak gram maščobe kalkulira in gleda..

tako, da.. če je tvoja kolegica pripravljena na to.. potem OK.. samo jasno pa je da ji nikoli ne bo nehal težit.. saj mu je videz vse kar mu je pomebno..

taki ponavadi niso nasilni.. so samo "večji".. pokaži kolegici lepo SMS.. ji razloži kaj ti je vse rekel.. in bo dojela..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:43:10   
Taula
Evo potrjeno. Zvečer grem k njej, da ji nesem eno knjigo nazaj. Njen dragi bo kje drugje kot pa na fitnesu in pride kasneje, tako da bova sami. Plan je da ji pokažem SMS, povem kaj je bilo. Trudila se bom biti mirna, ji ne vsiljevati svoje mnenje in ji reči da karkoli se odloči da ji stojim ob strani. Pa upam da se zmeniva sami, preden pride tip iz fitnesa k njej.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 13:55:18   
mika
Trudila se bom biti mirna, ji ne vsiljevati svoje mnenje in ji reči da karkoli se odloči da ji stojim ob strani.


Ti ji vse povej, odločila se bo sama. Reci ji tudi naj bo pozorna na njegove opazke in naj premisli če se ji to zdi normalno.
Tip je očitno zakompleksani psihičuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 14:03:36   
tulip
Tipo je očitno psihič s slabo samozavestjo oz. samopodobo, da mora odstranit moteče faktorje iz okolice svoje drage, da ne bo nihče spodbijal njegovega mnenja in načina življenja...drugače ne zna.
Hitro stran od takih!user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 14:50:52   
tlb
ja, dober načrt! Prijateljici MORAŠ povedat, nato pa naj se ona sama odloči kako in kaj!
mogoče ni najprijetneje, da ji ti zadevo razložiš, nato pa pride "bil-de(r)" domov....mogoče bo potrebovala nekaj časa za trezen razmislek!
pa gorjačo imej zraven user posted image za vsak slučaj....

in poročilo po dogodku (al me preveč radovednost daje...)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 15:00:40   
Taula
Če mene nekdo razp..ne rabim gorjače, brez nje razturamuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 15:05:27   
baguSka
Tipo je drugače huge, ker je vsak dan na fitnesu. (ima očitne komplekse) in jemlje ne vem kake tablete vse in je na posebnih dietah da bi imel večje mišice. Sem pa brala da te tablete lahko povzročijo povečano agresivnost.


Jao jao jao... STRAAAAAAN OD TEEEEGAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 15:07:48   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tipo je drugače huge, ker je vsak dan na fitnesu. (ima očitne komplekse) in jemlje ne vem kake tablete vse in je na posebnih dietah da bi imel večje mišice. Sem pa brala da te tablete lahko povzročijo povečano agresivnost.


Jao jao jao... STRAAAAAAN OD TEEEEGAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!


TO TI GOVORIM SMTNO RESNO, IMAM IZKUSNJE S TAKIMI TIPI!!!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 15:08:20   
baguSka
SMTNO


SMRTNO seveda..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolegica in njen fant
18.10.2006 15:47:51   
lelaval
Če ti je ful dobra kolegica, ji valjda povej, kaj si misli. Lahko pa računaš, da je zaljubljena in ne vidi njegovih napak, pa bo tebi zamerila.
Jaz ne bi bila tiho.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?