|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 14:29:46   
sisi80
Odpiram temo, da se malo nasmejimo in raznežimo. Kako ste bodočemu očku povedale, da ste noseče in kako so odreagirali.

Jaz sem naredila test in začela v kopalnici kričat. Na soboto zjutraj. Pa je priletel dragi ves adijo, kaj mi je. Pa sem tiho pokazala test. Potem pa sva šla v posteljo in bila nekaj minut čisto tiho. Potem pa sva se samo smejala in smejala in smejala. No, danes se smejiva štiri mesečnemu Janu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 14:34:18   
total
Kako? Tako,da sm se sam polulala in vse je opravil samuser posted image ,jaz pa sm si zatisnila učke in čakala...,po parih sekundah je pokazalouser posted image  in od veselja je kamlu počil,me je vrtel in vrtel po kopalnici in tudi solzice so pritekle...user posted image user posted image  ,da o ostalih sploh ne govorim...,res lepo občutek in dogodek.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 14:34:20   
srki
Prišla sva iz službe, nameravala sva nekam iti, pa sem rekla, da grem samo še test naredit, on je šel v avto, me je čakal že v prižganem avtu, ko sem prišla z  usti do ušes, se vsedla v avto, mu pokazala test in speljaluser posted image . Ker ni mogel verjet, je rekel, da naj grem še v ZD po potrditev, pa sem šla in test se ni res nič zmotil.

No, sedaj sva ponosna starša Aljažu (ravno danes ima 2 leti in 5 mesecevuser posted image ).

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 14:38:27   
StBarbara
Pri nas pa ni blo nobene romantike, čeprav je bil mali načrtovan, me je kr stisnilo ko sem zagledala user posted image , se mi je za nekej časa kr svet podru, dragi pa nič, ko sem mu test pokazala,
je kar posodo začel pomivatuser posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 14:49:07   
Tejči
Midva sma pa šla skupaj h ginekologu in ko sem prišla po koncu pregleda ven, sem komaj zadrževala smeh in po poti do avta sem mu povedala, da bomo zibali..sprva mi ni vrjel, je rekel da ga zezam..oba sma se tresla in usta imela do ušes..Aja, vozit on ni mogel, ker je bil preveč v šoku in sem potem jaz..po poti sma se ustavla, sem jaz letela do bankomata in ves čas me je iz avta opazoval, če se že kaj vidi trebušček..v glavnem full lepo je bilo, oba sma se samo smejala....user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 15:25:48   
lan
Hm,pri nama je bilo pa tako,da sem šla do G in mi je potrdila nosečnost in mi naredila prvo slikico najine pikice.No in ko sem prišla domov,sem rekla svoji kužiki "Lej Aja sem ti žogico kupila" in sem se potem obrnila k dragem in mu rekla "Tebi sem tudi nekaj prinesla".Pa mi je rekel kaj sem spet zapravljala za njega,da itak nič ne rabi.Jaz pa njemu nazaj,da itak ni bilo dragouser posted image user posted image user posted image .Nato sem mu dala slikico in jo je gledal in gledal,sploh ni mogel dojeti.Nakar me je vprašal,če je to čisto zaresuser posted image .Revež je bil v šoku! Ko je malo k sebi prišel, me je pa objel in stiskal in stiskal in stiskal,.........

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 16:04:32   
April
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

ko sem mu test pokazala,
je kar posodo začel pomivatuser posted image user posted image


ta je pa dobra user posted image

Pti nama tudi to ni bil ne vem kakšen pocukran dogodek. Jaz sem itak že par dni prej vedla, ampak sem najprej še sama sebe morala prepričat.user posted image  In po pregledu pri G, sem ga povabila na kavo, ker je bil takrat v službi. A ravno tisti dan je imel ful dela, tako da ga je kolega samo odložil pri maximarketu, da bi mi dal lupčKA. iN v tisti minuti, ko sva jo imela  na razpolago sem mu pač povedala. Spomnim se, da me je objel, bil je malo zaskrbljen, potem uje pa že moral it. Me je pa iz avta poklical takoj zatem in mi naročil naj pazim nase.user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 16:25:50   
Katrin
user posted image  Midva sva pa v nedeljo MORALA v dežurno lekarno po test nosečnosti, ker sem ga pač hotela delati v nedeljo in ponedeljka tudi slučajno ne bi dočakala. user posted image  No, test sem potem opravila, medtem, ko je možek dremal; ko se je zbudil, pa me je le vprašujoče gledal in sem mu pokazala user posted image . Objela sva se in jokala, in jokala in smejala....

