|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 12:43:25   
Jutra
Kdaj so vaši otroci prenehali nositi plenice (tudi ponoči)?
Moja hčerka pri starosti 2 leti in 3 mesece. Je to pozno, zgodajuser posted image  

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 12:47:18   
dskubin
važno, da je prenehala - oz. verjetno je tebi bolj pomembno, kot njej. Meni se zdi kar zgodaj (mi smo pol mlajši in smo še v plenicah), čeprav je to zelo relativno. Za tisto mamico, ki je imela mujlca iz plenic pri letu in pol, je to pozno, za ono, ki je imela mulca še pri 3 in pol pa zgodaj, kajne?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 12:50:12   
April
Jaz mislim, da je to kar zelo zgodaj. Mi bomo s tem začeli poleti, ko bo zaradi toplejšega vremena manj oblečen in bo kdaj tudi brez plenic. Takrat bo star toliko, kot tvoja hčerka. Če se ne bo obneslo, bomo pa še eno leto počakali oz. takrat, ko bo na to pripravljen.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:16:27   
viv_
Čez dan pri 1 letu in 10 mesecih, ponoči jih ima pa še kar... Je bila vmes že 2 meseca brez, zdaj jih ima pa spet user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:21:42   
BLAŽIKA
Mi smo stari dve leti in še imamo pleničke. Je nič ne silim se pa trudimo in ji ponudimo kahlico večkrat na dan. Ima dneve ko je 10 krat na dan na kahlici , so pa dnevi ko je sploh ne pogleda, Od otroka je odvisno kdaj. Najprej mora v glavici dozoret da ve sploh zakaj gre.
Ste pa hitri po moji oceni.user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:21:52   
al1*
user posted image - 2 leti in 4 mesece podnevi, 2 leti in 6 mesecev ponoči
user posted image - skoraj 2 leto podnevi in 2 leti in 5 mesecev ponoči.


_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:23:38   
Anonimen
Podnevi pri slabih dveh letih in pol, ponoči pa pri dobrih 4, se mi zdi.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:52:07   
mika
naša je stara dve leti in en mesec, pa ne kaže nobenega interesa ne za kahlico ne za školjko. kahlico hodi le stiskat, da igra. pravi da bo lulala v pleničko. ko jo pritisne kakec, pravi:akala bom in jo vprašam če greva na školjko ali kahlico in noče. skrije se pod kuhinjski otok ali za sedežno. ko smo živeli pri mojih, je hodila kakat za zavesouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 13:54:00   
Anonimen
naša je stara dve leti in en mesec, pa ne kaže nobenega interesa ne za kahlico ne za školjko. kahlico hodi le stiskat, da igra. pravi da bo lulala v pleničko. ko jo pritisne kakec, pravi:akala bom in jo vprašam če greva na školjko ali kahlico in noče. skrije se pod kuhinjski otok ali za sedežno. ko smo živeli pri mojih, je hodila kakat za zaveso .


Pri nas je tudi tako.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 17:00:57   
kepa*
Naš mulček je tudi star 2 leti in en mesec in že dolgo kaka v školjko. Tudi sam pove, da ga tišči kakat. IN je tudi zmožen zadržat, če smo recimo v avtu. Lula pa še v plenice. Sploh ne vem, ali naj ga kar pustim nekaj časa brez plenice, pa poskusimo tudi z lulanjem ali kako?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 17:08:10   
mehurčica
Podnevi enkrat pred 2 letoma in pol, ponoči pa 2leti in 10 mesecev.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 17:15:26   
Anonimen
p'odnevi pri 2 letih in 1 mesec, ponoči jih ima še stara 2,5l

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 17:18:39   
daria78
Pri 2,5 - opustili hkrati podnevi in ponoči. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 17:34:56   
kada
Od 2 let naprej smo podnevi brez plenic. Ponoči jih pa še ima.

