|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorke
26.1.2007 23:24:04   
Anonimen
Pozdravljene drage souser posted image  na primorskem!
Kako se imate?
Ta forum sem odprla z namenom, da se malo pogovorimo, kakšno izkušnjo izmenjamo, nasvet..
Mogoče pa imamo istega G.

Sem iz Sežane, PP imam 14.02.

Srečno vsem!!

< Sporočilo je popravil wahoo -- 27.1.2007 14:56:31 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRIMORKE
27.1.2007 11:05:29   
helenav
Tianna pozdravljena

jaz pa sem iz Primorske_Izola. Za mano je že nekaj pregledov, sem imela namreč rjave izcedke, ki so me skrbeli, tako da mojo nosečnost spremljajo z ultrazvoki.
Na zadnje je bila na UZ videna vrečka 15mm z rumenim mehurčkom, naslednji pregled pa imam 31. in upam, da bo vse ok, da pikica pridno raste in se razvija. Rok še nismo dorekle, ker sem zanosila kasneje. Po zadni M naj bi imela 14.9, vendar vse kaže na konec septembra.
Izcedki so se sedaj umirli, imam veliko belega toka, med dnevom pa se enkrat malček obarvajo..ampak zelo malo...

Upam, da se vse dobro konča....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Primorke
27.1.2007 11:57:18   
Anonimen
Pozdravljene primorke.
Jaz sem iz Strunjana, G imam v Izoli-Rožič Vičičevo. Prvi pregled me čaka 2.2., user posted image  sem 7t3d.
Za seboj imam eno grenko izkušnjo junija lani, ko je na prvem pregledu ugotovila da je user posted image  premajhna,  pri 6t5d samo 2.2 mm, tako sem čakala en teden če bo kaj zrastlo če bi bila mogoče poznejša oploditev in ker ni v enem tednu nič zrastlo sem šla na abrazijo. In čisto nič ni kazalo na to da bi bilo kaj narobe, nobenih izcedkov ali krčev. Tako me je sedaj posledično zelo strah PP, bolj se približuje, večji je strah.
Ful se spomnim kako hudo mi je bilo, ko je sestra že vzela iz predala materinsko knjižico in ko sem prišla od G ven in je videla kaj piše v kartonu, je rekla da še dobro da ni še izpolnila knjižice in jo pospravila nazaj...saj vem, da ni nič slabega mislila, meni pa je samo to ostalo v spominu na tisti danuser posted image .

Drugače sem 2 meseca poročena, ratalo je prvi mesec po poroki, sem študentka v zadnjem letniku, upam da bo pdp čim kasneje v septembru, da bom lahko še takrat naredila kak izpit da mi nebi nič ostalo ali pa vsaj minimum.

Srček user posted image 7t3d

< Sporočilo je popravil wahoo -- 27.1.2007 14:56:41 >

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRIMORKE
27.1.2007 13:11:51   
ona
Ojla,
jaz nisem glih nosečka,sem pa iz Sežane,če ti kaj pomagauser posted image user posted image
Imam pa že dva otroka,tako,da se lahko dobimo na kaviuser posted image
Sem pa vesela,ker je še ena iz mojih koncev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Primorke
27.1.2007 14:25:38   
Anonimen
Čau souser posted image !
Jaz pa nimam nič izcedkov ne nič, toda me je vseeno zeloo strah PP.

Helenav, upam, da tvoja pikica pridno raste. 31. bo kmalu. Sporoči nam, če je vse v redu; mi pa bomo držale pesti!!

Srček, žal mi je za tvojo grenko izkušnjo lani. Vedi pa, da smo z mislimi pri tebi in držimo pesti, da tokrat ne bo tako. Verjamem, da te je strah, toda to moramo dati skozi. Sporoči nam!

Srečno punce vsem! Naj naše male pikice pridno rastejo!

< Sporočilo je popravil wahoo -- 27.1.2007 14:57:08 >

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primorke
27.1.2007 19:14:52   
ona
Vidim,da jaz sploh ne pridem v poštev v tej debati,mi je kar malo žal,da sem se oglasilauser posted image user posted image
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primorke
27.1.2007 19:41:01   
cuma
Čau primorke!

