|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 10:30:31   
ElaM
Ojla, naša punca je stara 5 mesecev in že od rojstva se borimo z zaprtjem. Tako, da pije temu prilagojeno mleko. Zdaj smo počasi začeli z uvajanjem novih okusov, vendar rižolino, banane, korenček vse zapira. Tako, da smo pri izbiri kar omejeni. Zelo rada je suhe slive, potem se pa počasi neha.
Kaj ste pripravljale tiste, ki imate sončke bolj zaprte? Prosim, z idejami na plan.user posted image
Lep dan.

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 10:57:55   
TONČI.
Banana zelo zapira. Kaj pa če mu daš jabolko. To pri nas veliko prakticiramo, ko so otroci zaprti.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 15:51:42   
irena111
vsi mlecni izdelki odpirajo, kaksna cvetaca, spinaca, pire, juhice, koruzni zdrob. jaz sem namesto kravjega mleka uporabljala sojino. Vsekakor pa je super za take primere jabolko- pa se zdravo jeuser posted image

_____________________________


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 18:21:43   
tati2
Jaz sem ji dala kašico id sliv (frutek), pa tudi jabolko jemo vsak dan in se ji je prebava ka uredila, sicer pa jabolko vedno zmešam še z drugim sadjem.

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 19:06:17   
lenika
Pri jabolku pazi, da ga ponudiš takoj, ko ga naribaš. Ker nekoliko postano jabolko zapira.

(odgovor članu tati2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
27.11.2006 19:11:31   
Alisa
Jaz mu zaenkrat dajem jabolčno kašico, včasih dodam hruško. Pa smo tud bili prej bolj zaprte sorte.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
3.12.2006 22:41:20   
mojsoncek
Jabolko, olupljena in kuhana hruska (vsaj na zacetku), grozdje (je malo vec dela s "pripravo", lahko ga tudi pretlacis cez gosto cedilo in ponudis sokec), melona... Vecinoma vse sadje dela dobro prebavo, razen benan seveda.

lp

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
5.12.2006 21:57:02   
Vesnika
Nam so pomagale kašice HIPP iz sliv, pa obvezno, ko je bil zaprt, je dobil namesto čajčka kar slivov sokec , tudi od HIPP-a.
Drugače pa poženejo tudi močno sladkane kamilice (čajček seveda)!

_____________________________

Andražek je pa smeheca pojedel... :)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S katero GH ste začeli pri zaprtem dojenčku?
5.12.2006 22:07:52   
Marogica
Otrok naj poleg tega, kar so punce naštele, čim več pije. Tekočina je pomembna. Naša dva sta oba vedno zelo dosti pila in nismo imeli z zaprtjem še nikoli problemov.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?