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
22.1.2007 18:44:16   
Maxica
Pri dveh letih in (skoraj) pol še nič ne kaže interesa, da bi bil brez, jaz ga pa tudi ne silim. Isto se, ko kaka, nekam skrije, mu rečeš, če bo šel na kahlico ali na wc, ti odvrne, da ne, tako da ga pač pustimo. Nameravam pa tja na poletje pleničke dol potegnit (da bomo pretežno na svežem zraku čez dan), pa bomo videli. Enkrat bo menda že.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
23.1.2007 8:34:23   
dory
Poleti ko je bil star 2leti sem mu na lepem vzela plenico...po enem mesecu sem ukinila se nocne in je izredno hitro postekal kaj hocem..od takrat je suh...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
23.1.2007 11:41:14   
pinki3
pri treh letih, in to v manj kot enem mesecu podnevi in ponoci. Enostavno je bil dovolj velik, da je bil pripravljen in jih ni vec rabil.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
26.1.2007 14:37:16   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Čez dan pri 1 letu in 10 mesecih, ponoči jih ima pa še kar... Je bila vmes že 2 meseca brez, zdaj jih ima pa spet user posted image


Viv, kaj pa je razloguser posted image
Poznam primer, ko je bila deklica že mesece suha, potem je pa morala pred kratkim v bolnico in od takrat dalje je čez noč spet v plenicah.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
26.1.2007 17:34:47   
viv_
Jutra, nimam pojma. Ampak tako trdo spi, da se ne zbudi ne ko jo lulat, ne ko se polula... Potem sem jo pa parkrat dobila že napol presušeno, pa sem ji dala plenico nazaj. Spomldai oz. ko se otopli bom pa spet probala, ker zdaj ne upam, da si ne prehladi mehurja. Je bila pa nazaj na plenici preden je bila Zarja rojena, tako da ni to.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
26.1.2007 21:41:12   
rainbow
uaouser posted image user posted image user posted image , vsem skupaj moram rečt, da so vaši otroci fuuuullll hitri glede tega.

Ampak, to se mi zdi ena taka stvar, kjer ne igra vloge starost ampak otrokova pripravljenost na to zadevo.

No, moja starejša je bila brez plenic podnevi en mesec pred 3-tjim rd, ponoči pa kak mesec kasneje, kakala pa je še kaka dva meseca v plenico. Zdaj pa vse zrihta sama, razen ritko ji jaz obrišem in umijem. ta mala bo kmalu dve, pa se sploh ne mislim še s tem ukvarjat. Bo že sama pokazala interes.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
4.2.2007 16:32:45   
kimi
Punčke gredo ponavadi baje preje kot fantku...moj aprilski skoraj 3 letni fantek je šel ven s plenic pred dobrim mesecem in pol...je pa bil takoj brez plenic tudi ponoči,,,nisem ga pa popolnoma nič slilila je šel sam in od takrat je suhuser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
4.2.2007 18:05:49   
mikina
Naša bo aprila stara 3. leta. Je nismo nič silili. Ker pa je imela zadnje čase izpuščaje po riti sem prejšnjo nedeljo zjutraj lepo povedala, da je zdaj že velika in da bo od zdaj naprej lulala v kahlico. V nedeljo je bila ene 5x polulana. In od takrat je brez planičk.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in brez lulanja v hlače. Gre sama na kahlico ko ji je sila. V glavnem moje mišlenje je rajši pozneje kot prej

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
4.2.2007 18:10:56   
Bubamaraa
Ori 22 mesecih je bila suha čez dan....ponoči jih pa še danes ima in je stara 28 mesecev....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
6.2.2007 7:52:19   
BARBARA R.
To je v mejah normale. Kristina je bila že pri 15.-h mesecih ponoči suha. Takrat sem začela z odvajanjem pleničke podnevi. Tako, da ji je podnevi uspelo pri pribljižno 22.-h mesecih. Nikoli se nisem s tem preveč ukvarjala, tako da ti težko točno napišem.



(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj so nehali nositi plenice?
6.2.2007 8:43:55   
corfu
Moj je star 25 mesecev. Za kahlico ne kaže nekega bajnega zanimanja, pa tudi silim ga ne. Mu jo ponudim, ga posadim nanjo ko se previjava...čakam na toplo vreme.

Lp

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?