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 16:33:06   
lojzika
No moj je pa baje vedel prej kot jaz, ker ima baje točno izračunano, kdaj pride ta rdeča

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 19:43:36   
Zasanjana
Jaz sem mojmu povedala kar med kosilom, pa se mu je juha zaletela, je potem kašljal ko zmešan in mu sploh ni kapnilo še ene 5 minut.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
25.10.2006 19:53:47   
Anonimen
Midva sva test obakrat skupaj delala in je vedel takrat kot jaz. Sem pa vedno delala plane, kako ga bom presenetila, mu prinesla kake copatke za user posted image ... Mhm, kje bi pa zdržala, ni šans! user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 7:32:01   
srki
Lan, zelo lepouser posted image .

No, tisto o pomivanju posodbe, pač šok, koliko poznam mamic, ki so v šoku, ko izvejo, da so noseče, tudi če je bil otrok načrtovan. Kar ne vejo kaj bi, kako bi....se mi zdi to čistno naravo in nikjer ne piše, da če ni ob prvi novici veliko radosti, da pa otrok ni zaželjen. To je pač en tak, velik dogodek.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 8:09:52   
zrak
No pa povem še jaz mojo zgodbo...še pred pričakovano M mi je moj reku, da sem verjetno nosečka, ker da sem prav malo čudna.. kot neki zasanjana.. jaz tega niem opazila user posted image .... pol pa sva skupi test delala in se je pokazala rahla druga črtica, ampak res rahla, tako da ponovno nisva vedela.. črtica je zgledala kot previd , zdaj je zdaj ni...
no potem pa naslednje jutro, ki je bil vikend, sem hitro skočila v kopalnico.. dragi me je čakal v postelji.. hitro sem se polulala na cb in stekla v posteljo in sva skupaj opazovala kaj se dogaja....... imedtem ko se je delal +, je govoril to je kajne, to je to je... me stisnu... sva se stiskala in bila tiho, čisto brez besed... samo vsake toliko je reku... miška noseča si in me stiskal naprej.... lepo lepo

Pa še romantik ni .. je pa zvenelo polno čustev, ljubezni, spoštljivosti in končno tudi romantično..user posted image user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 8:38:41   
Tracy
Jaz sem njemu in naši korenjakinji, napisala pismo, preden sem odšla v službo. Onadva še poležita kakih 15 minut, potem ko jaz že grem. Obema sem napisala svoje pisemce, in je bil zeloo presenečen. Takoj ko je prebral me je poklical po telefonu (sem bila še v avtu). Bil je full vesel.

lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 9:33:12   
Afnica
Še, še, zgodbic!!!!!!! Veri interesantno. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 9:47:38   
beti 1
Prvič se spomnim, da sem šla zjutraj v kopalnico in delala CB, medtem je dragi jedel zajtrk. Ko sem videla user posted image  sem vsa nasmejana in oblita s solzicami šla do njega in od veselja komaj izdavila: "Zgleda, da se bova res morala poročiti." Me je samo objel in sva se kar nekaj časa stiskala in lubčkala,... Ampak ni blo dosti časa za nežnosti, ker sva oba morala v službo.
Drugič so se pa zadeve zakomplicirale, zaradi poznejše ovulacije kot običajno (2 tedna) najprej sta bla dva BC mini negativna, potem končno CB user posted image  in spet veselje pri hiši, ki pa se je po prvem pregledu pri G podrlo, tako da sva se šele po nuhalni v 12.tednu lahko zares veselila novega user posted image . Z nekaj več sreče bi se pa lahko celo dveh.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 9:54:34   
MarijaPo
On je prvi pogledal uno palcko za testiranje in potem meni povedal rezultat. Oba sva bila malo presenecena, ker sva mislila, da bo dlje trajalo, da bova zanosila. Potem sva bila cisto ganjena, njemu pa je bilo celo slabo. user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 11:13:09   
Anonimen
Par dni preden sem naredila test smo končali z mansardo.Eno večer sem pripravila sladico(sadne kupe) ,luči izklopila in prižgala čajne svečke v obliki srčka ,v njem pa test zavit v darilni papir .Ta mala je šla po atija in je prišel k mizi in se čudil kaj je zdaj to.Sem mu povedala ,da sve nekaj najdle med pospravljanjem mansarde in je začel odpirat, me takoj poljubil in bil čist v šoku(zaradi slabe izkušnje) in v strahu.

Je pa bilo lepo in bi še kdaj ponovilauser posted image .

