|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   državna štipendija
20.9.2011 15:27:02   
donna22
14 dni nazaj sem diplomirala, zanima me, ali moram na CSD odnesti potrdilo o diplomiranju? Prejemala sem namreč državno štipendijo, vendar te informacije ne najdem nikjer. Štipendija za september mi vseeno pripada, kajne? Verjetno pa mi je ne bodo izplačali prej, saj sem diplomirala samo malo pred iztekom študijskega leta?

Prebrala sem tudi, da lahko za pridobivanje višje stopnje od že končane prav tako prosim za štipendijo - torej mi sedaj za magisterij tudi pripada?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: državna štipendija
20.9.2011 15:36:09   
artista7
Ne vem sicer, kaj ima slednje veze s csd-jem, kolikor vem se potrdilo (pri državni štipendiji) nese na zavod za zaposlovanje, ker oni to urejajo.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: državna štipendija
20.9.2011 15:47:01   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: artista7

Ne vem sicer, kaj ima slednje veze s csd-jem, kolikor vem se potrdilo (pri državni štipendiji) nese na zavod za zaposlovanje, ker oni to urejajo.


Zadnji 2 ali 3 leta to ureja CSD.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: državna štipendija
21.9.2011 12:33:07   
*pepelka*
Ne vem sicer, kaj ima slednje veze s csd-jem, kolikor vem se potrdilo (pri državni štipendiji) nese na zavod za zaposlovanje, ker oni to urejajo.


te stavri se urejajo na CSD-ju in ne na zavodu za zaposlovaje. Morda bi bilo najbolje kar poklicati na pristojni csd in se tam pozanimati o konkretnem primeru.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: državna štipendija
21.9.2011 12:57:59   
Nika v službi
Odgovora sicer ne vem, ti pa želim čestitati za diplomo!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: državna štipendija
21.9.2011 13:40:06   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Ne vem sicer, kaj ima slednje veze s csd-jem, kolikor vem se potrdilo (pri državni štipendiji) nese na zavod za zaposlovanje, ker oni to urejajo.


te stavri se urejajo na CSD-ju in ne na zavodu za zaposlovaje. Morda bi bilo najbolje kar poklicati na pristojni csd in se tam pozanimati o konkretnem primeru.


Potem je pa to odvisno od kraja pri nas se tudi to ureja na zavodu za zaposlovanje.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: državna štipendija
22.9.2011 18:48:14   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Odgovora sicer ne vem, ti pa želim čestitati za diplomo!



hvalauser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: državna štipendija
27.9.2011 23:12:08   
lilip
Obveznosti sporočanja sprememb, ki vplivajo na štipendijo (47. člen ZŠtip)
Štipendist, ki prejema državno štipendijo, je v času prejemanja štipendije dolžan štipenditorju v roku 8 dni od nastanka spremembe, ki bi lahko vplivala na štipendijsko razmerje, oziroma od takrat, ko je zanjo izvedel, sporočiti vsako tako spremembo, zlasti pa:

  • prekinitev ali konec izobraževanja,

  • spremembo vrste in področja izobraževanja,

  • sklenitev pogodbe o zaposlitvi oziroma začetek opravljanja samostojne registrirane dejavnosti,

  • nastop starševskega dopusta ter dopusta za nego in varstvo otroka,

  • število in status oseb, ki se upoštevajo pri ugotavljanju upravičenosti do štipendije in njihove dohodke ter druge okoliščine, ki se nanašajo na štipendijsko razmerje.

Center za socialno delo za državne štipendije v primeru sprememb, ki vplivajo na štipendijsko razmerje, po uradni dolžnosti razveljavi odločbo, s katero je bilo odločeno o štipendiji, ter ponovno odloči o štipendiji na podlagi spremenjenih okoliščin od prvega dne naslednjega meseca po nastanku spremembe.
Zakon o štipendiranju ne določa sankcij, če štipendist ne izpolni svoje obveznosti o sporočanju sprememb, ki vplivajo na štipendijo.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?