|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 13:30:25   
petka
Naš poba ima skoraj 5 mesecev in je od včeraj naprej siten ko...user posted image  .
Prej se je ves čas samo smejčkal sedaj pa taka sitnobca da je joj user posted image .

Vsak ki ga vidi pravi ja ja to so zobki, zobki bojo, ja zobki user posted image  al bojo al pa ne...

Pred dvema tednoma smo začeli z uvajanjem goste hrane - z rižolinkotom po flaški in prejšnji teden nadaljevali s Frutkom popoldan, nekaj žličk hruškove ali jabočne kašice. Seveda je zaprt kot beton, včeraj pa se je končno pokakal in tako, da je kar čez hlačnico priteklo user posted image  

Ima pa tudi malce vročine cca 37,3, rokice in nogice pa mrzle (čeprav mislim, da ima rokice mrzle, ker si jih ves čas tlači v usta in se slini kot žabec user posted image

Prej sem ga dala v posteljo in mu dlesni namazala s Calgelom - je takoj nehal sitnariti....

Zdej pa ne vem, so to res zobki, a mu dam tudi Calpol - kako ste naredile ve ???

HELP user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 13:50:50   
NENAJANI
Po mojem bodo res zobeki!user posted image user posted image
moj je prvega dobu pri 10 m. Je bil nenormalno tečen pa nonstopuser posted image user posted image user posted image user posted image !  Malo vročinice, slinjenje, driska (vse normalno)
Sirupa za zbijanje vročine ni treba devati, dokler nima vsaj 38!


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 14:04:32   
natalia
jaz tudi mislim, da so zobki. pri nas je bila sitnoba 2 meseca prej, ko so dejansko začeli izraščat - pa sta potem oba naenkrat ven predrla.

boš vidla, kako boš ponosna, ko boš zagledala zobke...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 14:35:05   
petka
ne vem... spet ful joka... user posted image . greva kar k zdravniku, ker ima že 38,5 vročine. Zgleda da je bolan user posted image

_____________________________





(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 15:40:51   
Barbs
Petka, ti ga kar pelji pokazat, da te ne bo skrbelo. Včasih (večkrat) so res krivi zobki, lahko patudi ne in se ni fajn zanašat na to.

Bogi David, daj mu lupčka, pa poročaj, kako je blo.user posted image user posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 19:05:19   
petka
Toliko o zobkih user posted image .
Mali ima totalno vneta ušeska - zato pa skos jokca, sploh pri sunkovitih gibih, naprimer ko ga odložim, ali pa spreminjam položaje v naročju... baje mu "buta" v glavi...

Je dobil antibiotike na 8 ur, kar pomeni, da ga bomo morali zbujati ponoči - upam, da mu ne bo prišlo v navado, ker sedaj spi od 18:30 - 6:00 zjutraj.... user posted image

Hvala za skrb, na zobke bomo pa še malo počakali user posted image



_____________________________





(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 19:39:10   
Barbs
Hudiča!user posted image

Še dobro, da sta šla.... zdaj pa kar korajžno, pa ne mislit na to, da se bo "navadil" zbujat. Probaj ga čimbolj narahlo zbudit oz. samo dvignit, mu zdravila "vlit" ,  kakšno slabotno luč prižgi in če bo vse prav, se še zbudil ne bo za vredu...

Ajde Petkica - sestra Franjauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Le kaj mu je kar naenkrat ?
26.9.2006 22:33:07   
ribica.
Tudi naš poba ima skoraj 5 mesecev in se nam dogaja enako. Čez dan mi je začel ful sitnarit pred spanjem, čeprav mu vidim, da je ful zaspan. Tudi jaz sem pred kratkim prvič uvedla malo sadne kašice, za pokušino, pa se mi zdi da je to imelo mal veze. Potem mu par dni nisem dala, pa je blo bolje.  Včasih že ne vem več a se mi sam dozdeva, ali je res bil po kašici bolj siten. Kar se pa zo in slinjenja in drgnjenja tiče, smo pa tud na istem kot vi. Sam jaz mu z ničemer ne mažem.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?