|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popokani kozarci
3.11.2006 9:26:16   
gojska
Čao punce,

včeraj sem kuhala eno fino marmelado. In ker naj bi bila nekaj posebnega- marmelada namreč- sem kozarce segrela v pečici.
Že vrsto let kuham marmelado in vedno kozarce prekuham in jih nato iz vroče, vrele vode jemljem ven in polnim.Še nikoli se mi ni nobena, ne džem ne marmelada pokvarla. Zdaj sem pa pametna brala po netu, da se marmelada rada pokvari, če se ne napolni v poponoma suhe kozarce. In jih dam v pečico na 70 pol si pa mislim, da na 70 ne bodo sterilizirani in navijem na 120user posted image
Moja marmelada iz grozdja IZABELA z mandeljnivimi lističi je narejena, vzamem ven kozarce malo počakam - pol minute- in natočim. user posted image od šestih so mi štirje kozarci počliuser posted image
Pa ne razleteli ampak napokali. Sem bla tako razočarana, da sem se skor razjokala.Moj sploh ni šteku kaj se dogajauser posted image
Konec koncev sem pasirala in se matrala skoraj do polnoči.
Kako ve delate
???
Kaj naj zdaj. A naj pokuham, prestavim v nove ????
Pa ko glih o marmeladah sprašujem, kaj nardite s cimetovo palčko.
Pustite v enem kozarcu, al kaj?

Goja

PSuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DA NE BOM PO VSEH POSTIH NEKI SPRAŠEVALA
RAVNOKAR SEM SE FUUUUUUUUUUUUUUUUUL OPEKLA V LEVI PALEC-
Ga držim v mrzli vodi samo ne vem kako bom delala-----sem namreč v službi.
A lahko kaj nardim
mater sem baksuz aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image
pomagite


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popokani kozarci
3.11.2006 9:51:57   
noe
JAZ BI JO DALA V NOVE KOZARCE, IMAŠ PA RES SMOLO, LP

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popokani kozarci
3.11.2006 17:55:16   
gojska
A mi ne bo nobena povedala kako pripravi kozarce za marmelado.
Prosim-hvala.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popokani kozarci
3.11.2006 18:36:07   
kapica
Gojska jaz bi ti zelooo rada povedala kako se dela, pa nimam pojma, ker tega nikoli ne pocnem user posted image .
Upam da je tvoj opecen prst  ze boljse user posted image .
Aja, bi pa rekla, tako laicno, da das marmelado v nove kozarce in naredis tako, kot si do sedaj vedno delala. Menda ja ne bos stiri kozarce marmelade vstran vrgla.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popokani kozarci
4.11.2006 9:14:18   
noe
Jaz delam borovničevo. Kozarce operem v pomivalnem in še v vroče nalijem vročo marmelado, zaprem in jih zavijem v dekico , da se ohladijo.Noben se mi še ni pokvaril, marmelada pa je super. user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popokani kozarci
4.11.2006 9:20:49   
Anonimen
Moja mami jih opere, zv ročo vodo še fajn splakne in potem okrog obrnjene pusti da se posušijo. Res morjo bit čist suhi. Jih pa še nikol ni dala v pečico.

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?