|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosna črpalka?
14.12.2006 12:31:36   
malecka_mateja
ojla!
mene pa zanima če je ok ta nosna črpalak za čisčenje noska pri novorojenčkih ali ste uporabljale kaj drugega???
hvala

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 13:02:09   
Mojca P.
Mi imamo (in je bila pri obeh zelo uporabna) crpalkico od chicco-ta. Ta mi je bila najboljsa predvsem zato, ker ima se en "podaljsek", ki je ful pripraven za mali nosek (brez tega je nastavek presirok). Otrocki drugace nasplosno ne marajo ciscenja noska, ampak nam je bila ta v komb. s fiziolosko prav okuser posted image .

P.s: so pa punce na tem forumu ze pisale o nekih crpalkah, ki dobijo  vakum iz sesalcauser posted image , pa takih, ko ti z usti potegnes zrakuser posted image ...kaj pa vem, men je to mal cudnouser posted image ...v glavnem te male crpalkice so cist ok!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 13:04:54   
Petraa
Je nismo imeli,tako da ne vem

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 13:28:55   
dskubin
jaz bi svetovala, da kr poglej, te čudne zadeve o katerih so punce pisale (aspirator Narhinel, ne vem kako se imenuje tisti iz Madžarske, ki gre na sesalec). Nam je bla tudi tanavadna pumpica OK, dokler nismo bili fejst zabasani, pol je pa odpovedala. In odkar imamo Narhinel, je ne uporabljamo več. Tega, pa ne bi dala za nič na svetu stran, naš ima sedaj skoraj 14 mesecev in ga še vedno uporabljamo. V glavnem plačam, da mi ga ne odnese kdo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 14:05:24   
triša
Narhinel ,kak pa to zgleda.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 14:54:02   
petraz
Mi imamo nosno črpalko od Chicco-ta, pa smo zelo zadovoljni z njo... user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 16:46:44   
anjaa
mi imamo uno pumpico od nuby za 600 sit in je kul, ne kompliciramo

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.12.2006 20:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.12.2006 21:39:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosna črpalka?
14.12.2006 22:51:38   
eya
Pumpica (mislim, da imamo NUKovo) na začetku pri nas ni prišla v poštev, ker je bila prevelika. Mi vedno čistimo samo s fiziološko, če je kak smrkelj blizu, ga ven zbezam z vato ali vatirano palčko.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosna črpalka?
22.12.2006 21:46:19   
S@nta
Sprva smo se mučili s fiziološko in vatico,pumpica nukova ni skor nič ven potegnila,sam razdražla otroka.zdaj imamo tito napravco z madžarskega in je nosek brez problema očiščen,otrok pa ni tečn,ker je takoj fertikuser posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosna črpalka?
23.12.2006 19:38:01   
zmajči25
Narhinel je res zakon user posted image !
Sem imela en kup tistih navadnih pumpic (Chicco, Nuk, Nuby,...) in so bile vse zanič, ker zelo malo ven potegnejo v primerjavi z Narhinelom. Pa dolgo traja s temi pumpicami, moja user posted image  pa se je drla kot zmešana. Potem pa smo nabavili Narhinel in v par sekundah je smrkelj zunaj. Sedaj, ko pa ima ful zabasan nosek pa je treba ene parkarat potegnit in gre tooooooooliko ven. Če pa ima bolj suhe šmrklje, pa ji najprej s fiziološko nasprejam nosek, potem pa potegnem ven z Narhinelom. Glih danes sem šla kupit še enega, da ga bom imela vedno v avtu, ker je moja user posted image  zadnje čase skozi šmrkava. Pa tudi kolegicam sem ga priporčila in so se mi vse zahvaljevale, ker je aspiratorček res zelo učinkovit, stane pa od 8-9 EUR, odvisno v kateri lekarni ga kupiš.
Skratka priporočam!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosna črpalka?
26.12.2006 7:42:26   
Strawberrie Cherrie
Kaj se da to dobit tudi pri nas v Slo? Ali kje???

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?