|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke
19.2.2007 20:30:16   
sandra85
srček...kok si visoka? user posted image
namreč js sem 185cm in mislim, da bom morala dat šivilji hlače delat user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Primorke
19.2.2007 22:39:02   
melaverde
ciao punce,

nosečniška oblačila lahko kupite v trgovini Živ Žav pod koprskim stadionom ali pa na Markovcu v trgovini Aja tutaja - kjer imajo tudi stvari druge roke.

lep pozdrav

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Primorke
20.2.2007 15:04:11   
helenav
Ja mene so kar na bolniško dali..sicer sem bila najprej v bolnici in potem je dr. Guzejeva odločila da grem na bolniško. Sicer taka ne bi mogla delat, ker do 10 ure zjutraj se ne morem niti premikat od slabosti, pol malo popusti , ampak sem tako šfoh.

Ja jaz bi tudi hodila na telovadbo. Bom počakal še do pregleda 2.3. ko bom ravno v 12. teden nastopila. Bi pa šla na to telovadbo za nosečnice.
Kam pa to pokličeš kar v ZD?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Primorke
20.2.2007 15:20:29   
sončnica78
Ojla primorke.
Sedaj se vam pridružujem tudi jaz. Sem v 15 tednu in vesela, da so slabosti ponehale. Prejšnji teden je začel rast tudi trebušček in ne vem koliko časa bom še zdržala v starih hlačah. Z marcem začnem hodit na telovadbo za nosečnice v Koper ( mislim, da je na ogrlici).

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Primorke
21.2.2007 8:54:54   
pina-1
pozdravljene primorke.
naj se vam še jaz pridružim. sicer še ne vem če sem nosečka ali ne, pa vseeno upam da me sprejmete medse. sem mamica 4 letne punčke, moja G pa je Zverova in sem z njo zelo zadovoljna.
Jaz sem bila nad porodom v Izoli zelo zadovoljna, edino bodite pozorne in vprašajet ko boste porodile posteljico, če je "šlo vse" ven. Meni so kljub opozorilu ostali noter ovoji in se je zadeva na srečo dobro končala. Tudi mene je Ravnikar razočaral in upam, da naslednjič ne rodim pri njemu.

Vsem želim lepo nosečnost in upam, da vam kmalu sporočim da prihajam za vami:)user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu sončnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Primorke
21.2.2007 9:20:41   
helenav
To da je v Kopru, vem ja...mi je prijateljica povedala. Vendar glede na to, da sem iz Izole in če jo imajo v zdravstvenem domu, bi raje sem hodila, da se mini potrebno vozit.

(odgovor članu sončnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Primorke
21.2.2007 9:40:35   
Anonimen
Sandra85, saj nisem tako hudo visoka, samo 170 cm, imam pa dolge noge in mi je vse iz kataloga vedno prekratko, ker je večinoma notranja dolžina 83 cm, jaz pa rabim 88cm. Ne vem kako se njim zdi, da smo vsi po istih merah narejeniuser posted image .

Hvala za info o trgovinah, bo treba it malo pogledat. Se nič ne veselim, cene so katastrofalne.

Včeraj je kolegica rodila sina v Izoli, totalno razočaranje na osebjem.....

Srček user posted image 11t0d

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Primorke
21.2.2007 11:10:25   
sandra85
srček... vem, da je v izoli katastrofa...js bom verjetno v obdobju mojega PDP na štajerskem (ker ima moj oče abrahama in hoče gor praznovat, ker ima moj dragi gor več sorodnikov, kot js tle user posted image )
tko da bom mogoče gor rodila...
ampak je kolegica iz MB rodila začetek februarja v MB porodnišnici in je blo grozno!!! ji je voda že zvečer odtekla in so jo pustili spat do naslednjega jutra, ker se jim ni dala, tko da se je malček plodovnice napil in je moral bit zarad tega na intenzivni...!!!user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Primorke
21.2.2007 11:57:48   
Solero
Tudi moja prijateljica je pred par dnevi rodila v Izoli. Porod in osebje je bilo katastrofalno!!! Tudi Ravnikar in neke blazno primitivne babice. user posted image

