|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kiddy life plus
7.9.2004 21:57:59   
Ro-La
Pa smo ga dobili. In seveda sprobali, čeprav Lanej še nima 9kg (okrog pasu smo mu kamne zvezali-ha,ha:bravo: ).Sploh ni bil problem ga v sedež posest (v lupinici se joka in ven sili:(( ), malo smo ga polegli in v tretjem ovinku je že spal. Ne vem kaj ga je tako uspavalo.In to brez vsakega jamranja. Upam da bodo tudi naslednje vožnje takšne.

Lp R&L
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kiddy life plus
7.9.2004 22:00:12   
malika
Romci :bravo: komaj čakam, da ga vidim-v akciji!Kake barve???8)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kiddy life plus
7.9.2004 22:09:44   
Ro-La
Misliš da bi bilo fejst narobe če bi ga mi že zdaj uporabljali? Lupinica mi ni fajn, sploh ga not pa ven iz nje dajat.Je:hudicek: taki šraj:((!
Aja, temno modre barve je. Meni se dopade(bi blo malo čudno če se mi nebi:zmeden: ).

Se vidimo v četrtek- midva bova verjetno malo pozna.

Lp R&L

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kiddy life plus
8.9.2004 7:47:50   
dory
Ker delam doktorat o avtosedezu bi bla zlo zlo vesela,, ce bi kaj vec povedala o kiddy life plusu..


hvla in lp

teja

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kiddy life plus
8.9.2004 9:26:06   
Ro-La
Po testih se uvršča skupaj z Kingom in Maxi cosijem med najblojše avtosedeže, prav tako je cena nekje tu (50.000sit), vendar pa je do 36 kg in ga lahko uporabljaš pribl. do otročkovega 12 leta.In s tem prišparaš za drug avtosedež. Se ga poleže, da lahko otroček ajča, ko pa je večji pa se naslonjalo regulira glede na velikost otroka, prav tako sedalo in ramenski del. Pripenja se s tritočkovnim avtomobilskim varnostnim pasom, do otročkovih 18kg pa tudi s ščitnikom udarcev, ki ga ima okrog bušija in izgleda kot mizica. Nima pa svojih varnostnih pasov.

Če se kaj več spomnim, pa ko bo malo dlje časa v uporabi pa še kaj več napišem.

Lp R&L

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kiddy life plus
8.9.2004 9:30:11   
malika
Teja poglej še na njihovo stran
http://www.kiddy.de
Mi ga bomo kupili čez kak mesec, ker je naš zaenkrat še zadovoljen v lupinici, se mi pa zdi v primerjavi z ostalimi avtosedeži, bolj praktičen in boljši.
POjdi jih pogledat v Ariel-se splača.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kiddy life plus
8.9.2004 10:42:54   
mehurčica
Jaz pa sem šla na ogled v Ariel in mi je prodajalka rekla, da ima samo en naklon-da se ga ne da malo poležt.:zmeden:(halooo???) Na koliko stopenj pa se ga da poležt? 2? 3?
Romci, daj pridita v četrtek s Kiddyjem, da se malo boljše spoznamo s to zadevico.:)

Lp:miska:

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kiddy life plus
8.9.2004 12:01:22   
Ro-La
Ali čiča ali leži. Kolk ma stopenj pa jaz še ne vem, veš, ati ma to prek, kar je pomembno pa pol pride tud do mene. Bom vprašala, pa še sama malo pogledala.
Ampak saj še nima 9kg, pa si ga ne upam vozit. Jaz bi ga, pa kaj če se..... sploh ne bom mislila na to. No bova jutri prišla z njim, pa en vlki kalusar mu bom okrog pasa dala,.....

Lp R&L

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kiddy life plus
8.9.2004 12:09:46   
mehurčica
HEhe.:) Pa sej ga lahko samo namontiraš zadi, njega pa prpeleš v lupinici.;) Samo tolko, da babe malo naštudiramo.:)-

Si dobla slike na e-mail ne?

LP:miska:

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kiddy life plus
8.9.2004 12:22:13   
Ro-La
Sem dobla-HVALA!

R&L

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?