|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v svojo sobico
14.12.2006 10:40:26   
Anonimen
Pozdravljene mamice in ocki,

zanima me, kdaj so vasi malcki zaceli spati v svoji sobici.

Hvala za odgovoreuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 10:56:28   
škratek
Na začetku 4 meseca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 10:59:25   
Felicity
Čim prej, tem bolje.

Pri nas, žal, nimamo te možnosti, ker imamo ful majhno stanovanje. (upajmo,da bomo kmalu našli kaj večjega)
Ampak, kaj vse bi dala, da bi mala spala v svoji sobici. Vsak njen gib me zbudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 10:59:27   
Pajaca
Jaz bi otroka dala v svojo sobo pri 3m, al pa še prej. Ampak ker nismo meli svoje sobe je bila do leta in pol pri nama. Tamalčka smo preselili pri 4m. To pa zato ker je tavelka to hotla. Pa je tamal še vedno ponoči jedel po dvakrat, pa se tavelka tud pod razno pri vsem dretju ni zbudila.

Glede na to da si noseča ti svetujem, da tavelkega preseliš vsaj ene 3m pred porodom, da se navadi na svojo sobico in ne bo takih problemov če vse narediš naenkrat... selitev+dojenček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 11:06:44   
Anonimen
punce, hvala za odgovoreuser posted image

Pajaca, to zal ne bo mogoce, ker se selimo sele 3 mesece po rojstvu nasega user posted image .

Problem pa je tudi v tem, da nas 15-mesecnik ne zeli spati v svoji posteljici, ampak med ocijem in mamicouser posted image user posted image ...upam, da se bodo zadeve kmalu znormalizirale (no, ce ne prej, pa cez kaksni 2 leti hehe)in bova z mozem lahko konco posteno spala.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 11:09:01   
Katrin
Naša user posted image  je dobila svojo sobo pri enem letu (ko smo se preselili v večje stanovanje).

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 12:42:42   
tinica
Naš mulček je tudi skoz spal zraven naju ko pa sma mu pred 14 dnevi kupila novo ta veliko posteljo pa spije v svoji postelji. Res pa da je še vedno prihajal k nama na sredino spat nekje okrog 3 ponoči, ampak moram reči da je zadnje tri dni prespal celo noč v svoji postelji in se je prišel šele zjutraj malo pocerkljat.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 15:14:37   
Pupica
Tia-19.mesecev -  v tavelki postli v svoji sobi. Nobenih problemov
Gal-6.mesecev -  v baby posteljici.Nobenih problemov.Spi od takrat naprej od 19:45 do 7:45...kot urca!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 17:29:54   
ribica.

Naša se je selila v novo sobo takoj ko jo je dobila. To je bilo pri 2,5 let. Tako da smo imeli naenkrat selitev, novo sobico in dojenčka. Smo pa seveda veliko govorili o dojenčku in novem stanovanju, tako da je bila glede obeh stvari ravno tako na trnih kot ata in mama.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 17:48:30   
Seven*
Ko je otrok pripravljen. Eni prej, drugi kasneje.. Z glavo skozi zid pa ni pametno it. Moji najbrz ne bodo nikoli pripravljeni kot kaze trenutno stanje.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 18:23:26   
Primoza
Po 9 mesecih. Prvorojenka pa zaradi bivalnih razmer kasneje. Moram pa reči, da ni imelo to nobenih vplivov na težave s samostojnim spanjem. tu je cel kup drugih vplivov - od tega ali je otrok navajen biti cel dan "mami pod krilom" in drugih dejavnikov. Najina dva oba uživata v svoji sobi - v spalnico prideta le kdaj zjutraj na obisk oz. na jutranje ruvanje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 18:32:33   
Mojca P.
Ziga je sel v svojo sobo pri 9-meseih in takrat je prvic tudi prespal celo nocuser posted image . Pri 16 mesecih je dobil veliko posteljo (in tudi s tem nismo imeli tezav), pri 18 je potem dobil bratca, ki je bil v svoji postellji ampak pri nama v sobi samo do 4ih mesecev. Od takrat pa sta skupaj v sobi. Jaka sicer se v otroski postelji. Vecjih tezav ni...razen tega, da zvecer tezko zaspita, ker bi se vedno eden ali drugi zabaval in tako drug drugemu ne pustita spatiuser posted image ...dokler pac eden ne obupauser posted image (seveda je navadno to Jaka).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 22:48:24   
tadruga
mi smo tudi začeli s tem pri devetih mesecih. tudi za polurno popoldansko spanje ga damo v njegovo posteljico v ločeni sobi. kakih 5, 10 minut je vik in krik, potem pa zaspi lepše kot pri naju, ker ga ne motiva. pa enega kužka mu vedno dava zraven, ga ima zel rad. večkrat se zjutraj prebudi in se igra z njim, midva pa malce dlje podremava in ga poslušava, kako se z igračko "pogovarja".

sicer pa spi brez prekinitev 10 ur že od petih tednov dalje, vse odkar smozačeli z aptamilom. izjema: dve noči, ko je rastel prvi zob in ena noč, ko je bil mal prehlajen.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 23:22:23   
Mojra
naš je šel v svojo sobico ko smo se selili - imel je 5 mesecev, se je ravno izšlo - šel je iz zibke v postlico in iz garsonjere v svojo sobico... od takrat spi ( 10 mesecev) brez problema v svoji sobi. Ker ga na najini postelji v spalnici previjamo ( imamo visoko posteljo) pa se mu zdi blazno smešno da bi tam spal ali ležal...meni pa to ustreza user posted image

(odgovor članu tadruga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj v svojo sobico
14.12.2006 23:35:00   
Seven*
Kolk sem vam fous.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Mojra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj v svojo sobico
16.12.2006 21:14:31   
viv_
Mirna je dobila svojo sobico pri starosti 2 leti in 9 mesecev. Bi bila pa že prej zrela za v svojo sobo, ampak je malo trajalo, ker je bilo potrebno eno sobo še povsem izdelat. Je ful navdušena, da ima svojo sobo. Ves dan se v njej igra. Vse obiske nam tja odvleče user posted image user posted image  Pri Zarji pa čakamo, da bo prespala celo noč (mislim, da smo na dobri poti, ker 6 ur v kosu ponoči že potegne), potem gre pa tudi ona k sestri user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj v svojo sobico
17.12.2006 19:04:06   
k1
takoj

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj v svojo sobico
17.12.2006 19:53:22   
Anonimen
Pri 7m, prej žal ni bilo mogoče. In od takrat prespi od 19.30 do 7.30 user posted image

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj v svojo sobico
25.12.2006 22:28:54   
CAPA
Prvi je šel v svojo sobo pri 4m. Druga pa je stara 3m in jo bom verjetno tudi že čez en mesec dala v sobo k bratcu - je še svar dogovora...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj v svojo sobico
25.12.2006 23:11:43   
Lejči
pri treh mesecih user posted image

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?