Mene samega poroda niti ni strah, ampak bolj tega, kaj in kako bodo delali z mano. V njihovo strokovnost ne dvomim, skrbi me odnos, občutek varnosti, toplina, prijaznost. Tudi če ne bodo prijazni, me ne bo motilo, samo da ne bodo grobi (z besedami ali dejanji), nesramni in primitivni...in vse to, kar se o njih sliši.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Primorke
21.2.2007 14:42:38   
sončnica78
Punce ne strašite toliko. Je lahko kdo bolj hladen kot dr. Rožičeva???? Meni je pri njej grozno, vendar je večina ginekologov zasedena. Pri porodu pa itak ne veš na koga boš naletel. So pa baje njihovi odnosi do tebe drugačni, če je ob tebi tudi mož.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Primorke
21.2.2007 15:43:17   
melaverde
ciao punce,

se vam takoj pridružim ker je moja sestra rodila v ponedeljek in pravi da je to zadnji otrok v Izoli.
Epiduralne sploh ni dobila ker so bili zasedeni (ne vem zakaj jo potem tolko "reklamirajo"). Voda ji je odtekla ob 2h ponoči in prvi popadek je dobila ob 8h - naredijo valda tako da ponoči ni treba delat. Babica, ki prisustvuje večini porodov se imenuje Renata (majhna, debela, ričasta in skrajno neprijazna) dodati moram še nič nežna.
Mene to full jezi, vsi so nezadovoljni, bolnica špara z vsem mogočim (celo na vložkih, gazah, pižamah)
ma dobro kaj bi radi ??? bomo morale res plačevat da dobimo epiduralno in čisto pižamo ?????

Meni pa se junij bliža in ne vem kaj bi naredila...naj grem v Postojno ??? Sicer bi morala še prosit za napotnico in ne vem kako bi Lovšin reagiral na to ?! ma si morate mislit da je to otroku prijazna porodnišnica ???????????????????????????????????

Rožičeva pa, sej včasih sploh ni napačna (ko jo srečaš pri frizerju) ampak đe zdaleč ni nesramna !!!

lep dan vam želim, pa oprostite za dolg jezik user posted image

(odgovor članu sončnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Primorke
21.2.2007 15:54:06   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

ciao punce,

Babica, ki prisustvuje večini porodov se imenuje Renata (majhna, debela, ričasta in skrajno neprijazna) dodati moram še nič nežna.
Mene to full jezi, vsi so nezadovoljni, bolnica špara z vsem mogočim (celo na vložkih, gazah, pižamah)
ma dobro kaj bi radi ??? bomo morale res plačevat da dobimo epiduralno in čisto pižamo ?????

Meni pa se junij bliža in ne vem kaj bi naredila...naj grem v Postojno ??? Sicer bi morala še prosit za napotnico in ne vem kako bi Lovšin reagiral na to ?! ma si morate mislit da je to otroku prijazna porodnišnica ???????????????????????????????????

Rožičeva pa, sej včasih sploh ni napačna (ko jo srečaš pri frizerju) ampak đe zdaleč ni nesramna !!!

lep dan vam želim, pa oprostite za dolg jezik user posted image


jaz sem na porodu imela Renato in je bila tako prijazna da jo lahko samo  pohvalim. sicer je porod potekal hitro ampak je bila skozi pri meni, me bodrila, mi pomagala in me na koncu tudi lepo prerezala ker bi se čene strgala. pa rodila sem ob 6:25 zjutraj ko se smena končuje.
Sem bila bolj nezadovoljna z Ravnikarjem in s sestrami na oddelku. Ko sem pa zatežila so bile z mano full prijazne.
Pa tudi z vložki, gatami in pižamami niso šparale.

