|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadnice
11.1.2007 20:12:17   
malecka_mateja
ojla!
mene pa zanima če so vam prav prišle in če ste sploh mele te otroške telovadnice za naše najmlajše???
meni so ful lepa stvar ampak nevem kako dolgo so uporabne ker nevem kak naj bi bilo otroku zanimivo gledat v te igračke ko visijo in da bi se tako zamotil??
ali ste poleg tega imeli kljub temu še ležalnik??
če ma katera kak link od teh telovadnic bi tudi prosla!
hvala!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadnice
11.1.2007 20:20:09   
cmrucek
Oj! Pri nas se je to izkazalo za zlata vredno user posted image . Na tej blazinici je preživel zelooo veliko časa - najprej igračke gleda, nato se jih skuša dotakniti, nato jih vleče... Še sedaj, ko je star 7 mesecev, pa sede lovi igrače!
Ležalnik pa smo vseeno dobili, ko je bil star nekje 3-4 mesece. Je sicer več časa preživel na blazini in tudi dlje je tam zdržal, vendar pa je ležalnik lažje premikat po stanovanju, ko kaj delaš. Izbrali pa smo takšnega, da ni omejen le na 9 kg teže in ga bomo lahko uporabljali še kar nekaj časa...


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadnice
11.1.2007 20:30:36   
malecka_mateja
naj še katera napiše kakšno telovadnico ima ker jih je tolkio da joj ali pa koko slikico tudi lahko!plis
sej vem da sem zahtevnauser posted image !
amapk vseeno hvala!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadnice
11.1.2007 20:56:52   
pravljica
mi smo imeli posebej igralno blazino in igralni most...ležalnika nismo imeli, ležal je od 1. meseca dalje na tleh, na blazini, prenašali smo ga v lupinici, nad katero smo tudi lahko pristavili most...meni se zdi ta kombinacija bolj uporabna...na blazini je lahko od začetka, potem po potrebi pristavljaš mostiček, ko se sama igraš z user posted image , ga odstraniš, pristaviš ga lahko tudi nad ležalnik, lupinico, kamorkoli

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadnice
11.1.2007 22:37:05   
eya
Mi smo jo tudi imeli in je zelo fajn prišla. Imeli smo eno od Fisher price.

Glej, da bo imela igračke, ki bodo visele z loka, da bo user posted image  lahko to prijemal, brcal. Naj bodo igračke pisanih, kontrastnih barv, tudi različni črnobeli vzorci naj bodo. Pa kaka ropotuljica je zaželjena, ogledalce, pa šumeče zadevice... To jih vse zelo zanima.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadnice
11.1.2007 23:01:26   
andrejaz
zelo dober članek o telovadnicah je bil v decemberski številki revije Mama

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadnice
12.1.2007 19:54:24   
Anonimen
Kolegica mi danes pravla,da sta ga kupila v Avstriji za cirka 8000sit. In to takga ki ima moznost da ga notr zapres-ogradis...


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166499
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160751
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=163186
http://soncek.si/si/page/group/grp/1003/BABY_TELOVADNICE/-/

Mislima pa midva tud neki takga nabavit....lezalnik sma pa dobila..


(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadnice
14.1.2007 13:44:44   
kofetek2010
naša je imela tak baby gym:
user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?