Jaz bom tudi kmalu delala gužvo na obali s svojim trebuhom, tako da .... user posted image
Pdp po mojih izračunih naj bi bil 15.9. , prvega pregleda pa še nisem dočakala...
To je moja druga nosečnost, najina žabica ima 13m.
Toliko na kratko,
se še kej pišemo!
Fajn se mejte!

ona: ne obupaj prehitro, sej veš, da smo primorci bolj na počasi naštimani user posted image !

Lp cuma

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primorke
28.1.2007 12:04:03   
aljuška
ouuuu,

še ena Primorka ( Koper ), ki sicer ni srečka nosečka ( si pa želim ja ), ima pa eno pupico staro 3 leta in 4 mesece ( rojeno v septembru ). Vsem nosečkam lepo in mirno nosečnostuser posted image user posted image ..Ciaoooo!!
Aja, tudi moja g. je Rožič-Vičič-eva v Izoli!


_____________________________





(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primorke
28.1.2007 12:34:26   
Anonimen
Ona, si tu??? Pridi nazaj no. Pa kdo je rekel, da ne prideš v poštev?!! Z veseljem bomo poklepetale s tabo.
Oglasi se daj!
Saj po Sežani me ne boš videla oz. prepoznala. Nimam(še)vidnega trebuha.user posted image
Ma pa komaj čakam, da je!!

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Primorke
29.1.2007 19:09:07   
jacklyn
ojla

tudi jaz se bom v kratkem z svojo družinico preselila na primorsko - Koper
komaj čakam

sem četrtič noseča PDP imam 28.09.( neuradno) PP pa imam 01.02
moj ginekolog je dr. Tašev iz Postonjske porodnišnice.

Ali boste ve rodile v Izoli in ali poznate kako je v izoli. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Primorke
30.1.2007 12:26:01   
sonček13
Pozdravljene user posted image s Primorske!

Sem iz Hrvatinov (Ankaran),  v 7t in prvi pregled imam šele 15.02.(neuradni PDP 21.09.). Moja G je dr. Guzejeva. Me zanima, če ve katera če delajo v Izoli pregled za nuhalno svetlino. Nekje sem slišala da ga dela dr. Guzejeva vendar nima koncesije.

Komaj čakam na pregled, počasi se mi bo zmešalo, ker ne vem če je z mojo pikico vse vredu.

Jacklyn js bom verjetno šla rodit v Postojno, sicer pa je do takrat še daleč. O Izoli nisem slišala dosti lepega.

lp user posted image


(odgovor članu jacklyn)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Primorke
30.1.2007 13:39:58   
melaverde
Pozdravljene !

Še ena primorka se javlja...rok imam 12.06. kar pomeni da že delam malo gužve s svojim trebuščkom user posted image
Moj ginekolog je dr. Lovšin, katerega ne zamenjam nikoli. Rodila bom tudi verjetno v Izoli...
Jaz pa neučakano pričakujem naslednji pregled (16.02) - morfologijo, da vidim spol mojega srčka, če ne bo seveda skril user posted image

pokukako je sonce...lep pozdravček vsem !!!
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Primorke
30.1.2007 13:55:38   
aljuška
jaz pa sem že mamica in zdaj tako bolj nostalgičnouser posted image  spremljam ( z enim ukom, seveda ) bodoče mamice, ker mi pač ni ''usojena'' še ena pikica...Rodila sem v Izoli in moram reči, da je bilo v mojem primeru tako: zdravniki ok ( no, super bi lahko rekla, sem imela CR, ki ga je opravila dr.Zver-ova + Lovšin), babice bolj švoh ( ene dve sta bile res user posted image  ), tretman pa tako-tako..ni mi bilo tako hudo, res pa je da bi se mi lahko godilo veliko bolje kot se mi je ( še posebej ker sem bila zaradi vnetja primorana bivati v porodnišnici celih 14 dni )user posted image , ampak ok, zdaj je pozabljeno..
Vsem primorkam v pričakovanju pa en velikuser posted image user posted image  in čim mirnejšo in lepo nosečnostuser posted image

_____________________________





(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Primorke
31.1.2007 11:06:59   
Anonimen
Jaz razmišljam, da bi najraje šla rodit v Postojno, še raje pa v Maribor ali Lj, ker imamo družinsko dobra poznanstva v Mb bolnišnici in porodnišnici (od direktorja navzdol) in bi tako šla kak teden pred pdp v Mb čakat. Po drugi strani pa bi rada da je mož zraven in je to potem težko izvedljivo. Čeprav se zna v Mb iz Strunjana pripeljat v 1 uri 40 min.
V Lj porodnišnici pa dela moja sestrična, torej mi tudi nebi bilo slabega.
Izolska je zadnja, ki pride v poštev.
Ampak to vse je še strašansko daaaleč, vse je odvisno od mojega počutja, kako intenzivno se bodo popadki začeli, če bo to septembra v nedeljo zvečer, bova iz Strunjana do Izole rabla 1h, kaj šele da prideva do Postojne. Zaradi prometa. Boooo.