Punce povsod se lahko dogajajo stvari ki nam niso všeč. Tudi v Postojni ni vse rožnato, pa v ljubljani tudi ne. Slišiš marsikaj, glede na izkušnje.

Kar se napotnice tiče, pa mislim, da ni napisano za katero bolnico je, ker v principu lahko rodiš kjerkoli.



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Primorke
21.2.2007 21:33:27   
sandra85
vam povem tako...najraje bi rodila doma in najela in dobro plačala eno babico------če dobro plačaš je sigurno vse ok!!!
katastrofa, da še otrok se ne mora več v dobrih rokah rodit!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Primorke
28.2.2007 21:15:46   
summergirl
Pozdravljene!

Sem iz Štajerske, ampak zdaj že 3 leta živim v Izoli (možek je primorc). Postala sem noseča in sem šla na 1. pregled k moji ginekologinji na Štajerskem.  Z njo sem zelo zadovoljna, ampak je zdaj  problem non-stop hodit gor. Sicer grem dostikrat domov, a mi je ona vseeno svetovala, da si najdem ginekologa tukaj na obali. Priporočala mi je dr. Zverovo, a je zdaj že 14. dni kličem in je ne dobim. Verjetno bom morala kar v ZD v Izolo (ker me bodo tam le sprejeli), vendar me je zdaj kar minilo, ko sem slišala toliko slabega o tej tukaj. Je res tako hladna? In so porodi res tako slabi?
Pa še nekaj: Je edini g. z licenco za NS v Postojni, dr. Reš?

LP, Stajerska primorka

_____________________________

Lep dan

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Primorke
28.2.2007 22:55:50   
Anonimen
Pozdravljene jaz sem tud s primirske iz okolice Nove Gorice rok imam 06.07.2007 in to bo moj prvi otročiček user posted image   komaj čakam. Rodila pa bom v Šempetru pri Gorici.

< Sporočilo je popravil tajag -- 28.2.2007 22:56:26 >

(odgovor članu summergirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Primorke
1.3.2007 8:27:56   
melaverde
Dober dan,

summergirl, kar se tiče dr. Zverove vztrajaj ! Ko kličeš v Izolo si moreš pač vzet en dan dopusta, prejšnjič sem bila na pregledu in je ena gospa prišla gor osebno ker jih na telefon ne more dobit pa jih je še slišala ?!

Drugače pa je začela v Izoli delat dr. Komac, meni je zadnjič delala UZ, pa sestro je tudi po porodu šivala in odpustila iz porodnišnice...hočem reči da izgleda človek user posted image . Poslusi pri njej, nikakor ne more bit slabša kot dr. Rožičeva !!!!

pina-1, očitno si bila Renati res simpatična, da se je tako zavzela zate. Mene je zaradi nje prav groza rodit, ker si edina ki si jo pohvalila. Pa še pri vseh porodih je ona zraven, ma kaj je edina ???

pozdravček

(odgovor članu summergirl)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Primorke
1.3.2007 10:03:41   
pina-1
kar se tiče priklicati v Izolo je res pravi podvig. Jaz sem včeraj po dveh dneh le dobila gospe sestre in bi blo bolje da jih nisem ker so me za odvzem krvi ( M mi zamuja že 11 dni in testi so negativni) naročile čez 15. dni.... prava katastrofa... Zverova je pa drugače bomba zdravnica.


melaverde kar se tiče renate pa ne vem... jaz glih nisem rojevala v nim prijaznih urah ( v porodno sem prišla ob 05:15, rodila sem pa ob 06:25 - takrat končujejo šiht) ampak ona je bla full v redu. Je celo z mano počakala da je prišel moj možek.
bolj me je razočaral Ravnikar in pa sestre na oddelku. te so katastrofa.....

nič se ne sekirajte punce in pojdite rodit sproščene. boste ve bolj pomirjene in osebje zraven vas. Bojo bolj prijazni.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Primorke
1.3.2007 10:43:36   
summergirl
Melaverde, hvala za nasvet. Bom še vztrajala pri dr. Zverovi - sem res mislila iti tja osebno. Mislis, da ni pametno? Kje  v Izoli pa dela ta dr. Komac? Kje bi jo lahko našla?
Uzivajte....

