|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovina chicco
8.9.2004 9:43:16   
Erdbeere
Mene pa zanima, kje v Ljubljani ali okolici je trgovina Chicco???

Ljubljančanke prosim za pomoč :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trgovina chicco
8.9.2004 9:53:29   
tiha
V centru Lj. na Wolfovi 10.
Na Karlovški 1 (pri Šentjakobski cerkvi) je pa njihova Outlet trgovina.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trgovina chicco
8.9.2004 9:55:07   
Jančika_
V Ljubljani je na Wolfovi, to je če greš s Tromostovja prvo ulico desno proti parku. Težko kiksneš.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trgovina chicco
8.9.2004 9:56:34   
Jančika_
Outlet, a res? A se splača it pogledat?

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trgovina chicco
8.9.2004 10:14:36   
mala maja
če se pelješ mimo Name in zaviješ potlej namesto proti Maxiju proti tromostovju se pravi desno ne moreš zgrešiti.

Je na levi strani. samo ne vem če nimajo samo oblačil tam. Drugače maš pa eno v trbižu.:)-:)-(mogoče ti je bližje)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trgovina chicco
8.9.2004 10:29:47   
tiha
Jančika, ne vem, ker še nisem šla pogledat, obstaja pa že kar nekaj časa.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trgovina chicco
8.9.2004 10:45:00   
Annny
Ojla, v tej trgovini se mi je zdelo dokaj drago..pa še ena trgovka (mlada punca, ki ne ve kaj dosti, če jo kaj vprašaš) je tam, ki stalno skače za tabo (neprijetno, težko kaj pogledaš in izbereš v miru, sploh pa kake oblekice). Skratka- moj občutek tam je bil slab, sem šla prvič in zadnjič(-:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trgovina chicco
8.9.2004 10:47:25   
Annny
Aja, imajo pa oblačila (nič posebnega, npr. v Baby Centru je precej več izbire) in kup Chicco vozičkov (ki so v primerjavi z Avstrijo nesramno dragi..)- kaj drugega pa niti nisem videla,..tam sem bila junija.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trgovina chicco
8.9.2004 11:39:07   
Teja...
Ali morda katera ve, ali obstaja kakšna Chiccova trgovina tudi v Mariboru ali okolici?

Lep dan!!!:sloncek:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Trgovina chicco
8.9.2004 13:51:54   
Lenny
V Mariboru je nekoč bila, pa so jo zaprli :(
V Ljubljani je pa resnično ena zoprna mlada trgovka. Smo bili dvakrat, pa ne gremo več.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trgovina chicco
8.9.2004 14:26:36   
Erdbeere
Punce hvala za odgovore, drugač pa jest potrebujem samo ene rezervne dele pa me zanima kje je trgovina k se mi zdi da bi tam najhitrej dobila

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Trgovina chicco
8.9.2004 15:45:29   
Jančika_
V Celju je v Celeia Parku. Imajo vse, opremo in oblekice, pa ful so prijazne trgovke. Midva sva tam kupila voziček (ki je bil mimogrede takrat cenejši kot v Toysu, preverjeno, sem šla sama gledat) in so nama pustili, da sva šla sprobat, če paše v prtljažnik. Z vozičkom pa sva tudi zadovoljna.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?