|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 20:58:41   
Anonimen
nevem, kaj bi sedajle storila, verjetno kaj nesmiselnega. Vendar se mi je zdelo bolje, da se tlele mal potolažm. RR jevke prosim za vašo pomoč!!Kakšno tolažilno besedo, vendar ne kritiko. Sem  čisto obupana, ne najdem izhodauser posted image .
Resno sem čisto na koncu z živci, kaj več nebi.
Kam se naj ženska psihično in fizično napadena s strani partnerja obrne?
Staršiuser posted image
Ja otrok je.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 20:59:54   
MALINČICA
Varna hiša, mogoče? Policija, daj ga prijavi, če te napada. To se ne dela, ne pusti mu tolikšne moči.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:01:27   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nevem, kaj bi sedajle storila, verjetno kaj nesmiselnega. Vendar se mi je zdelo bolje, da se tlele mal potolažm. RR jevke prosim za vašo pomoč!!Kakšno tolažilno besedo, vendar ne kritiko. Sem čisto obupana, ne najdem izhodauser posted image .
Resno sem čisto na koncu z živci, kaj več nebi.
Kam se naj ženska psihično in fizično napadena s strani partnerja obrne?
Staršiuser posted image
Ja otrok je.


Hej punca. Tega pa res nisi vredna. Spostuj se, zasluzis si nekaj boljsega. Ne krivit sebe, kriv je SAMO TISTI, ki dvigne roko!!!! Takoj poklici policijo in povej kaj se je zgodilo.

Zelo mi je zal zate, mislim na tebe, prosim ukrepaj!!!!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:01:30   
Anonimen
Če rabiš akojšnjo pomoč seveda na policijo čimprej.Ali pa v materinski dom pa to hitro.


Kaj a je mož zdaj pri tebi?ali kako nič nisi napisala kdaj se je to dogajalo oziroma ali se dogaja že dolgo????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:07:35   
Marogica
Anonimna, našla sem ta link zate
http://www.drustvo-zenska-svetovalnica.si/nasilje_5.php

Čimprej pokliči!!!!

Če pa kaj rabiš, pa javi na ZS.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.6.2007 21:12:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:28:31   
Gina
Kliči SOS telefon, za ženske, žrtve nasilja. Tam te bodo usmerili. Klici so anonimni. Mislim pa, da te usmerijo naprej, da imajo skupine za samopomoč. Mogoče je kak tak telefon tudi v okviru tebi bližnjega kraja. Mislim kakšne skupine, ki pomagajo.

Vse dobro ti želim. user posted image  Pojdi k prijateljici vsaj toliko, da se pomiriš in začneš trezno razmišljat, kaj ti je narediti. Telefoniraj komu, povej! Zdaj takoj, ne čakat.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:33:43   
Colt
Anonimna, ukrepaj takoj zdaj. Vendar ne s kakšno neumnostjo, temveč preudarno in v korist sebe in otroka.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 21:35:07   
cmokec
Nimam ti več kaj novega napisati, kot to, da vama z otrokom želim mirno noč, pa da se razmere čimpreje uredijo.

Če boš kaj potrebovala, se pa prosim javi.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če nebi bilo vas RR
10.6.2007 22:25:34   
BLAŽIKA
Anonimna, ukrepaj takoj zdaj. Vendar ne s kakšno neumnostjo, temveč preudarno in v korist sebe in otroka.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 0:10:55   
Anonimen
Pred policijo se utabori, ker policija vas mora dobit na dejanju, da lahko ukrepa, žal je tako danes.Imajo pooblastila, vendar jih ne smejo uporabljat.
Sej se hecam!
Čimprej pa se obrni na vse ostalo kar so ti napisale predhodnice.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 7:16:36   
puncica
Punce so ti že svetovale. Jaz pa samo bodi močna in ukrepaj takoj. Pa drži se

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 7:21:42   
Olivija
V Ljubljani je Društvo za nenasilno komunikacijo.

http://www.drustvo-dnk.si/

Vem, da se oni ukvarjajo z nasiljem v družini.