Srček user posted image 8t0d

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Primorke
31.1.2007 14:33:49   
majrim
no,pa da še jaz malo povečam to našo skupino primorkuser posted image ....sem  iz izole,rok imam pa 5.7.07...rodila bom pa kar v izoli,ker je pač zaradi dragega bolje tako...pa tudi vso ostalo družino imaš pri roki..user posted image
...eno vprašanje...ste zadovoljne zdr.Rožičevo??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Primorke
31.1.2007 16:20:42   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

...eno vprašanje...ste zadovoljne zdr.Rožičevo??


Ne! žal.user posted image  Ne vem kako je pri tebi, jaz z njo nisem bila zadovoljna.
lp in mirno nosečnostuser posted image



_____________________________





(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Primorke
31.1.2007 17:52:03   
majrim
se mi je kar zdelo aljuška...marsikatera ni,žaluser posted image ...mogoče sem prezahtevna in pričakujem preveč,ampak ko človek prvič zanosi je tak neved,pa misliš,da ti bodo  vsi stali ob strani...dobro,da sem dovolj energična,pa ukrepam sama...mogoče delam napako ker jo primerjam z dr.Merlotom,kamor sem včasih hodila...on je bil pravo nasprotje...v prvi vrsti prijatelj,pol pa zdravnik..ampak kaj,ko nimaš kam iti...vsi so polno zasedeniuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Primorke
31.1.2007 21:54:01   
helenav
Ciao Primorke....

Jaz pa sem danes vsa srečna, ker sem videla prvič srček in mojo pikico veliko 7mm:-)))user posted image user posted image
hvala bogu je vse ok.....
2.3 imam naslednji pregled, kjer bom končno zvedla za datum poroda. Po izračunih najbi bil 14.9 ampak bo kar cela dva tedna kasneje...sigurno:-))))
Hodim pa v Izolo k dr. Zver in sem zelo zadovoljna z njo. Rodila bom tudi v Izoli, samo upam, da ne pridem na vrsto, ko bo Ravnikar dežuren, ker on je edini,ki ga ne prenašam.
Večkrat semimela težave in sem že nekajkrat ležala na hribu user posted image , tako da sem dala vse G skozi.:-)))

Lep večer

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Primorke
1.2.2007 10:58:54   
aljuška
oj, Mirjam, se popolnoma strinjam s tabo. ko si prvič noseč imaš 1001 vprašanje, vsaj pri meni je bilo tako..Vse me je zanimalo, ona me pa na hitro odpravi kakor neko cifrouser posted image user posted image ..Več sem jo spraševala, manj mi je hotela povedatuser posted image - moji obiski so običajno trajali od 5 do max. 10 minutuser posted image ..Upam, da bo pri tebi drugače, res!user posted image Prepozno sem se spomnila, da bi lahko menjala ( v nosečnosti še mogoče lahko ), zdaj pa so itak vsi drugi že full zasedeni in skorajda ne sprejemajo več novih ali pa so čakalne vrste leto in večuser posted image ..Ma ok, saj zdaj jo pravzaprav vidim na vsake 2-3 leta, kar pa je tudi okuser posted image
Helenav, mene je dr.Zverova imela na CR-ju in skozi je bila z mano ponoči v porodni, res supercauser posted image , Ravnikar je pa tudi meni naredil bolj klavern vtis - enkrat me je pregledal, pa me je že označil za kozo ( češ da se tako obnašam, halooo??? )user posted image
100 ljudi, 100 čudi..
pa-pa

_____________________________





(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Primorke
1.2.2007 11:35:22   
sandra85
pozdravljene vse user posted image na primorskem...
tut js sm primorka in sicer okolica lucije...

moja štručka pa bo počasi že vlka cca 13mm
pp imam šele 20.02, do takrat me bo pobralo od nestrpnosti...
nič lepo se imejte, pa si še pišemo...

