|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogi v ikei
4.12.2006 10:40:57   
E.C.
ZANIMA ME, ČE JE KATRA KUPILA JOGI V IKEI IN KATEREGA (ALI ONE K ZGLEDAJO KOT PENA ALI S VZMETNICAMI ALI KATEREGA DRUZGA)user posted image
MI2 SVA KUPILA ŽE POSTELJCO, KI JO NE BOVA VERJETNO TAKOJ NA ZAČETKU UPORABLJALA (DOBIVA SPOSOJEN KOŠEK)... NISVA SE PA ZNALA ODLOČIT KATERI JOGI NAJ KUPIVA!
user posted image ALI PENO ALI KAKŠNEGA DRUGAČNEGA?!?!?!?

HVALA ZA ODGOVORE! PA LEP DAN....ČIM BOLJ user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogi v ikei
4.12.2006 12:07:37   
Olivija
mi smo kupili peno za našo Ano in je ok, smo zadovoljni. Ima pa posteljo za večje, tisto ki se raztegne.

LP

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogi v ikei
4.12.2006 12:16:54   
manetka
Jaz imam tudi posteljico iz Ikeje, pena se mi je zdela nekam mehka-tista, ki so tam razstavljene, tako da smo raje kupili jogi, se mi zdi, da je bolj pametno.... pa še takšen je, da prevleko lahko snameš in opereš.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogi v ikei
4.12.2006 15:28:22   
E.C.
Pena se mi je zdela tudi meni premehka...
Sicer pa ne vem, kaj je priporočljivejše za dojenčke in kasneje otroke, da je trdo/mehko????user posted image

Ja, jogijev je več vrst v Ikei. user posted image
Zanima me, točno katerega ste kupile in če ste kupovale jogi z mislijo, da bo otrok dalj časa uporabljal...npr. pena je verjetno definitivno samo za dojenčke?!?!?user posted image

Jaz sem si ogledovala naslednje.
SULTAN BLUNDA(140×70)
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15558&catalogId=10103&storeId=8&productId=53011&langId=-21&categoryId=16185&chosenPartNumber=90080200

SULTAN SUSSA
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15558&catalogId=10103&storeId=8&productId=64506&langId=-21&categoryId=16185&chosenPartNumber=70091407

SULTAN SNARKA
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15558&catalogId=10103&storeId=8&productId=71718&langId=-21&categoryId=16185&chosenPartNumber=00098935

SULTAN DRÖMMA
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15558&catalogId=10103&storeId=8&productId=53012&langId=-21&categoryId=16185&chosenPartNumber=10107835

Hvala za odgovore!!!!user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogi v ikei
4.12.2006 18:05:08   
manetka
SULTAN DRÖMMA  jaz mam tegale

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogi v ikei
5.12.2006 12:01:08   
Olivija
Mi imamo po moje Sultan Blunda, je pa tako, da sta še dva dela zraven, ker se je možno to peno povečati.
Spi se pa dobro gor, preverjeno, ker se nama je že zgodilo, da je kakšen od naju zraven Ane zaspal ali pa se je preselil tja.

Je pa tako, da sva takrat vprašala tudi prodajalko, ki nama je zatrdila, da je tudi za večje otroke. Sicer pa verjetno tudi ne bi bilo teh dodatkov, če ne bi bila mišljena tudi za večje otroke.

LP

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?