_____________________________

Lep dan

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Primorke
1.3.2007 11:04:08   
tinki_winki
Dr. Komac dela prav tako v bolnišnici v Izoli.

(odgovor članu summergirl)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Primorke
1.3.2007 11:46:57   
helenav
Ojla Primorke..

kdaj pa boste vi pričele s telovadbo?

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Primorke
1.3.2007 12:22:03   
Solero
Čau, jaz bom pričela, ko me minejo slabosti.
Še vedno se vlačim po hiši in s skrajnnim naporom premikam svoje razboleno telo. Kot da sem pojedla nekaj gnilega in strohnjenega. Včeraj je bil prvi dan po približni treh tednih, ko mi ni bilo ene 5 ur slabo. Sem bila ko rožica. Ma je prišlo za mano... Še ponoči mi je slabo in hodim jest ananas. Ne morem več poslušat mojega moža, ki mi vztrajno in vzpodbudno pravi:" Saj bo, saj bo. Še malo, še kak teden, pa bo konec..." Uf.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Primorke
1.3.2007 12:26:11   
helenav
Te popolnoma razumem

Jaz sem take grozne dneve imela prejšnji teden...in veš kaj meni tudi ful pašeee.

Zjutraj po zajtrku se odpravim na sprehod ob morju, se vsedem na konec našega valobrana v Izoli, zaprem oči in diham globoo..ti povem, da morski zrak dela čudeže....

Sicer jaz tudi ne grem še na telovadbo , ker ni še 100% ok, ravno včeraj zvečer sem zbruhala večerjo, ampak hvala bogu, takoj zatem sem se počutila veliko bolje.-))

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Primorke
1.3.2007 12:59:49   
melaverde
Ojla,

jaz sem sicer ena od tistih lenih in kljub moji "višji" nosečnosti še ne hodim na telovadbo in verjetno niti ne bom. meni enostavno ne ustreza ker delam do 16:30, telovadba je ob 17h in umrem od lakote !!!! Če bi pa jedla in takoj šla, spet ni v redu....
V knjižnici sem si sposodila knjigo zdrava nosečnica kjer je opisana telovadba in telovadim doma, vsak dan pa grem na daljši sprehod - baje da to bolj koristi kot ura telovadbe ?!

pina-1, ti si pa res pridna...kar se tiče časa rojevanja. Moja sestra je šla notri ob 2h ponoči in rodila ob 11:35, s tem da ji je Renata celo mišice širila ker se ni odpirala. Je bla res malo boga in sigurno občutljiva...
ampak jaz se bojim da bom tudi....user posted image

summergirl, takoj ob 8h se vsedi na telefon in vztrajaj. jaz sem bila na pregledu in mi je Lovšin dal datum za drugi pregled in sem mogla it domov brez ure ker dela samo ena sestra in ta ne more dvigovat telefona, naročat in pisat pri UZ... Tako sem se vsedla in do 9h sem jih tudi dobila user posted image

lep dan

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Primorke
1.3.2007 14:21:01   
pina-1
melaverde ne mislit tako... moja mama je obakrat težko rodila, brez svojih popadkov, moja teta pa je obakrat rodila s CR. jaz sem pa to opravila tipi topi.
me pa poroda sploh ni blo strah, niti popadkov. bala sem se samo rezanja presredka in edino to me je bolelo ko hudič... psiha dela svoje...
jaz se moram renati zahvalit da se nisem strgala in da me je pravočasno prerezala, ker je moja Mia z dvemi potiski bila odzunaj.

boš videla da bo šlo vse lepo in tako kot si želiš

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Primorke
21.3.2007 11:59:32   
hruškica84
čao!!

šele zdej sm zasledila to temo na forumu...jst sm tut primorka-iz sežane....user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?