|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpoved operacije
30.11.2006 13:05:25   
Maxica
V februarju prihodnje leto bi naš dveletnik moral na operacijo kožice pri lulčku. Ker se je vmes sam nekaj "operiral", delo pa je dokončala naša pediatrinja, nam na operacijo k sreči ne bo treba. Zdaj pa ne vem, a je treba obvestiti urološko ambulanto, da nas ne bo ali naj se naredimo kar francoze in pač ne gremo in bodo že videli, da nas ni?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 13:08:49   
Anonimen
user posted image  Lepo je če obvestiš ambulanto,saj namesto njega lahko vzamejo nekoga drugega.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 13:10:00   
Mojca P.
Jaz v takem primeru, kar poklicem in odpovem...si vedno mislim, da bo vsaj nekdo lahko dobil termin prej kot pa v pol leta (kolikor smo mi cakali).

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 13:11:00   
mala maja
se strinjam.user posted image

Glede na to kašne so vrste za takšne operacijeuser posted image , lahko do februarja obvestijo kakšnega drugaga pacienta v ta termin, če pa bo to tik pred zdajci bodo pa to težko izvedli.

Moj mali je tudi zaradi take situacije celo leto prej prišel na vrsto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 18:04:02   
srki
Seveda sporoči.

Mi smo bili ravno danes na urološki, datum za operacijo pa smo dobili šele 16.10.2008 user posted image . Res ne vem, zakaj takšna čakalna doba, pa saj ne rabijo bit vsi operirani, ali pač? Ful se mi zdi dolgo za čakat.

Res, da sicer to ni tako nujna stvar, pa vseeno bi rada, da se to čimprej opravi.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 21:03:01   
Samoyedka
Srki, vprašaj če gre samoplačniško...boš ziher čez dve uri na vrsti... Tudi meni ni jasno zakaj takšne čakalne vrste, pa saj nas ni par milijonov, pa tut niso res vsi fantki potrebni operacije. Pa ko bi to bil kakšen zahteven poseg. Žalostno ja user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odpoved operacije
30.11.2006 21:10:14   
Maxica
Srki, a si prepričana, da šele 2008???user posted image  Ne 2007?
Evo, bom jaz jutri poklicala, da odpovem, pa boš morda ti kaj prej dobila. Sicer ti pa želim, da se tudi pri vas samo poštima in da ne bo treba operacije. Imate dovolj časa za to.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odpoved operacije
1.12.2006 11:12:04   
srki
Ja, ja, je 2008. Sem prav pogledala. Sicer sem se malo zafknila, ko sem moji sestri rekla, saj to je pa drugo leto, pa me ona malo čudno gledauser posted image . Sem mislila, da smo že 2007. leta.

Ah, pa kaj pa vem, če bi šla samoplačniško. Saj ni tako nujno, mogoče se bo v tem času (2 leti in pol) res kaj izboljšalo, samo dvomim, ker je res vse tako zraščenouser posted image .

Maxica, hvala vseeno, ampak verjetno bo prišel kdo na vrsto, ki je bil za vašim.

Ah, nekam si bom mogla napisat, da ne bom pozabila, do takrat je še 2 leti....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?