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 12:41:55   
Anonimen
Meni  v takem primeru ni še nikoli uspelo polkicati ne policije ne SOS telefona. Nimam poguma, Saj se kasneje lahko vse obrne še na slabše.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 12:46:59   
karmy
najnujnejše stvari spokaj in otroka, in odidi od takšnega človeka...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 12:52:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pred policijo se utabori, ker policija vas mora dobit na dejanju, da lahko ukrepa, žal je tako danes.Imajo pooblastila, vendar jih ne smejo uporabljat.
Sej se hecam

V prejšnjem postu sem prehitro zakjlučila, zato je bil skopiran samo citat od Nati. Manjka samo še tole user posted image . Jaz te včasih res ne razuem.
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 14:22:06   
Rožica I
Obvezno ga prijavi, potem bo vsakič premislil preden bo roko dvignil nate!
Če ne zaradi tega, ker je to grozno, kar počne- pa zaradi sramote, ki jo bo doživel na policijski postaji, ker ga bodo odpeljali!
Tako je ena znanka napravila svojemu možu, ki je kar znana osebnost (potem ko ji je parkrat "obarval" oko!)! Ko pa so ga odpeljali strici v modrem, pa se je "čudežno" poboljšal!
Povej mu, da vedno obstaja nekdo močnejši, tako ali tako...

Zate in za tvoje dete pa srčno upam, da se čimprej znebita tega pekla user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 14:59:31   
bambi
Njaprej odpelji otroka na varno, če pa to ni možno, pa pojdi v varno hišo ali kam podobno. Če te bo pa še kdaj napadel, pa takoj pokliči policijo....... Želim ti čimveč poguma in če le moreš, se mu postavi po robu.

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 19:40:09   
mama54
Takoj ga prijavi na policijo in zahtevaj zapisnik.Umakni sebe in otročka na varno.Želim ti,da urediš zadevo in zaživiš mirno življenje.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 19:50:15   
Anonimen
Meni se zdi,da ne upa.Da se boji moža kot je napisala.Se boji,da bo kasneje še huje.
Ja po eni strani lepo in prav po drugi :niso vsi isti,da bi jim to kaj pomagalo.Kaj pa,če bo res huje.Kaj vse se dogaja dandanes kakšne družinske tragedije da joj.
Zato anonimna takole:če se res bojiš,da bo huje,če ga prijaviš najbolje,da kar odideš nekam na varno z otrokom in šele takrat ga prijavi.Ne se vračaj nazaj k njemu.Da bi šla nazaj in rekla:čij jaz pa sem te prijavila bodo te v kratkem zaslišali.Tega ne delat,ker bo takrat lahko res hudič.Odidi in se ne vračaj,ko ga prijaviš potem pa po hitrem postopk zahtevaj prepoved približevanja.Ker v zapor nebo šel sigurno zaradi tega.

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 20:04:27   
hariba
Ni nujno, da bo bolje, če pokličeš policijo, ker različni nasilneži na njo različno reagirajo. Nekateri se res za vsaj nekaj časa umirijo. Nekateri pa še bolj ponorijo ob dobljeni denarni kazni in neredko se zgodi, da jo nazadnje plača ženska in s tem še bolj trpi družinski proračun. A sos teelfon 0801155 je pametno poklicat, če ne moreš v času nasilja, pa ko si sama, ko odide. če drugega ne boš dobila vsaj akk nasvet in moralno oporo. Delajo od 12-22h med tednom, ob sobotah in nedeljah pa od 18-22.
toda enkrat boš zbrala pogum in mu pokazala, da znaš biti tudi ti pogumna, da je pravzaprav on reva. Upam, da bo čimprej ta trenutek.n Nikar mu pa ne kaži, da se ag bojiš. in misli na otroke, vedi, da si zaslužijo življenje brez nasilja, da si v bistvu tudi to dolžna storiti za nje. Če želiš kake info od varnih hiš, kje je prostor kaki so pogoji ali kaj takega mi lahko pišeš na zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 21:04:19   
karmy
kaj pa misliš da naredijo na 080 liniji? tolažijo te lahko... to je pa tudi vse... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če nebi bilo vas RR
11.6.2007 21:10:35   
hariba
napotijo te na kake institucije, povedo v kateri varni hiši je prostor

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?