|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Provokacijski testi
4.10.2006 21:31:11   
polonaa
Čez 19 dni imava s hčerko provokacijski test z mlekom.Zelo me je strah,kako bo to prenesla.Sploh pa ne vem kako to poteka.Mi lahko katera kaj več pove o tem?Koliko časa to traja? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Provokacijski testi
4.10.2006 23:46:56   
KODA
Odvisno.Začnejo ji dajat kravje mleko.Začnejo z zelo majhno količino,nato se pa količina veča.In otroka opazujejo.Če je alergija še prisotna,se lahko to pokaže v roku 72 ur,ali prej,lahko pa tudi takoj.Če se pokaže,prekinejo.Če pa ne,je pa alergija izzvenela.Lahko računaš,da bo na alergološki nekaj dni.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Provokacijski testi
5.10.2006 7:30:09   
kimba
Moj sin je bil od ponedeljka do petka, ker res delajo zelo postopoma in šele v četrtek dobi ornik dozo kravjega mleka in v petek so nam pri viziti povedali daa je provokacijski test uspel in da lahko gremo domov.

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Provokacijski testi
6.10.2006 21:37:21   
polonaa
Kaj,da bova tam par dni?Ob česa je pa to odvisno?Kaj če mi otrok tam pade v šok?A  otroku delajo tudi kožne teste vsak dan?Res me je ful strah in bi rada čimveč informacij o tem?

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Provokacijski testi
7.10.2006 10:44:49   
KODA
Saj zato je otrok hospitaliziran,da ga imajo pod stalnim nadzorom.Ne delajo kožnih testov vsak dan.Opazujejo ga.Če se pojavi alergija,prekinejo in dajo antihistaminik.Ni to nič groznega,nič se ne boj.Samo dobro pa je,če imaš možnost,da je kdo od domačih,ali ti, pri tamali od jutra do večera.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Provokacijski testi
9.10.2006 21:06:19   
polonaa
Hvala za odgovore.Saj jaz bom itak 24 ur tam.Strah me je,da bi mogoče padla v alergijski šok al pa kaj podobnega.Saj vem,verjetno preveč paničarim.A njena prva reakcijo po stiku z kravjim mlekom je bilo težko dihanje in otekanje sluznic.Zato me je toliko strah.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Provokacijski testi
10.10.2006 7:36:40   
Taja Nagaja
Držim pesti za vaju.user posted image   So na oddelku ful prijazni in imajo vse pod kontrolo. Vem, da te skrbi, saj si mama. Zato pa boš z njo, da se bo boljše počutila.  Sporoči, ko bosta opravili. Mi2 z Bino bova mislili na vaju. user posted image Naj vama hitro mine, da bosta kmalu doma. 

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Provokacijski testi
10.10.2006 20:51:11   
polonaa
Hvala!!!!!user posted image

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Provokacijski testi
23.10.2006 21:40:43   
polonaa
Pa je šla najina provokacija pa-pauser posted image .Tamala je nesrečno zbolela,dobila antibiotik in sedaj so me naročili šele januarja.Groza.Pa tako sem se že veselila.

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Provokacijski testi
24.10.2006 8:29:40   
Taja Nagaja
user posted image naj se čimprej pozdravi. Mogoče se pa kaj vidimo, saj bodo Bino cepili pod nadzorom. Bova mislili na vaju. 

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?