|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLABO SPIMO
31.10.2006 12:27:53   
Anonimen
torej..Nik je star 17 mescev, Celo noč prespi od 2mesca,potem se je pa začel po enem letu vstajat zaradi zobkov,pa ga je minlo..Zdaj imamo zunaj vse 4 štirke,mali pa se še kr zbuja.Ni bolan,podnevi super volje,ko ga vzamem iz postelje neha..spi tudi kdaj v veliki postelji,pa tudi brca in se premetava..dvomim da so zobki,ali pač?!

Ma kdo kakšen nasvet??Aja,pustit ga jokat ne pomaga, ker čez čas vstane in se začne še bolj jokat in nagibat čez rob,da me je strah da bo padel čezuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLABO SPIMO
31.10.2006 21:07:51   
smeško
dobrodošlauser posted image

mi imamo s tem probleme že od 4m, celo noč pa mi je že prespala pri 1m.zdaj se mi zbuja nekje 3krat na noč, kak kdaj, prej pa tudi na dve uri.bo pa 1 leto v soboto stara

-poskusla sem jo pustit jokat, pa se je tak jokala, da je bruhala, pa skakala ob ograjici, to ne zaleže, še hujše je, da mi noče več spat v kinderpetu
-čez dan sva kar se da veliko zunaj
-kopanje tudi ni pomagalo,saj je bila še bolj živahna
-poskusila sem jo zamotit, da bi šla bolj pozno spat, tudi ne zaleže...
-zobki, mogoče
-morda pa ima nočne more

otrok ima obdobje, skozi katerega mora it
veliko potrpljenja ti želimuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabo spimo
31.10.2006 21:16:19   
Anonimen
Vzemi ga k sebi v svojo posteljo.

Pri nas se dogaja podobno, kadar rastejo zobki. Potem jo mine in spi v svoji postelji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabo spimo
31.10.2006 21:40:13   
didi1
Pri nas spi pa čez cel dan dobre tri ure, ostaneva okol pol sedmih zjutraj, spat gre pa ob pol osmih zvečer s tem da se zbudi ob polnoči pa je tja do pol dveh zjutraj včasih tudi dveh pokonci.Za znoret, ampak j... ga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SLABO SPIMO
31.10.2006 22:02:24   
bobek05
N., ne morem verjet, da bo Nik star že 17m.. Sicer pa mi počasi capljamo za vami.

Naj te potolažim, da tudi mi slabo spimo, čeprav sem jaz v našem primeru PREPRIČANA, da gre za zobke. Zgoraj imamo obe štirki in obe trojki, zraj pa predira/-jo spodnja/-e štirka/-e... Eno štirko spodaj mislim, da že malo čutim, a kaj ko ne pusti, da mu kaj bolj podrobno pogledala...

Kaj pa če gre za trojke??? user posted image  Mi smo pri trojkah tudi slabše spali, čeprav še vedno boljše kot pri štirkah. user posted image  Ima Nik še vedno dudo? Jo grize in obrača v ustih? Anej jo namreč misli preklat na prafaktorje. Odkar nam pospešeno rastejo zobki, smo menda menjali že 50 dud user posted image

Upam, da hitro mine... user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SLABO SPIMO
1.11.2006 10:44:14   
Anonimen
Seveda še mamo dudo,kaki vprašanje bi reko Nikuser posted image V bistvu je obseden z njo, jo pa res samo žuli po ustih in obračauser posted image Zgleda so rews zobki,strah me je da bi se razvadil in se navadil na big posteljouser posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabo spimo
1.11.2006 12:00:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: strah me je da bi se razvadil in se navadil na big posteljo


Pri nas so te razvade ravno nasprotne od "dobronamernih" nasvetov.Ne je predolgo dojit, ne je nosti na rokah, naj joka, naj ne spi v postelji.

Bulšit. Bolj jo "razvajamo", lepše in bolje nam je user posted image . Vsem skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slabo spimo
1.11.2006 12:21:40   
lojzika
tole skakanje čez kinderpet je naš osvoji že kmalu po letu dni. Sedaj smo vzeli eno stranico stran in vse skupaj potegnili k ta veliki postelji. tako se počuti da spi z nama, v bistvu pa je za sebe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slabo spimo
1.11.2006 15:44:46   
Katrin
Tudi najina user posted image  vedno zaspi v svoji sobi, zjutraj pa se vsi zbudimo skupaj v taveliki postelji.

Veliko cartanja vsem user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slabo spimo
1.11.2006 17:03:37   
moder
Mi smo vsak posebej v isti sobi spali celo noč od tretjega meseca naprej. So mi kolegice govorile, naj se ne hvalim in počakatm do takrat, ko bom morala iti v službo. Okrog enega leta je začela ponoči jokat in vstajat v posteljici. Zobki so rasli že prej, tudi vročino je imela že prej, pa je vedno spala v svoji postelji, potem pa kar naenkrat ne. Zdaj gre zvečer spat v svojo posteljico, zdrži največ do tretje ure ponoči, takrat joka in stoji v postelji in jo vzamem k sebi, včasih ji dam še malo čaja. Se samo uleže in spi.

Razvajanje gor ali dol, sredi noči se mi ne da poslušat joka zaradi načel. Tako pa sladko spimo do jutra, ki itak prezgodaj pride. Včasih tudi v veliki postelji nemirno spi in se premetava, se vsede in potem kar dol pade. Velikokrat spi pravokotno na naju in koga brca. Danes je imela glavo pri mojih stopalih. Sem prav tipala, ali je sploh še v postelji ali je že ušla. Kar se tiče načel smo v zadnjem mesecu prkršili vsa, ampak vsaj spimo.

Aja, duda je pa pri enem letu in dveh tednih še vedno zakon.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slabo spimo
1.11.2006 21:35:07   
jankobananko
moder, ista zgodba...
Star je 15 m, kakšna dva meseca nazaj je bil bolan, od takrat naprej obvezno zbujanje okrog enih zjutraj, pa ga samo prestavim k nama - še preden ga dobro odložim, že spi ...Prav nič se ne sekiram "da se bo razvadil" ipd. Meni je všeč, da se zjutraj skupaj zbudimo, všeč mi je da se tudi ponoči tako pocrkljamo! Saj ne bo večno hotel pri nama spati. Dokler pa mu paše, pa dokler naju ne moti, je pa o.k.user posted image

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slabo spimo
2.11.2006 10:17:25   
katarina2004
Tudi naš Lukec (16m) slabo spi ponoči. Veliko se zbuja ponoči...včasih tudi težko zaspi nazaj. Ne vem jaz mislim, da so krivi zobki. Imamo jih šele 8 sedaj v enem mesecu smo dobili kar tri nove 3-kice. Se tolažim, da bo minilo samo po sebi in da bomo kmalu prespali celo nočko.

(odgovor članu jankobananko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slabo spimo
2.11.2006 11:57:35   
miskolinka



Pri nas so te razvade ravno nasprotne od "dobronamernih" nasvetov.Ne je predolgo dojit, ne je nosti na rokah, naj joka, naj ne spi v postelji.

Bulšit. Bolj jo "razvajamo", lepše in bolje nam je user posted image .

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul se strinjam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slabo spimo
2.11.2006 12:00:09   
miskolinka
No citirat pa ne znam. Ampak tisto zgoraj sem samo pritrdila Miču.

(odgovor članu miskolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slabo spimo
2.11.2006 21:16:31   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: miskolinka

No citirat pa ne znam. Ampak tisto zgoraj sem samo pritrdila Miču.



misolinka, stisni zgoraj okence Citiraj.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu miskolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?