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Primorke
1.2.2007 11:42:13   
Anonimen
He he, meni pa je Ravnikar zakon, samo vedet moraš kako z njim delat. Jaz sem hodla k njemu zaradi zdravljenja neplodnosti, pa imava oba z možem kar nekaj kg preveč, pa naju je poskušal malo **** na ta račun, jaz pa hitro nazaj vsekala po njem in smo se na koncu režali vsi skupaj. Ko sem imela HSG, me je on zjutraj sprejel, ful me je pomiril in mi natančno opisal cel postopek, sem ga vprašala če ga bo on delal in je rekel da ne ve, pa sem ga prosla če je lahko on (ko se že tak dobro razumevauser posted image ) in je res prišel po mene v sobo in rekel, da greva na zmenek. Spet smeh in sva šla na HSG. Ko je bilo opravljeno je prišel takoj v sobo, se vsedel na posteljo k meni in mi povedal da je vse OK in naj grem domov in veliko seksamuser posted image .
Še pred posegom sem čakala v neskončni vrsti pred laboratorijem za kri in vodo, me zagleda tam, me zgrabi za roko in me pelje tako vse do oddelka in naroči tam sestri naj mi vzame kri in jo nese v laboratorij. Češ, da eno uro pa res ne bom stala na tistem hodniku....
Tako, da če bi vedela da je on dežuren ko grem rodit sem prva tam. Tudi mojemu možu je všeč. Tip je pač cinist, reče kar mu na pamet pride, jaz sem pa glih ista in se zgleda štekava. Drugače pa poznam veliko punc, ki so iz njegove ordincije prišle objokane. Predvsem če imajo kak kg preveč, ker zgleda tega tip ne prenese.

Rožičeva je pa bolj tako-tako. Ne pove veliko, čeprav mi je parkrat že uspelo kaj izvlečt iz nje in je povedala več kot je treba. Sem namreč kar dostokrat tam, ker imam večkrat sumljiv bris in grem na pap vsake pol leta (zaradi sebe) pa tudi vnetja imam kar pogosta, tako da moram rečt, da je kar ok. Jaz sem se 2 leti mučla da sem prišla k njej na vrsto, ker so mi vsi govorili da je ful okuser posted image . Moraš pač vrtat, ne pa bit tiho, nič vprašat in odit. Potem tudi ona misli da nimaš nič za vprašat. Pa tudi ona si lahko dovoli imeti kdaj slab dan, tako kot ga imamo vsi lahko.....Bomo videli kako se bo jutri držala, ko imam PP.

Srček user posted image 8t1d

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Primorke
1.2.2007 11:51:48   
petra a
sama nisem primorka, sem pa veliko v Piranu, saj imamo dol stanovanje...PDP imam 17.05. ...upam da ne bom osamljena mamica ko pridem v Piran user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Primorke
1.2.2007 11:58:39   
sandra85
perta a ti se sam javi, ko prideš v naše kraje...

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Primorke
1.2.2007 12:10:25   
zrak
POZDRAVČEK...
Jaz sem tudi primorka... v 22 tednu.. rok imam 14.6.2007. Imam namen roditi v postojni, saj imam tam tudi mojega ginekologa.
Sem na bolniški in uživam v nestresnih situacijah..
v tem obdobju raziskujem vozičke in ne vem kaj bi se odločila...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Primorke
1.2.2007 14:50:31   
Hana06
Pozdravljene,

tidi jaz sem primorka, mamica 13-mesečnega sinka. Glede Dr. Rožičeve....preden sem zvedla, da sem noseča sem histerično iskala novo ginekologinjo, ker sem bila z Rožičevo full razočarana, tako hladna ženska, da to ni res.
Ker pa žal zelo težko dobiš prostega ginekologa, razen seveda samoplačniško( med nosečnostjo pa je tolko raznih preiskav, da bi bankrotirala), sem ostala pri Rožičevi.

Morem vam povedat, da sem bila full, ampak res full pozitivno presenečena. Korektno je vodila celo nosečnost, res pa da je redkobesedna, če pa vprašaš ti ziher vse lepo pove.
No še ko sem ji povedala, da sem se odločla za porod v Postojni ni bila huda, ker nekateri ''tukajšnji'' ginekologi so:)
Punce lepo nosečnost vam želim.

_____________________________

02.01.2006 se je rodil najlepši fantek na svetu, najin Žan
20.10.2009 pa se mu je pridružil še bratec

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?