|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Niso normalni!!!
30.9.2006 13:45:47   
rozi81
Bom še tuki to napisala, pahvala za pomoč, če katera ve kaj storit.


Pa ta ljubljanska občina je prfukne.... čist do konca ampak res!!! Na podlagi česa ti grejo računat za vrtec. Na podlagi njihove plače al tvoje!!!!! Glih kar sm šla po pošto in sem dobila da moram plačevat vrtca 60%, se pravi padm v 6. plačilni razred, kjer je cena 53 jurjev pa še mau, skor 54.
Situacija pr men je pa taka. Ko oddaš vse papirje za znižano plačilo vrtca morš dat zrav še za odmero o dohodnini za leto 2004. Takrat je bila moja plača veliko boljša kot zdaj.
Zdej mi pa povejte kako lahko plačam takšno ceno za vrtec, če je moja plača evo zadjna plača je bila 128.000 sit. Da ne govorim da sm 250.000. v minusu, da ima 80.000 kredita. Kako naj plačam tako ceno. No dobim še 40.000 preživnine ampak vseen. Sej vem da jih minus ne zanima, samo kako naj z mojimi 128 jurji plačam tako ceno.
UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa kok sm  razpi....user posted image user posted image user posted image .
Pa kaj so normalni. A naj crknm al kaj? Kako naj žvim sebe pa otroka če mi skor pu moje plače uzamejo.

Tok govorijo kok bi blo fino če bi se slovenci razplodil, glede na našo vlado ion na ne vem kaj še vse, bi blo najbolj zdravo, če bi se dal vsi kastrirat.

Prokleti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kja lahko naredim, da me bojo upošteval.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 14:20:23   
jazz
Pa kataster je treba dodat ne? Imaš kaj premoženja,da so te tako zaribali?! Drugače bo pa treba itak čez 3 mesece ponovno oddajat,mogoče bo potem kaj bolje!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 14:22:56   
rozi81
Ma nč nimam enga ubogega puntota pa še za tega kredit 5 let da lahko sploh žvim.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 14:23:57   
SašaR
Nam so rekli, da po zakonodaji res vzamejo leto 2004, sam če pa je sedaj položaj družine slabši, potem vzamejo zadnje tri mesece ali celo zadnji mesec. Ne vem, pozanimaj se, če to velja tudi za Ljubljano. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 14:27:38   
SaaS
Mislim, da se ve takem primeru, lahko spremeni. Prinesti moraš zadnje tri izpiske plače, da vidijo koliko nižja je zdaj in na podlagi teh izračunajo.
Prijateljica je imela podoben primer in mislim, da so potem tako naredili. Če se prav spomnim je pa tudi ona naredila "kraval"  user posted image user posted image na občini. Aja, naj povem, da ni iz MOLa.
Najbolje, da pokličeš in vprašaš, razložiš situacijo.
Mislim, da pa kredit celo odštejejo! Tudi to ne pozabi omenit.

Upam, da ti uspe.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 15:03:05   
KIKI*
jaz sem tud leta 2004 imela porodniško in še plačo, ampak ker sem trenutno brezposelna se mi ne šteje nič. v primeru spremembe jim moram javit v roku 15 dni.

sporoči in pejd tja z plačilnimi listami za zadnjih 6 mesecev

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 15:14:50   
vucko
pejd na upravno enoto podpisat za brezplačni vrtec!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 21:03:40   
Tinca7
Kakor vem tudi v LJ velja, da če se ti plača bistveno spremeni (seveda na slabše), ponovno oddaš vlogo in opišeš situacijo. Seveda priložiš zadnje tri plačilne liste, in plačilo za vrtec ti znižajo. Čist tako brez problema verjetno ne bo šlo (birokracija pačuser posted image ), ampak mislim, da ti bi res moral znižat. Veliko sreče!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 23:05:59   
bobek05
Ja, jaz sem tudi slišala, da če pride do spremembe (kakršnekoli), da moraš javit. Pri nama bo pa situacija ravno obratna. L. 2004 je mož ravno začel delat (3 mesece), jaz pa sem bila še študentka in sva padla zdaj v 2. plačilni razred (bo nekje okrog 20 jurjev), ampak mož od takrat že redno dela, zdaj bo dobil celo povišico, jaz bom pa šla na pripravništvo (se pravi vsaj 10 m bom delala) in verjetno jim bom morala takoj javit novo stanje, ko začnem delat.. Cena bo seveda čisto druga... user posted image Kaj čmo - bom čez mesec ali dva pa jaz tu gor jamrala, če ne že prej... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Niso normalni!!!
30.9.2006 23:50:47   
mojca345
naša " cerkvena" vlada si ni na jasnem, da bog ne da za plenice, ne za vrtec, ne za oblačila, ampak samo jemlje tam kjer lohka koga stisne ob kot. zato pa jaz komaj čakam, da jim bo 2 leti potekal. sej so vsi isti pod koži, politiki mislim, ampak mislim, da nam ni šlo še nikoli tako težko, kot nam gre danes.. služb ni, sociala ni za umret ne za preživet. skoz nabijajo študirite, potem pa ne dobim ustrezne službe, sorči ampak za sobarico nisem študirala. otroke si želim, ampak denarja nimam in letos februarja sem želela to dopovedat dekletom na mam.si pa nobena ni hotela razumeti.

nimaš kam stisnit, ko nimaš od kje vzet. na denar pa vsi pademo in smo vsi isti, saj je naše preživetje. otrok je strošek in na žalost je danes tako, da želja ni pomembna, ampak je prvo denar in še pred tem ustrezna izobrazba. to pa kar se gre današanja neumna vlada, je pa totalna katastrofa.

jaz bi se pritožila in skušala obrazložiti današnje finančno stanje, ne pa izpred mesecev, ker rednih služb skorajda da ni, vse je samo za 1 let ali manj in ne morejo pričakovati, da bo plača ista, ko pa je treba menjat službe.

mislim pa, da v bodoče bo vedno MANJ otrok, pa že tako nabijajo kako ni otrok, sploh ker si jih ne bomo mogli PRIVOŠČITI, ne pa ker si jih NE BI ŽELELI !

v rt sun te proklete kretene

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Niso normalni!!!
1.10.2006 9:09:39   
Anonimen
Ja, rozi ti kar pojdi na upravno enoto pa nesi s sabo tri zadnje plačilne liste, pa založi zadevo. Morajo upoštevat.

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Niso normalni!!!
2.10.2006 12:56:25   
SaaS
Na upravno enoto nimaš kaj hodit. Na občino. Saj je občina tista, ki subvencionira vrtce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Niso normalni!!!
3.10.2006 7:17:25   
srki
Tako je, pojdi na občino, kjer imaš stalno bivališče in jim to povej. Tisto o brezplačnih vrtcih pa je sanjarjenje.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Niso normalni!!!
3.10.2006 11:24:33   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Tako je, pojdi na občino, kjer imaš stalno bivališče in jim to povej. Tisto o brezplačnih vrtcih pa je sanjarjenje.

Meni tudi tole o popolnoma brezplačnih vrtcih deluje bolj ko ne utopija.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?