|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Količina mleka
28.10.2006 8:54:34   
lenika
Torej obstajajo priporočila, koliko naj bi otrok spil v katerm obdobju mleka. Mene pa zanima ali sem noter spadajo tudi razne mlečno žitne kašice, ki se mešajo z mlekom, morda tudi mlečni izdelki ali je v to všteto res izključno popito mleko?
Pa še nekaj me zanima. Če se na primer otrok sam odstavi od dojenja, pri katerem mesecu bi ve potem že ponudile kravje mleko in ne več adaptiranega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Količina mleka
28.10.2006 9:28:11   
kofetek2010
naša user posted image  spije tam nekje 600/700 ml mleka dnevno in sicer jutranjo flašo mleka, za malico jogurt ali skutko in za večerjo gris user posted image

dojili sva se 8,5m - na kravje mleko bova prešaltali po 1. letu starosti user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Količina mleka
31.10.2006 16:42:32   
Vesnika
Na tem linku je nekaj nasvetov:


http://www.drogakolinska.si/sl/domov/mesana_prehrana/



Jogurt, skuta
Običajno po dopolnjenem 6. mesecu starosti lahko primešamo med sadje tudi žličko ali dve navadnega jogurta ali skute.


Z uvajanjem mešane hrane postopno zmanjšujemo mlečne obroke. Vseeno pa mora otrok dobiti 500-600 ml mleka ali mlečnih izdelkov na dan še dolgo potem, ko že ni več dojenček.  

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Količina mleka
31.10.2006 20:40:43   
eya
Ja, štejejo se tudi mlečne kašice in mlečni izdelki...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?