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 11:39:26   
Anonimen
Vmes, ko sva čakala na rezultat, je zaspal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 13:41:00   
Anonimen
Vmes, ko sva čakala na rezultat, je zaspal.


user posted image user posted image user posted image  ta je pa dobra, kako pa mu je to ratalo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 14:12:25   
Anonimen
Haaaa.....user posted image
mi smo bli z družbo na morju in ni in ni bilo rdeče tetke in me je poslal v lekarno po test, čist sm bla gotova in sumljiv se mi je zdel zakaj me celo pot do morja tišči lulat(šele pol pogruntala da je bila posledica nosečnosti),
smo se zafrkavali,

grem na wc, pridem ven - sam spogledala sva se in sva vedla, jaz pa vsa rdeča.......in mala ima 2,6 mesecev (sončica).

Družba šele kasneje izvedela da sem noseča. user posted image  (so me pa imeli na sumu).

Letos našla slikco od tistega apartmaja, kjer sem izvedela da bom mami! (Sem jo shranila).

Ja in ravn pridem domov, pošta - pregled pri ginekologu - super še naročat se ni blo treba in grem ....... še prej pa v MC donald's še enkrat test nardit, pojest hamburger (me je grabla lakota).....in na pregled +

še isti dan ko sem izvedela pa sem šla v porodnišnico user posted image  pogledat novorojenčico od kolegice user posted image user posted image user posted image  in obe sva bile v user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 21:35:28   
Naja30
Otroček je bil načrtovan in ko mi je 1.dan zamujala M, sem na poti iz službe kupila test. Dragi je pa imel enega kolega na obisku user posted image  Nisem zdržala in sem naredila test v kopalnici in mi je bilo fuuuul težko, ker mu nisem mogla povedat. Pa sem mogla it iz bajte, kar mešalo se mije!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
26.10.2006 22:58:00   
Jacqueline
3 dni ni bilo tete na obisk in nikakor nisem zbrala poguma, da bi naredila test, ker sva bila že nekajkrat razočarana.

Potem pa se na četri dan zbudim ob 4 zjutraj in imela sem občutek, da sedaj pa bomo dobili user posted image . Zbudila sem dragega in ga zvlekla iz postelje v kopalnico in sva skupaj naredila test. In seveda od sreče user posted image !!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
27.10.2006 8:45:42   
tinaaja
Jaz sem prvic se sele pop spomnila, da bi ze lahko dobila M. Sem bila sama doma in slisala sem, kako test iz omarice klice moje ime user posted image  In sem ga sla narest, odlozim na omaro in pozabim nanj. Sem se cez ene 10 min spomnila, da sem delala test user posted image  in grem flegma pogledat. Pol pa cisti sok user posted image  - sploh nisem dojela in verjela. Klicem mojega, dragi, na testu sta dve crtici.. Njemu tud cist nic jasno, no mu razlozim, na katerem testu. In sem ga poslala se po CB in BC (ja, je treba bit ziher). Zjutri ze ob 5 skocim pokonc, da se grem polulat na test, mojaga ven iz WCa vrzem, ker sem bila tok zivcna.. Ratal mu je prit nazaj in videt, kako sta oba test pokazala user posted image .. No zal se ni izslo in smo morali v 14 tednu prekinit.
Drugic pa je bilo ene 4 dni pred pricakovano M, dobila sem en grozen herpes na hrbtu, pa nisem vedela, kako to vpliva na eventualno nosecnost. IN me je tok morilo, da sem sla dopoldne test narest. v trenutku sta bili user posted image  - jaz cist zmedena zaradi herpesa klicem mojga v sluzbo, ki je sam reku, da da super, da bomo imeli user posted image , pa je mogu it... pol sem zvedla, da je sel na jegra in 3 cigarete (pa je nehal kadit)..user posted image user posted image user posted image Itak, da smo se pol stiskal doma in da je pridno prenasal prve izbruhe hormonov user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako je dragi izvedel, da bo očka?
27.10.2006 12:29:56   
Palčica*
Vse zgodbe so super,ampak ti dve s pomivanjem posode in ta ko je zaspal user posted image  user posted image  user posted image . Še zdej se  smejem.

V glavnem jest sem že napisala svojo prigodo,pa jo bom še enkrat.
Sem hotla počakat še kakšen dan preden mu povem,pa nisem zdržala in sem res izbrala čuden trenutek-moj je bil namreč v banji in mi ob novici skoraj utonil.
Ko je le začel loviti zrak je želel videt clear-blue. Ko ga je kakšne pet minut obračal in obračal,pa je končno prosil za navodila user posted image .


_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?