|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me....
3.4.2007 13:14:34   
macka27
user posted image user posted image user posted image user posted image No, najprej en lep pozdravček vsem nosečkam.... user posted image user posted image user posted image

No, zanima me če je katera od deklet tukaj gor na tem forumu zanosila takoj po HSG-ju?

Evo Čisto kratko vprašanje, no pa upam da nisem falila foruma.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nushy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me....
3.4.2007 14:35:17   
sayuri
JAz user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me....
3.4.2007 14:43:38   
macka27
Res? user posted image user posted image !

In a si imela kakšne posebne znakce? Sorči, ker sprašujem tako bedasto ampak bi res rada vedela!?

_____________________________

Nushy

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me....
4.4.2007 10:45:29   
taček
No jst sem zanosila 1 mesec po HSG-ju, ampak ti sprašuješ verjetno, če je katera še isti mesec?

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?